Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Rtr sözü

Malec

New member
Bir demona 6 günlük rtr sözü verdim ,6 gün bitmeden bir demon ile daha konuşmam lazım yani ikisi çakıştı.diğer demona da rtr sözü verdiğimde günde 2 tane mi rtr yapmalıyım?

Esenlikler,

Günde zaten 1 tane RTR borcunuz var. Eğer RTR sözü vermişseniz günde 2 tane yapmalısınız. Sonradan yardımını istediğiniz tanrıya borcunuzu, daha önce konuştuğunuz tanrıya borcunuzu ödedikten sonra da ödeyebilirsiniz. Yani, 12 gün boyunca 2 kez RTR yapabilirsiniz, veya 6 gün boyunca 3 RTR da yapabilirsiniz; size kalmış bir durum.

Son olarak, tanrılarla ilişkilerinizi "antlaşma" olarak görmenizi önermiyorum. Samimiyet çok önemlidir.

İyi günler.

stayhigh666 said:
Bir demona 6 günlük rtr sözü verdim ,6 gün bitmeden bir demon ile daha konuşmam lazım yani ikisi çakıştı.diğer demona da rtr sözü verdiğimde günde 2 tane mi rtr yapmalıyım?

Ayrı ayrı yapabilirsiniz, sabredecek ve anlayış göstereceklerdir.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Günde zaten 1 tane RTR borcunuz var. Eğer RTR sözü vermişseniz günde 2 tane yapmalısınız. Sonradan yardımını istediğiniz tanrıya borcunuzu, daha önce konuştuğunuz tanrıya borcunuzu ödedikten sonra da ödeyebilirsiniz. Yani, 12 gün boyunca 2 kez RTR yapabilirsiniz, veya 6 gün boyunca 3 RTR da yapabilirsiniz; size kalmış bir durum.

Son olarak, tanrılarla ilişkilerinizi "antlaşma" olarak görmenizi önermiyorum. Samimiyet çok önemlidir.

İyi günler.

Esenlikler,
Öncelikle cevap için teşekkürler,tanrılarla ilişkimi antlaşma olarak görmüyorum sadece verdiğim sözlere önem veriyorum ve bu da aklıma takıldığı için sordum.
İyi günler.

unforgiven said:
stayhigh666 said:

Ayrı ayrı yapabilirsiniz, sabredecek ve anlayış göstereceklerdir.

Teşekkürler

stayhigh666 said:
Esenlikler,
Öncelikle cevap için teşekkürler,tanrılarla ilişkimi antlaşma olarak görmüyorum sadece verdiğim sözlere önem veriyorum ve bu da aklıma takıldığı için sordum.
İyi günler.

Esenlikler,

Genellikle böyle görüldüğü için genel olarak bir not gibi düşüyoruz.

İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back