Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Bazı Durumlar

Esenlikler,

Ülkemizin toplumsal durumu ortada.Anne/Baba dahil kendi adıma artık insan çekmediğimi fark ettim. Anne ve babama karşı SS olmadan öncede manevi olarak bir şey beslememeye başladım artık hiç bir şey hissetmiyorum. İnsanların artık yaptıkları şeyler düştükleri durum ortada, ailemin bana "İYİLİK" adı altında verdiği zarar bir hayli fazla şu son 1 yıldır artık katlanılmaz hale geldi benim için, ben açık söylemek gerekirse ailemi kendi çıkarlarım için özellikle maddi olarak kullanıyorum (ailem tutucu Müslüman nefret ediyorum küçüklüğümden beri hepsinden) bununla alakalı sadece bir SS olarak yaptığım ne kadar doğru kaygısı duyuyorum. Ama bunu yapmazsam onlara teslim olma durumu oluşacak bunu zamanında sokağa atılma pahasına yapmadım, uzun süre parasız kaldım son 1 yıldır da dede/büyükanne yanındayım başıma gelen şansızlıkların bazılarını anlatsam inanılmaz bir sürü travma yaşadım.
Neyseki bunlar kısa süre sonra bir nebze hafifleyecek ama sonrasında ne yapıp kendimden uzak tutacağım?

Düşüncelerinize ihtiyacım var, teşekkür ederim.

Esenlikler,

Aile kavramı kutsaldır. Eğer aileniz çok baskıcı ve istismarcı değilse, ve yaptıklarının size iyilik için olduğundan eminseniz nefret ve kin gütmemenizi öneririm. Örneğin, burada kastettiğimiz tacizci bir aile bireyi veya fiziksel şiddet uygulayan, hayatı zindan eden kişiler değil. Ancak örneğin, bir ebeveyniniz size "namaz kıl" diyorsa veya küçük çaplı baskılar uyguluyorsa, bunlardan ötürü onlara negatif yaklaşmamanız gerekir.

Örneğin, sizin çocuğunuz müslüman olsaydı, tepkiniz ne olurdu? Daha da kötüsü, belirli dinî vecibeleri uygulamayarak, günahlar işleyerek, "şirk koşarak" vs. onlar için ebedi cehennemlik olma yolunda ilerlemiş oluyorsunuz. Bu durumda çoğu aile anlaşılabilir tepkiler veriyor, kimileri ise cidden kötü.

Her ne kadar sizi bu yoldan uzak tutmak isteseler de veya hayatın başka alanlarında kısıtlayıcı ve baskıcı davransalar da, sizi doğurmakla ve bakmakla en azından ebeveynlik görevlerinin bir kısmını yerine getirdiler ve Satanik bir ruhu tekrar ruhani gücüne kavuşturması adına cisimleştirdiler.

Ailevi durumlarınızı bilmiyorum. Durum sandığımdan daha kötü de olabilir. İşin ucunu kaçırmışlarsa ve artık sadece sadistik bir tatmine dönüşmüşse bağlarınızı kesmenizde sorun yoktur.

İyi günler.

Esenlikler,

Ailedeki bazı bireyler çok tutucu. Fiziksel değil ama psikolojik şiddet fazlasıyla var.Öldüm bittim durumu söz konusu değil ama hep hayatıma ket vuruldu kendi egolarını tatmin etmek için(SS olduğumu bilmiyorlar) bu parasız bırakma evden uzaklaştırmaya kadar gitti.
Bir önceki yazımda nefret ettiğimi söyledim o an ki sinirle yazdım nefrete dönüşmemiştir içimde ki duygular ama büyük öfke ve kızgınlık var.

Aynı şeyleri kardeşimde yaşadı şuan onla ayrıyız.
Kardeşimi de SS'ye çekmek istiyorum yapabileceğim bir şey varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
Teşekkürler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back