Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Teşekkürler

Anatolian Division

New member
Ne zaman canımın yandığını hissetsem burasının olduğunu ve bir idealim olduğu aklıma gelir sakinleşirim

Bir süre sonra ağlamasanız da içinizdeki acı, pişmanlık, nefret devam ediyor arkadaşlar. Tarifi imkansız acılar içindeyim. Sizene ki sizin acınız mı ama paylaşmadan edemiyor insan. Elbet siz de daha şiddetlilerini yaşamışsınızdır ama bence acı yarıştırılacak bir şey değil.

Yandığım zaman Şeytan baba'yı düşünüyorum, Azazel'i düşünüyorum, Bright'ı düşünüyorum, Kasap'ı düşünüyorum, Baroness'i düşünüyorum, diğer arkadaşlarımdan beni seven birini düşünüyorum isim vermeyeyim. Sonra balkona çıkıyorum insanlara bakıyorum, onlar bakınca beni anlayabileceklermiş gibi hissediyorum.

Fazla bir şey yazmak istemiyorum. Uyumak ve dinç şekilde uyanmak istiyorum. Bugün bana kaybettiren kötü bir gündü. Sabah uyanıp kuşluk vaktinde Devil's Trill çalarken Şeytan babamızın resmine bakmak istiyorum.

Yanımda olan herkese teşekkür ederim.

İyi geceler.

Merhabalar kardeşim,

Hepimiz gülüp eğlenmeyi, dilediğimiz gibi yiyip içmeyi hak ediyoruz. Yaşamayı, yaşadığımızı hissetmeyi hak ediyoruz. Bazen hayatlarımızın belirli bölümlerinde işler istediğimiz gibi gitmez, hayat adaletsiz ve çetin gibi gelir. Çıkış yolu yok gibi hissederiz. Ama ne kadar ilerlediğinize bir bakın! Biliyorum, birçok kez kendinizi kaybetmiş gibi hissettiniz, kendinizi boş hissettiniz, ama günün sonunda hepsini birer birer aşıp buralara geldiniz. Yani bunu çok daha ötesine de taşıyabilme potansiyeline sahipsiniz. Ve bazen tökezlemek kadar normal bir şey yoktur. Gelişim zaman, sabır ve çaba gerektirir.

Hayatınızda şu an neler oluyor bilmiyorum, ama yalnız olmadığınızı bilmenizi isterim. Bir şeyleri paylaşmak isterseniz ben şahsen her zaman buradayım. İyi gelir miyim bilmem ama anlayacağımdan eminim.

Umarım bugün dünden daha iyi olur sizin için, kendinize iyi bakın.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back