Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Adanma ve meditasyonla ilgili

Vivivi

New member
Esenlikler,

Adanmamı yalnız kaldığım bir günde yapacağım.

1) Adanma kağıdını duayı okuduktan sonra balkona gidip orada yakmam sorun oluşturmaz sanırım, değil mi?

2) Mum sorununu nasıl çözebilirim? Evde kırmızı mum var ama yanmıyor.

Vikivi said:
Esenlikler,

Adanmamı yalnız kaldığım bir günde yapacağım.

1) Adanma kağıdını duayı okuduktan sonra balkona gidip orada yakmam sorun oluşturmaz sanırım, değil mi?

2) Mum sorununu nasıl çözebilirim? Evde kırmızı mum var ama yanmıyor.

1- Oluşturmaz, fakat külleri koyacağınız ya da atacağınız yeri özenli seçin. Balkonda üfleyebilirsiniz ya da bir kapta saklayabilirsiniz.

2- Eğer mum sorun ise, kullanmasanız sorun oluşturmaz. Önemli olan niyet ve saygınızdır.

Esenlikler,

1- Kimsenin sizi görmemesi önemlidir. Sonrasında başınız ağrıyabilir. Külleri ise kimsenin görmediğinden emin olarak rüzgâra bırakabilirsiniz ancak iyice yanıp kül olduğundan emin olun. A4 kâğıdı yerine daha ince kâğıtlardan kullanın, böylece kâğıt tamamen yanıp kül olacaktır.

Eğer kokudan endişeleniyorsanız, odaya parfüm sıkabilirsiniz. Eğer sorarlarsa elinizin ayarını kaçırdığınızı söyleyebilirsiniz, veya başka yaratıcı bahaneler uydurabilirsiniz.

2- Bazı kardeşlerimiz pastel boyayla beyaz mumları boyadıklarını söylemişlerdi. Siz de öyle yapabilirsiniz.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

1- Kimsenin sizi görmemesi önemlidir. Sonrasında başınız ağrıyabilir. Külleri ise kimsenin görmediğinden emin olarak rüzgâra bırakabilirsiniz ancak iyice yanıp kül olduğundan emin olun. A4 kâğıdı yerine daha ince kâğıtlardan kullanın, böylece kâğıt tamamen yanıp kül olacaktır.

Eğer kokudan endişeleniyorsanız, odaya parfüm sıkabilirsiniz. Eğer sorarlarsa elinizin ayarını kaçırdığınızı söyleyebilirsiniz, veya başka yaratıcı bahaneler uydurabilirsiniz.

2- Bazı kardeşlerimiz pastel boyayla beyaz mumları boyadıklarını söylemişlerdi. Siz de öyle yapabilirsiniz.

İyi günler.

Adanma metninde isim kısmına normal kimlikte yazan isim ve soyismimizi yazıyoruz değil mi? (Göbek adı yazma veya Şeytana adanırken yeni bir isim alma vs. var mı?)

Vikivi said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi günler.

Adanma metninde isim kısmına normal kimlikte yazan isim ve soyismimizi yazıyoruz değil mi? (Göbek adı yazma veya Şeytana adanırken yeni bir isim alma vs. var mı?)

Eğer isminiz Abdullah, İsa, Muhammed, Meryem gibi bir şeyse ve bundan rahatsızsanız değiştirebilirsiniz. Yoksa normalde isin değiştirme gibi bir şey yok.

Pammy said:
Vikivi said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi günler.

Eğer isminiz Abdullah, İsa, Muhammed, Meryem gibi bir şeyse ve bundan rahatsızsanız değiştirebilirsiniz. Yoksa normalde isin değiştirme gibi bir şey yok.
Fatma,Betül,Ayşe gibi isimlerdede olabilir değil mi ?

Gece666 said:
Pammy said:
Vikivi said:

Evet. Din değiştirirken isim de değiştirmek sık sık olan bir şey. Bir Türk’ün Arapça ismi bırakıp Türkçe isme geçmesi bence güzel bir davranış sembolik olarak.

