Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

demonlar beni sevmior

satou

Active member
Sınav konusunu halletme amacıyla Leydi Vapula'yı çağırmayı denedim tahminen ortam kötüydü diye gelmedi, sonra daha iyi bir ortamda Lord Bifrons'u çağırmayı denedim o da gelmedi. Tütsü yoktu, mumlar ise sıradan mumdu ve sanırım yeterli degildi. Onun dışında neyi yanlış yapıyor olabilirim? Bence mührü de gayet düzgün çizmiştim.

Esenlikler,

Tanrılar/tanrıçalar gelse bile yeterli açıklığınız yoksa sezemeyebilirsiniz. Onun harici, bazı zamanlarda işlerinden ötürü gelmezler. Yine de Koruyucu Demonunuza seslenip eğer ricanız onlara ulaşamadıysa onun ulaştırmasını isteyebilirsiniz.

İyi günler.

satou said:
Sınav konusunu halletme amacıyla Leydi Vapula'yı çağırmayı denedim tahminen ortam kötüydü diye gelmedi, sonra daha iyi bir ortamda Lord Bifrons'u çağırmayı denedim o da gelmedi. Tütsü yoktu, mumlar ise sıradan mumdu ve sanırım yeterli degildi. Onun dışında neyi yanlış yapıyor olabilirim? Bence mührü de gayet düzgün çizmiştim.
Esenlikler,
Tanrılar elinizde gerçekten imkan yoksa mum veya tütsü kullanıp kullanmamanızı sorun etmezler. Eğer gelmiyorlarsa meşguldürler, daha sonra deneyin eminim ki meşgul olmadıkları bi zamanda geleceklerdir. Bir diğer ihtimal daha va. Pşisik açıklığınız ne alemde bilmiyorum ama bir diğer sebep pşisik açıklığınız olabilir. Belki geliyorlardır ve pşisik açıklığınız bunu anlamaya yeterli değildir. Bunu üzülün diye söylemiyorum, beni yanlış anlamayın ve Demonlar beni sevmiyor diye düşünmeyin. Zira Demonlar bizi çocukları gibi görür ve sever. Sevmemeleri için bir sebep yok. Böyle şeyler düşünmeyin ve daha sonra tekrar deneyin veya kendinizi iyice geliştirin.
İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Tanrılar/tanrıçalar gelse bile yeterli açıklığınız yoksa sezemeyebilirsiniz. Onun harici, bazı zamanlarda işlerinden ötürü gelmezler. Yine de Koruyucu Demonunuza seslenip eğer ricanız onlara ulaşamadıysa onun ulaştırmasını isteyebilirsiniz.

İyi günler.

Tuhaf gelecek ama Koruyucu Demon'umun olup olmadığından pek emin değilim. Çok öncelerden adanmayı denemiştim ama aslında tüm şartları düzgünce yerine getirerek tekrar adanmak istiyorum ve zaten öyle yap(a)madığım için pişmanım. Açıklık konusuna gelince eğer gelselerdi illaki anlardım bundan eminim ama hayır bence gelmediler. Kendi başıma çalışıp çağırma için uygun ortamı elde edince bir de o zaman denerim. Size de iyi günler..

satou said:
Tuhaf gelecek ama Koruyucu Demon'umun olup olmadığından pek emin değilim. Çok öncelerden adanmayı denemiştim ama aslında tüm şartları düzgünce yerine getirerek tekrar adanmak istiyorum ve zaten öyle yap(a)madığım için pişmanım. Açıklık konusuna gelince eğer gelselerdi illaki anlardım bundan eminim ama hayır bence gelmediler. Kendi başıma çalışıp çağırma için uygun ortamı elde edince bir de o zaman denerim. Size de iyi günler..

Esenlikler,

Adanmada önemli olan niyettir. Tabii ki enerjiyi pekiştirmek için bir kez daha yapabilirsiniz ancak Şeytan Baba, kişiyi kabul ederken adanma sırasındaki aksiliklere bakmaz.

İyi günler.

Aslında biliyorum belki de dediğiniz gibidir ama şu sıralarda meditasyon yapabilecek zamanım yok. Ama yine de enerjilere karşı aşırı hassasım. Mühürü çizdiğimde bile ortamın enerjisinin değiştiğini anladım ve ayrıca işi olduğu için gelmediğini hissettim. Enerjilere hassasiyet ile psişik açıklık tam olarak aynı şey mi bilmiyorum ama galiba değil. Enerjilere olan hassasiyetim yüzünden çoğu kişiden uzak durmak zorunda kalıyorum hatta. Anlarsınız. Özellikle böyle bir durumda eğer gelseydi kesinlikle hissederdim. Şimdilik kendim çalışayım, fırsatı bulduğumda tekrar denerim eğer olmazsa da psişik açıklığım üzerinde çalışırım. Tavsiyeleriniz ve ilginiz için teşekkürler, iyi günler

Bright Truth said:
satou said:

Esenlikler,

Adanmada önemli olan niyettir. Tabii ki enerjiyi pekiştirmek için bir kez daha yapabilirsiniz ancak Şeytan Baba, kişiyi kabul ederken adanma sırasındaki aksiliklere bakmaz.

İyi günler.

Yani evet niyetim oldukça güçlüydü ve zaten iki kez denemiştim adanmayı. Ama olup olmadığından şüphe ediyor olmak çok tuhaf. Koruyucu Demon'um varsa bile nasıl seslenebilirim, daha ismini bile bilmiyorum

satou said:
Yani evet niyetim oldukça güçlüydü ve zaten iki kez denemiştim adanmayı. Ama olup olmadığından şüphe ediyor olmak çok tuhaf. Koruyucu Demon'um varsa bile nasıl seslenebilirim, daha ismini bile bilmiyorum

Esenlikler,

Adını bilmeseniz bile seslenebilirsiniz. Adıyla seslenmenize gerek yok, o sizi duyacaktır.

İyi akşamlar.

Thersthara said:
satou said:

Esenlikler,

Merak etmeyin, sizi seviyorlar. Düşmanın etkisi yüzünden böyle düşünmeniz çok normal, çoğu SS'e böyle saldırırlar.

Tanrılar sizden nefret edecek değiller. Sizi sevmeleri için sayısız neden varken, sizi sevmemeleri için hiç bir nedenleri yok. Ki olsa bile, şahsen kimseyi ''Nefret'' edecek kadar umursadıklarını düşünmüyorum.

İyi akşamlar

acikcasi zaten öyle bir şey söylediğimi hatırlamıyorum, seviyorlardır neden sevmesinler

düşman benimle genelde uğraşamıyor, o kadar zayıf değilim.

iyi akşamlar

satou said:

yeterince gelişmediğin için hissedememişsindir.bu arada çok tanıdık geldin söylemek istedim.

raidenonna said:
satou said:

yeterince gelişmediğin için hissedememişsindir.bu arada çok tanıdık geldin söylemek istedim.

tanıdık.. ne anlamda tanıdık? hem ne alâka

satou said:
raidenonna said:
satou said:

tanıdık.. ne anlamda tanıdık? hem ne alâka

yazi stilin tanidik geldi.kotu niyetimden degil.

satou said:

Merak etme alıngan kardeşim, acını anlıyorum. Merak etme Tanrılar insanların aksine para/görünüş/yetenek üçlemesini umursamaz. Tek umursadığı emin ol onlara saygı ve samimiyetindir. Eğer onları yürekten seviyor isen ki bilgin olsun, tanrıların seni sever.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back