Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Kafa Karışıklığı

Pammy

Active member
ThanaReal said:
Ondan sonra gittim Aura Temizliğini öğreneyim dedim, fakat aklıma "Bu meditasyonlar zararlı mı?" diye bir düşünce geldi.

Bir Güneş hayal edip temizlenmeye odaklanmanın hangi mantıkla ne tür bir zararı olabilir ki?

İşler bu kadar karmaşık değil. Sağduyu yeterli. Uyuşturucu zararlıdır. Su içmek böbreklerinize iyi gelir. Bıçaklanırsanız kanarsınız. Meditasyon zihninize ve ruhunuza iyi gelir. Meditasyon bizim icat ettiğimiz bir şey değiller, binlerce senedir pratik edilen şeyler.

Doğum haritanıza bakıp Neptün ve Satürn’ü kontrol edin. Neptün kafa karışıklığını Satürn ise gerçekçiliği ve disiplini yönetir.

Öncelikle zayıf bir ruhum var demeyin. İster zayıf olun ister güçlü, düşman her insana tartışmasız saldırır. Bu saldırı genel anlamda psişik saldırıdır. Sizi kendilerine çekme, doğru yoldan uzaklaşmaya sevk etme, korkular ve şüpheler yaratarak Tanrılardan uzaklaşmaya sevk etme gibi tekniklerdir.

Evren tıpkı dünya gibidir. İyi kişiler var kötü kişiler var, yalancılar var... Düşman genel olarak sizi kandırıp farklı düşman öğretilerine yönlendirir. Her türlü çirkinliğin olduğu öğretiler. Bunun en bilinenleri islam, hristiyanlıktır.

Sizin en büyük hatanız yetersiz bir şekilde araştırmanız olmadı. Meditasyonlara başlamamak ve ruhani gelişim sağlamamak oldu. Çünkü ortada bir çaba yoksa gelişim olmaz, gelişim olmazsa gerçekliğe ulaşmakta mümkün olmaz. Sizin mantık tarafınız daha gelişmiş muhtemelen ateizm veya agnostizm ile bir bağınızda vardı. Bazı insanlar doğuşlarından beri ruhani olaylar yaşar; bazıları yaşamaz. Bu kişinin ruhani açıklığına bağlıdır. Buraya gelen insanların aklında bir çok soru ve şüphe oluyor. Bu noktalardan bizlerde geçtik, geçtik ki rahat bir şekilde adanmaya karar verdik. İlk zamanlarda aklımdan öyle şüpheler geçiyordu ki bir çok insanın bile bu tarz şüphelerle boğuşmak zorunda kalmadığına eminim. Ancak zihnimi açık bıraktım, gelişim için çabaladım. Cevaplar aklımda belirmeye başladı, aradığım cevapları forumlarda da bulmaya başladım.

Bu olaya sadece maddesel olarak bakmak hiçbir şeyi değiştirmez. İsterseniz tüm yazıları ezberleyin, istediğiniz kadar düşünün. Herhangi bir tecrübe yaşamazsanız nasıl fikir yürütebilirsiniz, değil mi?

Tanrılarımız ile deneyimler, enerji ile deneyimler, hatta istemeden olan düşman deneyimleri bile birer deneyimdir. Deneyimler yaşarsınız ve bunu maddesel dünya ile ilişki kurarsınız. Sonra önünüzde cidden bir tablo olduğu görürsünüz. Her şey o kadar açık olur ki. Bir daha şüphe veya kafa karışıklığı yaşamazsınız. Bu sizin bilgi olarak ve ruh anlamında gelişmeniz ile ortaya çıkar. Hatta zihinsel gelişimde gereklidir ki güçlü bir farkındalık ile olayları kavramak daha kolay olsun.

Her insan soru sorar ama önemli olan doğru soruları sormaktır. Okült bir bilginiz olmasına gerek yok. Her canlının aurası var diyoruz. Bu auranın güçlenmesi bizi negatif enerjiler, olaylardan, hastalıklardan korur. Bir zırh gibi. Gökyüzüne baktığınızda güneşe karşı bir negatiflik hisseder misiniz, hayır. Güneş sıcaklığı ve ışığı bize sağlar, bereket verir, doğrudan sağlımızı etkiler, doğayı canlandırır, hatta oldukça güzel ve kutsal bir izlenim verir bizlere. Sizce güneş enerjileri solumak ve negatif enerjilerden korunmanızı söylemek size herhangi bir şekilde zarar verebilir mi? Olaya saf mantık ilişkisi kurarak baksak bile cevap hayırdır.