Pammy said:
Gece666 said:
Pammy said:

Evet. Din değiştirirken isim de değiştirmek sık sık olan bir şey. Bir Türk’ün Arapça ismi bırakıp Türkçe isme geçmesi bence güzel bir davranış sembolik olarak.
Ancak en nihayetinde adımızın düşmana referans vermemesi şartıyla Arapça kökenli olmasında sorun yok değil mi?

Spine said:
Pammy said:
Gece666 said:

Ancak en nihayetinde adımızın düşmana referans vermemesi şartıyla Arapça kökenli olmasında sorun yok değil mi?

Hayır, Arapça bir centil dilidir sonuçta.

Ποσειδών666 said:
Spine said:
Pammy said:

Zeki Velidi Togan'ın bir sözü vardır, "Türkler Ebu Cehil'in gerçek adı Hişam dahil ne isim varsa çocuklarına verdiler, biz bir Alparslan ismini bir Arap çocuğuna verdiremedik." Çocuğunuza Arap ismi verirken aklınızda bulunsun.

Spine said:
Pammy said:
Gece666 said:

Var.

Anatolian Division said:
Ποσειδών666 said:
Spine said:

Zeki Velidi Togan'ın bir sözü vardır, "Türkler Ebu Cehil'in gerçek adı Hişam dahil ne isim varsa çocuklarına verdiler, biz bir Alparslan ismini bir Arap çocuğuna verdiremedik." Çocuğunuza Arap ismi verirken aklınızda bulunsun.

Şahsen çocuğum olursa arap kökenli bir isim koymam fakat arkadaşımızın ailesi kendisine all*hın kölesi anlamına gelen Abdullah ismini koymamışsa bir sorun oluşturmaz. Michael, Gabriel gibi isimler de düşman isimleri ama o dildeki tüm isimler konulmaz diye bir şey yok.

Ποσειδών666 said:
Anatolian Division said:
Ποσειδών666 said:

Şahsen çocuğum olursa arap kökenli bir isim koymam fakat arkadaşımızın ailesi kendisine all*hın kölesi anlamına gelen Abdullah ismini koymamışsa bir sorun oluşturmaz. Michael, Gabriel gibi isimler de düşman isimleri ama o dildeki tüm isimler konulmaz diye bir şey yok.

Bence de lakin koyarken bu platonik aşk ne kadar karşılıklı düşünmenizi tavsiye ederim.

Spine said:
Pammy said:
Gece666 said:

Bundan sonra Arapça isim verilmemeli ve İsmi Arapça olanlara da değiştirme şansı verilmeli. İsmini seven birine değiştir demenin de çok gereği olduğunu sanmıyorum. Geleceğe ve çocuklara vereceğimiz isimlere odaklanmak daha iyi bence.

Buradaki sorun şu ki Çin’in ve Sovyetlerin Türklere yaptığı, Türkiye’de bir dönem Kürtlere yapılmış olan bir milletin diline saldırı o milletin kültürünü, hikayelerini, efsane ve mitolojilerini dolayısıyla da birlik bilinci gibi diğer birçok şeyle birlikte atalarının Tanrılarıyla olan bağlarını koparmanın en kesin yolu. Topla tüfekle gerçekleşmeyen bir istila türü bu.

Bu farkındalığa sahip olmak önemli olan. Bunu fark eden biri; taşıdığı ismin atalarının verdiği bir savaştaki yenilgilerinin, istilacıların hakimiyetinin sembolü olduğunu fark eden biri muhtemelen değiştirmek ister.

Pammy said:
Bundan sonra Arapça isim verilmemeli ve İsmi Arapça olanlara da değiştirme şansı verilmeli. İsmini seven birine değiştir demenin de çok gereği olduğunu sanmıyorum. Geleceğe ve çocuklara vereceğimiz isimlere odaklanmak daha iyi bence.

