Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

sorular

la666

New member
esenlikler,

tanrılarımız hakkında araştırma yaparken wikipedia da veya internette sürekli semavi dinlerden alıntılarla anlatılıyor olduğunu ve sürekli kötü fotoğraflarla tasvir edildiğini gördüm bunun sebebi nedir ?

bu arada adanmamı yapıcam ama çok uzun süredir erteliyorum sürekli içimde bir şüphe var bunu nasıl yenebilirim ?

Esenlikler,

1- Yahudiler çoğu bilgiyi tahrif ettiler. Antik dinlerimiz, Şeytan Babamız, tanrılarımız ve atalarımız, karalama kampanyalarına kurban gittiler. Bu yüzden günümüzde yanlış bilgiler yaygındır.

2- Sitemizi daha fazla okuyabilirsiniz, ve kafanıza takılan yerleri burada sorabilirsiniz. Onun harici şüpheler, çoğu dine yeni girmiş kişice yaşanır. Başlıca nedeni düşman saldırılarıdır, ancak eskiden kalan zihinsel programlamalar da bir "mantıksızlık" algısı yaratabilir.

RTR'larınızı, meditasyonlarınızı aksatmayın. SaTaNaMa mantrasını bol bol titretin ve Şeytan'ın mührü üzerine meditasyon yapın [odaklanın]. Arada bağ kurmanız önemlidir, böylece şüpheler zamanla yitecektir. Ancak dediğim gibi, genel olarak düşman, yoldan saptırmak için başlarda bunları yapacaktır, yani düşmandan geldiğini bilin.

İyi geceler.

la666 said:
esenlikler,

tanrılarımız hakkında araştırma yaparken wikipedia da veya internette sürekli semavi dinlerden alıntılarla anlatılıyor olduğunu ve sürekli kötü fotoğraflarla tasvir edildiğini gördüm bunun sebebi nedir ?

bu arada adanmamı yapıcam ama çok uzun süredir erteliyorum sürekli içimde bir şüphe var bunu nasıl yenebilirim ?

1-Wikipedia ve benzeri çoğu yer taraflı ve y*hudi dolu. Kötülemeyi seviyorlar ondandır. Asıl Demon tasvirleri çoğu forumda zaten var ufak bir araştırmayla bulabilirsin.
2-İlk başlarda bana da olmuştu en iyi çözüm sürekli okumak, araştırmak, soru işaretlerini bitirdiğinden emin olmak ve aura temizliğine dikkat etmek.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back