Soru sormak iyidir ama fayda sağlamayan soru yük ve kafa karışıklığından başka bir şey değildir. Sorduğunuz soru bununla çokta ilgili değil ama temelde benzer. Bir bilgiyi onaylamanın en iyi yolu tecrübedir. Dünyanın yuvarlak olmadığına dair yüzlerce "bilimsel" teori okuyabilirsiniz. Ancak yeterince yükseldiğinizde bunun cevabı gözlerinizin önünde olur. Siz harekete geçeceksiniz ki doğru ve yanlış ne görebilesiniz.

Siteyi okuyun, ancak en kısa sürede temizlenme ve koruma meditasyonlarına başlayın yani bugün. Tüm iradeniz ile meditasyonlarınızı yapın ve güçlü olduğunuzu bilin. Düşman psişik saldırıları her seviyede olur ve her insana olur. Bundan korunmanın en kolay yolu aura temizleme ve korumadır. Güçlü bir aura ile bu psişik saldırılardan etkilenmezsiniz.

Aklınıza şüpheler, sorular geldiğinde önce bir sakin olun. Kendinize bu sorunun önemli olup olmadığını sorun. Önemli ise; sorunun cevabını forumlar veya sitede arayın, bulamadıysanız bizlere sorun. Benim bile cevabını bilmediğim sorular var. Ama bu soruları sınıflandırıyorum. Bazı soruları geliştiğimde cevaplamak için çabalayacağım, bazılarını en kısa sürede cevaplamalıyım, bazı sorular içinde Tanrıların bilgeliğine danışmalıyım.

Ben sık sık kendimi tekrar ederim. Çünkü dünyada ne kadar yanlış varsa sürekli tekrar edilir: kötü aile ilişkileri, aldatma, kavgalar sürekli televizyonlarda tekrar edilir ki aklımıza kazınsın. Yanlışları sık sık tekrarlamak yerine doğru olanı sık sık tekrarlamak bunu kavramamızı kolaylaştırır. Bu yüzden tekrar söylüyorum, bilgi anlamında gelişmeniz ve siteyi ezberlemeniz sadece bilgidir. Ruhani anlamda gelişerek bu bilgilerin gerçekliğinden emin olabilirsiniz. Bu yüzden başlamadıysanız 40 günlük çalışmaya başlayın. Aileniz ateist veya agnostik ise meditasyon, yoga yapmanıza önem vermezler. Bu yüzden daha rahat edebilirsiniz.

Olaya sadece mantık ile bakarsanız bizim tarafımızın doğruluğunu görmek mümkün olabilir:
-İbrahimi dinler insanlığa zararlı mı? Neden Paganları yok etmeye ve bilgilerini çalmaya çalıştılar ve yayılma politikası gerçekleştirdiler?
-Tüm ibrahimi/abrahami(Yahudi ibrahim/abraham peygamber) dinleri yahudi peygamberler tarafından mı oluşturuldu ve neden dünyada binlerce yıl çok tanrılı dinler varken bir anda tek tanrılı dine inanan bir kavim(yahudiler) ortaya çıktı?
-Dünyada varolan bozulma kimler yüzünden gerçekleşiyor? Kimler her gün televizyonumuzda yalanlar söylüyor(haberlerde bkz. cnn), kimler besinlerimizi üretiyor, kimler ilaç üretimini sağlıyor, kimlerin kitapları ünlü, kimler izlediğimiz filmlerde oynuyor, kimler çeşitli düşüncelerin yaratıcıları? Bu soruya cevap ararken karşınıza bir yahudi çıkmaması imkansız, genelde yüzlercesi çıkar. Basit bir örnek vereyim mi: ukranya lideri ve rusya lideride yahudidir...
-Antik zamanlarda farklı toplumlarda varolan ama sürekli benzer konular işlenen kültürler, Tanrılar sizce insanların "Ateş yüce bir güç, bir Tanrı sanki, bu ateşi yöneten Tanrının ismi şu olsun" diyerek mi ortaya çıktı yoksa bir ihtimal Tanrılar fiziksel olarak dünyada bulunmuş olabilir ve insanlığa yol göstermiş olabilir mi?
-Binlerce kilometre ötede niye kültürel benzerlikler var?(Güney amerika, avrupa, asya vb.)

Bu sorulara cevap ararken doğru cevaplara ulaşırsanız bir şeyleri anlamak daha kolay olacaktır. Tüm bu bilgileri ruhani deneyimler ile birleştirdiğinizde işte o zaman karşınızda gerçek olacaktır.

Ve meditasyonları uzun bir süredir yapıyorum şuana kadar hiç bir zararını görmedim. Faydalarını ise saymak istesem, yazdığım kelimeler kadar tekrar yazmam gerekir. Doğal olarak düşman güç kazandığımızda uğraşabiliyor bizlerle ancak kendi gelişiminiz ve Tanrıların yardımı ile bunlar cidden önemsenmeyecek şeyler.