Buradaki sorun şu ki Çin’in ve Sovyetlerin Türklere yaptığı, Türkiye’de bir dönem Kürtlere yapılmış olan bir milletin diline saldırı o milletin kültürünü, hikayelerini, efsane ve mitolojilerini dolayısıyla da birlik bilinci gibi diğer birçok şeyle birlikte atalarının Tanrılarıyla olan bağlarını koparmanın en kesin yolu. Topla tüfekle gerçekleşmeyen bir istila türü bu.

Bu farkındalığa sahip olmak önemli olan. Bunu fark eden biri; taşıdığı ismin atalarının verdiği bir savaştaki yenilgilerinin, istilacıların hakimiyetinin sembolü olduğunu fark eden biri muhtemelen değiştirmek ister.

Esenlikler,

Türklerin yaptığı asimilasyonu böyle lanse etmenizi doğru bulmuyorum. Kürtlerin, Çerkeslerin hayatlarını biz kurtardık. Kimsenin yediği kabı pisletme hakkı yok.

Bizim de aynı şekilde birilerinin sözcülüğünü yapmamız gerekmiyor. Misafirliğe gidilen evde, ev sahibinin kuralına uyulur.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Pammy said:

Esenlikler,

Türklerin yaptığı asimilasyonu böyle lanse etmenizi doğru bulmuyorum. Kürtlerin, Çerkeslerin hayatlarını biz kurtardık. Kimsenin yediği kabı pisletme hakkı yok.

Bizim de aynı şekilde birilerinin sözcülüğünü yapmamız gerekmiyor. Misafirliğe gidilen evde, ev sahibinin kuralına uyulur.

İyi akşamlar.

Bir şey lanse etmiyorum. Kürtçenin yasaklanmasının bir örnek. Dili yok ederseniz birleşmelerini ve savaşmalarını engellersiniz. Amaç ve sonuç ilişkisi. Haklılığı veya haksızlığıyla ilgilenmiyorum. Yöntemi açıklamaya çalışıyorum.

Pammy said:
Bir şey lanse etmiyorum. Kürtçenin yasaklanmasının bir örnek. Dili yok ederseniz birleşmelerini ve savaşmalarını engellersiniz. Amaç ve sonuç ilişkisi. Haklılığı veya haksızlığıyla ilgilenmiyorum. Yöntemi açıklamaya çalışıyorum.

Esenlikler,

Daha önceki bir zamanda yazmış olduğunuz Kürtçe konuşan kadının polisten yardım alamamasıyla ilgili gönderinizden ötürü benzer bir çizgide, asimilasyonun da yanlış olduğunu düşündüğünüz çıkarımında bulundum.

Eğer örnek veriyorsanız benim açımdan bir sorun yok.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Pammy said:

Esenlikler,

Daha önceki bir zamanda yazmış olduğunuz Kürtçe konuşan kadının polisten yardım alamamasıyla ilgili gönderinizden ötürü benzer bir çizgide, asimilasyonun da yanlış olduğunu düşündüğünüz çıkarımında bulundum.

Eğer örnek veriyorsanız benim açımdan bir sorun yok.

İyi akşamlar.

O kadının Müslüman bir çevrede cesaretini toplayıp ihbar etmeye gidip yine de böyle saçma sapan bir şey yüzünden namus cinayetine kurban gitmesi dokunmuştu. Acaba liberal tayfadan çok mu etkileniyorum diye ben de bazen düşünüyorum ama çizgimin yanlış olduğunu sanmıyorum.

Siz asimilasyonun doğru olduğunu mu düşünüyorsunuz? Herkesin kendi azınlık grubuyla kalması gerekmiyor mu?

Pammy said:
...
Siz asimilasyonun doğru olduğunu mu düşünüyorsunuz? Herkesin kendi azınlık grubuyla kalması gerekmiyor mu?

Esenlikler,

İdeal bir dünyada hayır. Asimilasyon olması gerekiyorsa bile İranlılara asimile olmaları gerekiyordu, sonuçta İranlıların bir alt milleti Kürtler. Ancak tarihi değiştiremeyiz, bu yüzden realistik yaklaşıp asimilasyonu şu anlık devam ettirmeliyiz.

