Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Baskılardan Doğan Çaresizliğim Hakkında

Felaxir_

New member
Bütün kardeşlerime esenlikler diliyorum.

Bugün size biraz içimi açmak niyetindeyim. Zira yaşadığım birtakım sıkıntıları danışmak hususunda SS'ler dışında kimseye güvenmiyorum.

Şimdi dostlarım; ben iki yıldır bir ilişki içerisindeyim. Sevgilim de ben de SS'iz ve birlikte yaşıyoruz. Sevgilimin ailesi ona çocukluğundan itibaren sözlü ve fiziksel şiddet uygulayan, inanılmaz derecede yobaz ve softa, sürekli üzerine tehdit saçıp savuran ve kendileriyle birlikteyken göz göze bakmamıza bile bağırıp çağırabilen, iğrenç, toksik bir oluşum.

Açıkçası artık kendisini o ruh hastalarının yanına göndermek istemiyorum. Kendilerinin de böyle bir durumda inanılmaz bir şiddet eğilimi göstereceği aşikar. Güvende kalmak için hem maddi kaynağa, hem de karşı tarafın zarar görmesine ihtiyacım var. Yaşantımız söz konusu olmadıkça Tanrılarımızı meşgul etmek niyetinde değilim. Fakat şu durumda kendilerinden yardım istemek zorundayım.

Hem maddi olarak artık kazanmak (yatırım yoluyla) hem de bu Yehova kullarının başından dert eksiltmemek, onlara zarar vermek için ne yapabilirim ruhani anlamda? Bir fikir verebilir misiniz rica etsem?

Felaxir_ said:

Bugün size biraz içimi açmak niyetindeyim. Zira yaşadığım birtakım sıkıntıları danışmak hususunda SS'ler dışında kimseye güvenmiyorum.

Şimdi dostlarım; ben iki yıldır bir ilişki içerisindeyim. Sevgilim de ben de SS'iz ve birlikte yaşıyoruz. Sevgilimin ailesi ona çocukluğundan itibaren sözlü ve fiziksel şiddet uygulayan, inanılmaz derecede yobaz ve softa, sürekli üzerine tehdit saçıp savuran ve kendileriyle birlikteyken göz göze bakmamıza bile bağırıp çağırabilen, iğrenç, toksik bir oluşum.

Açıkçası artık kendisini o ruh hastalarının yanına göndermek istemiyorum. Kendilerinin de böyle bir durumda inanılmaz bir şiddet eğilimi göstereceği aşikar. Güvende kalmak için hem maddi kaynağa, hem de karşı tarafın zarar görmesine ihtiyacım var. Yaşantımız söz konusu olmadıkça Tanrılarımızı meşgul etmek niyetinde değilim. Fakat şu durumda kendilerinden yardım istemek zorundayım.

Hem maddi olarak artık kazanmak (yatırım yoluyla) hem de bu Yehova kullarının başından dert eksiltmemek, onlara zarar vermek için ne yapabilirim ruhani anlamda? Bir fikir verebilir misiniz rica etsem?

Maddi konularda Azazel, ruhani saldırı konusunda Moloch yardımcı olabilir.

https://vkjehannum.wordpress.com/2017/04/04/melchom-or-moloch/

Azazael said:

Esenlikler,

Moloch diye bizim tarafımızda bir varlık yoktur. Yüksek Rahip Hoodedcobra666'dan:

These people are Jews just practicing Judaism in ritualistic form, ie, the Jewish Kabbalah. They do not praise 'Moloch' since Moloch simply means "King" in hebrew, it's a title. Their "Moloch" or "King" is just Jehovah.

Moloch, "kral" anlamına gelen İbranice bir sözcüktür ve Yehova için kullanılmaktadır. JoS dışı kaynakları bu yüzden önermiyoruz, çünkü çok yanıltıcı olabiliyorlar.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Azazael said:

Esenlikler,

Moloch diye bizim tarafımızda bir varlık yoktur. Yüksek Rahip Hoodedcobra666'dan:

These people are Jews just practicing Judaism in ritualistic form, ie, the Jewish Kabbalah. They do not praise 'Moloch' since Moloch simply means "King" in hebrew, it's a title. Their "Moloch" or "King" is just Jehovah.

Moloch, "kral" anlamına gelen İbranice bir sözcüktür ve Yehova için kullanılmaktadır. JoS dışı kaynakları bu yüzden önermiyoruz, çünkü çok yanıltıcı olabiliyorlar.

İyi akşamlar.

Peki sizden bir öneri istemem mümkün mü bahsettiğim konuda?

Bu yazılarla geçen gün karşılaştım, okumak gerçekten bu konuda aydınlanmama neden oldu, her SS'in okuması gereken yazılar:

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?p=318416#p318416

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=24&t=65279

Bir de Aim_ain isimli kişi siz misiniz? Sanırım şifrenizi unuttuğunuz için yeni hesap açtınız.

Sevgilinizin ailesi gerçek anlamda kötü ise bağlarını koparmak için çalışma yapmasını öneririm. Aynı zamanda baskıcı davranışlarını engellemek için bağlama büyüsü yapılabilir. İsterseniz ortamı ve onları sakinleştirme konusunda büyüde yapılabilir.

(Aynı anda iki kişiye bağlama büyüsü yaptığımda bir sorun yaşamadım, isterseniz sırasıylada yapılabilir.)

Sevgiliniz bunları yaparken sizde para konusunda büyü yapabilirsiniz. Ay küçülmekte şuanda, Ay'ın Haziran 5'de Aslan'da olduğunu hatırlıyorum. O tarih gayet uygun. Auranızı para çekme konusunda programlayabilir ya da para kazanmak için başka konularda büyü yapabilirsiniz (İş bulma, şans vb.)