ThanaReal said:
Tam 1 seneden beri Satanizm'den haberdarım, ilk zamanlar biraz araştırıyodum ve yazıları bile tam okumuyodum. Yazıları yarım yamalak okuyup, sitede (spirituelsatanizm.org) sorular soruyordum. Meditasyonlara bile başlamamıştım. Çünkü yazıları okumaya ve meditasyonları öğrenmeye üşeniyor ve erteliyordum. Aylar geçtikten sonra artık yeter diyerek meditasyonları öğreneceğim dedim. Ve öğrenemeden bir daha üşenmeye ve ertelemeye başladım. Ve bir kere daha artık yeter diyerekten şu an burdayım, evet meditasyonları öğrenmeye karar verdim, fakat galiba zayıf ruhum sebebiyle düşman saldırısı yiyerek kafa karışıklığı içerisinde kendimi buldum. Bu kafa karışıklığını gidermek içinde sizden yardım almaya geldim.

Öncelikle güç meditasyonları yazısının altındaki yorumları okuyordum. Bir asalak demon çağırdığını zannedip düşman bir varlığı çağırmış, o varlıkta Joy of Satan'ın Satanizm'le bağlantısı olmadığını söylemiş. E bu mal da inanmış, bu yüzden Joy of Satan'ın Satanizm'ini kötülemeye başladı.

Ben bu salağın yazdıklarından biraz etkilendim. Acaba Şeytan'ın yolu doğru değil mi diye düşünmeye başladım ama galiba hafiften geçti gibi bu düşünce, fakat gene sizden tavsiyeler almak isterim.

Ondan sonra gittim Aura Temizliğini öğreneyim dedim, fakat aklıma "Bu meditasyonlar zararlı mı?" diye bir düşünce geldi.

Bu düşüncelerim için sizden tavsiyeler istiyorum, sitedeki yazıları doğru dürüst okumadım. Onları okursam düzeleceğini düşünüyorum bu düşüncelerimin, sizce?

Esenlikler.

" Bir asalak demon çağırdığını zannedip düşman bir varlığı çağırmış, o varlıkta Joy of Satan'ın Satanizm'le bağlantısı olmadığını söylemiş. E bu mal da inanmış, bu yüzden Joy of Satan'ın Satanizm'ini kötülemeye başladı. "

Bu kadar net iletişim kuracak kadar açık ise neden bu kadar saf kalmış bu konuda. Kendi çalmış kendi oynamış . Bu türden birçok kişiyi gördüğümüz için artık görmezlikten geliyoruz ve ilgilenmiyoruz. Sizde öyle yapabilirsiniz.
Eğer şüpheleriniz varsa şu an yaptığınız gibi burada deneyimi olan birçok kişiye sorabilirsiniz. Herkes yanılabilir bu olağan bir durumdur ama sonra yüzsüzce davranmak gerçekten düşüklüktür.

Meditasyonlar ruhu açar. Çok daha öncesinde ruhsal güçlerimiz düşman istilası ve saldırılarıyla mühürlendi ve dünyamız negatif enerjilerle doldu. Aslında sahip olduğumuz şeyleri bizlerden sakındılar. Bizler ise meditasyon yapıp sahip olduğumuz özgürlüğü ve ruhsal gücü geri almaya çalışıyoruz. İnsan ruhunun kapasitesi tanrılığa kadar gider, bu ise ancak ruhani gelişim ve birikim ile meydana gelir. "Meditasyonlar zararlı" değildir aksine ruhu temizler ve güçlendirir ,geliştikçe daha çok kabiliyetini gösterir. Bilinç bu süreçte geri kalmaz ve gelişir. Gelişmek sadece ruhen değil aynı zamanda da bilinçseldir. Sana farkındalık verir ve bu farkındalık birçok şeyi daha iyi anlamana ve yorumlamana katkı sağlar.

Meditasyon yaptıkça onlara odaklanınca kendi deneyimlerimden demek istiyorum, tatlı bir his ve ruhsal bir doyum verir. Bu hissi tattıkça açıkçası bırakası gelmiyor insanın keza herkesin deneyimi ve hissiyatı farklıdır. Kendinizi çok sıkmayın ve bunu takıntı haline getirmeyin. ilk olarak yavaş başlarsınız https://spirituelsatanizm.org/40-gunluk-program-sonrasi-meditasyon-rutini/ daha sonra kademeli bir biçimde ilerlemeye devam edersiniz. İlk olarak kendinizi mental olarak hazırlayın ve istikrarlı olacağınıza inanın. Daha sonrasında ise kendinizi bu çalışmaya verin.
diyeceklerim bu kadardı yine sormak istediğiniz durum olursa buradan veya protonmail hesabımdan sorabilirsiniz.
İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back