SS Kürtler zaten gerekli bilinçteler. Türk devletine düşman değiller ve bir yandan da Kürtlük bilinçlerini sürdürüyorlar. Bu insanlar ileride halklarını ata topraklarına götürüp öz kültürlerine kavuşturabilir. Ancak Altın Çağda olmadığımız için Kürtlerin asimile olmadığı bir durumda, birkaç teröristin oy malzemesi olmaları kaçınılmaz.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Pammy said:
...

Esenlikler,

İdeal bir dünyada hayır. Asimilasyon olması gerekiyorsa bile İranlılara asimile olmaları gerekiyordu, sonuçta İranlıların bir alt milleti Kürtler. Ancak tarihi değiştiremeyiz, bu yüzden realistik yaklaşıp asimilasyonu şu anlık devam ettirmeliyiz.

SS Kürtler zaten gerekli bilinçteler. Türk devletine düşman değiller ve bir yandan da Kürtlük bilinçlerini sürdürüyorlar. Bu insanlar ileride halklarını ata topraklarına götürüp öz kültürlerine kavuşturabilir. Ancak Altın Çağda olmadığımız için Kürtlerin asimile olmadığı bir durumda, birkaç teröristin oy malzemesi olmaları kaçınılmaz.

İyi akşamlar.

Ankara’nın doğusuna bir düğüne katılmak gibi bir iki günlük istisnalar hariç adım atmamış ve yaşamamış biri olan benim bu konuda -oradaki durum hakkında- pek bir fikrim yok açıkçası. Diyarbakır’da yaşayan Mardinli arkadaşım okullarda gençler arasında hala gruplaşmalar olduğunu söylemişti. Üzücü. Gerçek düşman yerine Beyazlar (İran Aryan oluyor sanırım?) birbirlerinin boğazındalar ve buna üzgün olmaktan başka bir şey söyleyemiyorum. Meraklısına Yüksek Rahibin topraklarını geri isteyen bir Macar’a verdiği cevabı bırakmak istiyorum.

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=24&t=73768&p=363500&hilit=White#p363500

I hope that Satan and the Gods will give back to Hungary the territories taken away by the Trianon peace treaty,because we lost the WW1,together with the Germans(which involved Hitler{if I remember correctly he was a corporal}).
İn nation states(in countries), "which city belongs to where" is determined by the majority living in the city. Not by conquering.(Anatolian Division)
Only I added this:(in countries).
Source of the quote

Moreover, they did not take the Hungarian lands from us by conquest,but with the Treaty of Trianon given to other nations.

And take them from "whom"? Since when we are talking about "Land", we are talking about the displacement of another racial cousin with whom you are talking about almost a 99.999% genetic similarity.

Every person asking for their "Territories" back, and the next thing you know, half of the White world is going to die in the disputes. The "ego" will again stand in the way, and the jew will happily fund us all again to kill each other for literally no reason other than the cockiness of a few brats. If jews wouldn't have influence by then, we would ruin ourselves like we have done repeatedly in the past.

These situations will be forcibly stopped in the future. We will ensure that no White will kill another White ever again in large scale wars, and those who do not comply, will be destroyed and their souls will be ruined permanently.

All of this will not exist the more we get closer to the Gods. The further away people are from them, they will all go back again into this same loop, which is why we are here in the first place. We are stuck on earth right now and not interplanatery because the jew focused all their resources in dividing and pumpering false egotism in Gentiles.

Jews have not really had "Civil Wars" if you haven't noticed, nor intra-racial wars of extermination. They only have disputes at best. All the world's greatest empires have fell because of the repetition of this practice of war, war, war.

Hitler tried everything to avoid the second world war, after the fake treaties were addressed. Then, the next thing you know, they rush us into yet another "war". Oh, gotta undo the other Treaty, and then the other Treaty, and then this other Treaty, and now everyone has bowed knee to the jew because the big ego didn't end up very well.

