Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Kedi

Anatolian Division

New member
Bugün benim tanıdığım herkes profiline kedi koyuyor, kedi resimleri paylaşıyor. Şaşırtıcı olan bunu birbirinden habersiz iki kişi yaptı. Ben onları tanıyorum da onlar birbirlerini tanımıyorlar. Biri benim malum arkadaş, İkisiyle de iletişimim oldu dün ve bu sabah kedi paylaşımları üst üste geldi. Lerajie'a dua ediyorum 2 gündür acaba onun mu bir etkisi diye düşündüm ya da paranoyak oldum. Ama bu kadar tesadüf çok ilginç. Kedinin spiritüel olarak bir anlamı var mı? yoksa bugün dünya kediler günü benim mi haberim yok?

Şaşırtıcı.

Anatolian Division said:
Bastet şu başı kaplana benzeyen değil mi?

Esenlikler,

Tanrılardan bahsederken daha saygılı konuşun, biraz daha söylediklerinizi gözden geçirin. Kötü niyetli olduğunuzu sanmıyorum ancak saygıdan yoksun gözüküyor. Yazdıklarınızı tekrar okursanız dediğimi anlayacaksınızdır.

Ruhun astral formu herhangi bir biçime girebilir. Kendisinin fiziksel bedeninin bunu andırdığını sanmıyorum.

İyi akşamlar.

bence de oldukca saygısızcaydı

ruhun astral formunun farklı sekle girmesi nasıl oluyor tam olarak, oldukca kafamı karıstıran bir konu bu.

Bright Truth said:
Anatolian Division said:
Bastet şu başı kaplana benzeyen değil mi?

Esenlikler,

Tanrılardan bahsederken daha saygılı konuşun, biraz daha söylediklerinizi gözden geçirin. Kötü niyetli olduğunuzu sanmıyorum ancak saygıdan yoksun gözüküyor. Yazdıklarınızı tekrar okursanız dediğimi anlayacaksınızdır.

Ruhun astral formu herhangi bir biçime girebilir. Kendisinin fiziksel bedeninin bunu andırdığını sanmıyorum.

İyi akşamlar.

Esenlikler

Ben direkt kaplan başlı diye biliyorum. JoSarts'ta da Fanarts'ta da böyle tasvir ediliyordu. Hatta ilk gördüğüm zaman şaşırdığımı bile hatırlıyorum.

İyi akşamlar.

satou said:

ruhun astral formunun farklı sekle girmesi nasıl oluyor tam olarak, oldukca kafamı karıstıran bir konu bu.

Esenlikler,

Biçim değiştirme [shapeshifting] astralde mümkündür. Altı Aylık Programda buna değinilmiştir.

İyi geceler.

Anatolian Division said:
Esenlikler

Ben direkt kaplan başlı diye biliyorum. JoSarts'ta da Fanarts'ta da böyle tasvir ediliyordu. Hatta ilk gördüğüm zaman şaşırdığımı bile hatırlıyorum.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

JoS-Arts dediğiniz yer, buraya sızmış bir Yahudi'ye aittir, o sitenin kullanılması önerilmez. Diğer site de bir kardeşimize ait olsa bile, içindeki her çizim kendisine veya diğer SS'lere ait değildir. Google'dan rastgele alınmış, "tasvir" niteliğinde konulmuş çizimler de bulunmaktadır.

Kaplan başlı olsa bile, belirttiğim gibi, bu sadece astral formudur.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Anatolian Division said:
Esenlikler

İyi akşamlar.

Esenlikler,

JoS-Arts dediğiniz yer, buraya sızmış bir Yahudi'ye aittir, o sitenin kullanılması önerilmez. Diğer site de bir kardeşimize ait olsa bile, içindeki her çizim kendisine veya diğer SS'lere ait değildir. Google'dan rastgele alınmış, "tasvir" niteliğinde konulmuş çizimler de bulunmaktadır.

Kaplan başlı olsa bile, belirttiğim gibi, bu sadece astral formudur.

İyi geceler.

Anladım teşekkürler.

Bright Truth said:
satou said:

Esenlikler,

Biçim değiştirme [shapeshifting] astralde mümkündür. Altı Aylık Programda buna değinilmiştir.

İyi geceler.

Yani arkadaşım satanistse ikimiz de astraldeyken ona kız olarak görünebilir miyim

Anatolian Division said:
Bright Truth said:
satou said:

Esenlikler,

İyi geceler.

Yani arkadaşım satanistse ikimiz de astraldeyken ona kız olarak görünebilir miyim

astral trolling qlkwfmqwf

Anatolian Division said:

Mısır’ın ilk dönemlerinde daha yırtıcı bir ve büyük kedigillerle resmedilmişken zamanla siyah, aklınıza muhtemelen gelecek sürmeli gözlü kediyle temsil edilmiş. Mısır’da aslan/kedi/kaplan(?) başıyla resmedilmiş başka Tanrıçalar da var. Sekhmet bu Tanrıçalardan bir tanesi. Sizin aklınıza gelen hangisi bilmiyorum.

Anatolian Division said:
Bright Truth said:
satou said:

Esenlikler,

İyi geceler.

Neden.

satou said:
Anatolian Division said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Esenlikler

Troll için demedim. İtiraf etmeliyim bende biraz biseksüellik var. Arkadaşlarım da bilir hassas bir insan olduğumu ona göre davranırlar. Her gece çıplak halde birbirimize sarıldığımızı hayal ederek uyurum, yoksa uyuyamam.

İyi günler.

Pammy said:
Anatolian Division said:

Mısır’ın ilk dönemlerinde daha yırtıcı bir ve büyük kedigillerle resmedilmişken zamanla siyah, aklınıza muhtemelen gelecek sürmeli gözlü kediyle temsil edilmiş. Mısır’da aslan/kedi/kaplan(?) başıyla resmedilmiş başka Tanrıçalar da var. Sekhmet bu Tanrıçalardan bir tanesi. Sizin aklınıza gelen hangisi bilmiyorum.

Anladım sorun yok.

Anatolian Division said:
satou said:
Anatolian Division said:

Esenlikler

Troll için demedim. İtiraf etmeliyim bende biraz biseksüellik var. Arkadaşlarım da bilir hassas bir insan olduğumu ona göre davranırlar. Her gece çıplak halde birbirimize sarıldığımızı hayal ederek uyurum, yoksa uyuyamam.

İyi günler.

harıkaymıs.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back