Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Matrix

Brsaruya

New member
Esenlikler
Matrix denilen şey nedir? İşlevi nasıldır ben anlamadım ama açık bir dille anlatabilir misiniz?

Esenlikler,

Matrix filmine gönderme olacak şekilde kullanıyoruz. Yahudiler kendi çıkarlarına hizmet eden, insanların gerçekleri bilmediği illüzyonlar üzerine kurulu bir dünya yaratmaya çalışıyorlar. Kastedilen budur.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Matrix filmine gönderme olacak şekilde kullanıyoruz. Yahudiler kendi çıkarlarına hizmet eden, insanların gerçekleri bilmediği illüzyonlar üzerine kurulu bir dünya yaratmaya çalışıyorlar. Kastedilen budur.

İyi akşamlar.

Esenlikler yani anlatılan bu yaratılmaya çalışılan sahte dünya yıkılmakta ve bu yüzden düşman tepkiler vermekte.
Doğru mu anlamışım?

Brsaruya said:
Esenlikler yani anlatılan bu yaratılmaya çalışılan sahte dünya yıkılmakta ve bu yüzden düşman tepkiler vermekte.
Doğru mu anlamışım?

Esenlikler,

Matrix filminin konusunda sahte bir gerçeklik var. Mavi hap ve kırmızı hap da buradan geliyor. Kırmızı hap seçilirse sahte bir dünyada yaşanıldığı öğreniliyor, mavi hapta ise bu yanılsama içinde mutlu mesut yaşanılıyor, gerçekler sunulmuyor. Buradan hareketle günümüzde red pill (kırmızı hap) akımı çıkıyor, acı ancak değiştirilebilir gerçekler.

Yahudilerin yaratmaya çalıştığı dünyayı, bu Matrix'teki yalanlarla yaşanan dünyaya benzetiyoruz. Filmi izlemediğim için aktardığım senaryoda yanlışlar olabilir, rastgele referanslarla gördüğüm kadarıyla biliyorum.

İyi geceler.

Yanlış bir şey yok tamamen doğru ve izlemenizi öneririm çok güzel film en sevdiğim ^^

Anatolian Division said:
Ne matrisi lan tansiyon haplarım onlar benim.

Bu arada geçmiş olsun umarım tansiyon rahatsızlığınız kalkar sağlığınıza kavuşursununuz

Kahin said:
Yanlış bir şey yok tamamen doğru ve izlemenizi öneririm çok güzel film en sevdiğim ^^

Ayy aslında bende izlemek istiyorum ama bakalım müsait olduğum bi zamanda izleyeceğim

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back