Those from Europe who also just try to enforce these on others, might also pay the price of shrinking, defeat, and eventual disappearance of their culture from the earth. Even Hitler wanted something like the European Union [this is a stolen and malformed idea from Adolf Hitler] wanting a fully united Europe militarily, while people retain their identities and keep going into the future in a co-operative manner. This is how the logic of race works, versus the logic of just "Nation".

The ideas of Nations are quite recent. The blood is the most important thing of all. You have much more in common than you know with a person born in just a country adjactent to you, than differences. Next lifetime, you could be in this Nation, but now, you are in Hungary. Because where the blood is, this is where the soul is. Nations have came and went like the wind...

Gece666 said:

İsmim Ayşe olsa kesin Aysu’ya çevirirdim. Söyelemesi çok güzel ve çok feminen. Çok kadınsı. Çok Türkçe.

unforgiven said:
Spine said:
Pammy said:

Var.
Ne açıdan? Eğer daha milliyetçi bir pencereden bakıyorsanız benim kastettiğim bu değildi elbette.
Pammy said:
Spine said:
Pammy said:

Anladım, teşekkür ediyorum. İsmin kökeninin ruhani gelişimde bir sorun yarattığına dair herhangi bir yanıt almadığıma göre, ismimle ilgili hiçbir problem görünmüyor. Zaten çok sevdiğim ismimi kullanmaya devam edeceğim.

Spine said:
unforgiven said:
Spine said:

Var.
Ne açıdan? Eğer daha milliyetçi bir pencereden bakıyorsanız benim kastettiğim bu değildi elbette.
Pammy said:
Spine said:

Anladım, teşekkür ediyorum. İsmin kökeninin ruhani gelişimde bir sorun yarattığına dair herhangi bir yanıt almadığıma göre, ismimle ilgili hiçbir problem görünmüyor. Zaten çok sevdiğim ismimi kullanmaya devam edeceğim.

Ruhani açıdan sıkıntı yaratmaz ama Nasyonal Sosyalizmin Nasyonal kısmı için sıkıntı yaratabilir.

Bright Truth said:
...ancak iyice yanıp kül olduğundan emin olun.

Daha önce sorduğumda sorun olmaz demiştiniz,kağıdı tamamen kül ederek tekrar yapmalı mıyım sizce?

ogoshonna said:
Daha önce sorduğumda sorun olmaz demiştiniz,kağıdı tamamen kül ederek tekrar yapmalı mıyım sizce?

Esenlikler,

Ruhani açıdan sorun olmaz, ancak eğer birisi bulursa ve kâğıdın üstünde yazanlar okunabilir durumdaysa sorun oluşturabilir.

İyi geceler.

Bright Truth said:
ogoshonna said:

Esenlikler,

Ruhani açıdan sorun olmaz, ancak eğer birisi bulursa ve kâğıdın üstünde yazanlar okunabilir durumdaysa sorun oluşturabilir.

İyi geceler.

Kağıdı bulup çöpe attılar.Biliyorum çoğunu yaktım ama yapılan bir saygısızlıktı.Demek istediğim özür niteliğinde bir kez daha adanmamı yenilemem sorun olur mu? Ya da olay için özür ritüeli yapmam gibisinden.

ogoshonna said:
Bright Truth said:
ogoshonna said:

Esenlikler,

İyi geceler.

Kağıdı bulup çöpe attılar.Biliyorum çoğunu yaktım ama yapılan bir saygısızlıktı.Demek istediğim özür niteliğinde bir kez daha adanmamı yenilemem sorun olur mu? Ya da olay için özür ritüeli yapmam gibisinden.
Adanma töreni kalıcıdır ve yalnızca bir kez yapılır. Tekrar etmene gerek yok. Sadece özür dile, o kadar.

BlackEagle666 said:
ogoshonna said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Adanma töreni kalıcıdır ve yalnızca bir kez yapılır. Tekrar etmene gerek yok. Sadece özür dile, o kadar.

Takıntılığımı bırakamazsam benden adam olmaz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back