Elbette Tanrılardan yardım rica etmekte bir seçenek. Ancak her zaman önce kendi çabamızı ortaya koymak bizlerin gelişimi açısından daha önemlidir. Sonuçta her zaman Tanrılara muhtaç olamayız. Sizin durumunuzu ben bilemem, neyin uygun olduğunu bilerek hareket edecek sizsiniz yine de.

Önceliklerinizi ve isteklerinizi belirleyerek uygun çalışmalar hazırlayabilirsiniz. Ama en son zaman ayırılması gereken çalışma intikam olmalıdır, ilk önce durumunuzu iyileştirmeniz gerekiyor.

Diğer gönderinize gelirsek. Sevgilinizin kötü rüyalar görmesinde bir sorun yok ve bu her zaman düşman kaynaklı değildir. Düşmanın en temel saldırı şekli: psişik saldırılar, rüyalar, uyku felci vb. dir. Bu durumları engellemenin en kesin yoluda güçlü bir aura oluşturmaktır. Bu tarz durumlarda temizleme ve korumanızı arttırın. Duruma göre evinizi afirmasyon ve Satanik mavi alevler ile temizleyin. Her şeyden önce korkmayın. Birer Satanist olarak Tanrılarımız gerektiğinde yardım ederler ve bizi korurlar.

Düşman rüyalara girmeyi seviyor çünkü biraz savunmasız olabiliyoruz bu anlarda. Rüyamda bir çocuk kılığında benimle arkadaş olmak isteyen biri vardı. İsmini sorduğumda (burada yazmayacağım) bir kelime söyledi farklı bir dilde. Uyandığımda bu kelimeyi araştırdım ve bu ismin ibranice kökenli olduğunu gördüm. Baktılar ki tatlı dil işe yaramıyor kabus yöntemini kullanmak istediler bir kaç gün sonrasında. Bu esnada ise rüyamda gördüğüm şeye tüm öfkemi ve gücümü yönlendirerek saldırdım, Satanik mavi alevleride kullandım. Sonuç olarak bu tarz saldırılardan vazgeçtiler uzun bir süre. Bu tarz düşman kaynaklı rüyaları zamanla çok iyi anlıyorsunuz. Güçlü durun ve güçlü saldırın. Düşmanla bu şekilde baş edilir. Ve yardıma ihtiyacınız olduğunda Gardiyanınızdan yardım rica etmeye çekinmeyin.

Śyena666 said:
Bu yazılarla geçen gün karşılaştım, okumak gerçekten bu konuda aydınlanmama neden oldu, her SS'in okuması gereken yazılar:

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?p=318416#p318416

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=24&t=65279

Bir de Aim_ain isimli kişi siz misiniz? Sanırım şifrenizi unuttuğunuz için yeni hesap açtınız.

Hımmm
O bi daha gelmiyeceğini söyleyip gitmişti yani geleceğini sanmam ama bilemiyorum

Alena666 said:
Felaxir_ said:

Esenlikler kardeşim,

Ben de tanrılardan yardım almak konusunda senin gibi düşünüyordum fakat yanlış olduğunu anladım. Yardım istemekten çekinmemeliyiz.

Onun dışında şu an ben de finansal durumumu arttırmak ve baskı konusunda rahatlamak için çalışmalar yapıyorum. Sitede zaten maddesel zenginliği arttırmak için çalışma var. Birde adını unuttuğum ama bağlama büyüsü veren bir kardeşimin verdiği büyü var. Onu vereyim.

×1 Aum

33/54/108 GEBO

33/54/108 ISA

" (Hedef) bana karşı negatif ve baskıcı bir şekilde davranmaktan tamamen bütünüyle ve kalıcı şekilde bağlandı. "

×1 Aum

(Aurasına siyah enerji göndermeyi de)

40 gün devam.

Büyük ihtimalle zarar vermek için olanı kimse yazamayacak, öyle hissediyordum ve maalesef bende de yok. İyi günler dilerim.

deneyeceğim kesinlikle şuan aradığım bilgiydi !!!

Śyena666 said:

Sevgilinizin ailesi gerçek anlamda kötü ise bağlarını koparmak için çalışma yapmasını öneririm. Aynı zamanda baskıcı davranışlarını engellemek için bağlama büyüsü yapılabilir. İsterseniz ortamı ve onları sakinleştirme konusunda büyüde yapılabilir.
(...)
Önceliklerinizi ve isteklerinizi belirleyerek uygun çalışmalar hazırlayabilirsiniz. Ama en son zaman ayırılması gereken çalışma intikam olmalıdır, ilk önce durumunuzu iyileştirmeniz gerekiyor.(...)

⚫ Aile bağlarını koparmanın mümkün oldugunu bilmiyordum, bu konuyu daha açıklayıcı bi şekilde anlatır mısınız?

bende baskıcı müslüman bi ailede yaşıyorum kendim için uraz rünü kullanmaya başladım,

⚫ aile bağlarını koparmak için ne tür çalışmalar önerirsin?
-gebo ve ısa rünü baglama için kullanacam -

⚫ başka tavsiyelere de açığım

(cevaplar için şimdiden teşekkürler ❤️)

- 40günlük programın ortasındayım benim için sorun olur mu ? enerjimi yükseltip yapıyorum çogu zaman etkisini hissediyorum (ki inisiye olmadan önce de bioenerjimi yüksek tutup yönlendirmede iyiydim) -

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back