Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

tüm yahudiler cidden kötü mü

gg2525

Member
yahudi ırkının kötü olmasıyla ilgil bilimsel bir kanıt var mı yani saygısızlık yapmam umarım ama bana bir insanın ırkı yüzünden yani kendinin seçemiyecieği bir şey yüzünden kötü olması biraz tuhaf geliyor sonuçta ırkı yahudi olup ateist olan insanlar bile var adamlar Spiritüalizm e inanmıyor bile yani hani genlerinde falan bir kanıt var mı kötü olduklarına dair yoksa biyolojik olarak centillerle tamamen aynılar mı bir de bir yahudi neden satanist olamazsın anlamıyorum tamam ataları kötü olabilir de sonuçta dedesi seri katil olup gayet iyi kalpli olan insanlar var dedeleri seri katil diye onlarda kötü olucak diye bir şey bilim de yok ve böyle olursa özgür irade yok gibi bir şey oluyor özgür irade yoksa yine yahudilere kızmak saçma olur sonuçta eğer bunları yapmak zorunda oldukları için yapıyorlarsa yani hem diyorsunuzki tüm yahudiler kötü ama iyiye de çevirilemezler bilmiyorum bana biraz tuhaf geliyor özgür irade yoksa niye kızıyım ki adamlara yani saygılar umarım saygısızlık yapmamışımdır bir satanist olarak sorguluyorum sadice satanizm in bize sorgulamayı öğrettiği gibi

Esenlikler,

Yahudiler, kendiliğinden gelişmiş veya bizden olan bir ırk değildirler. Onların yaratıcıları Reptilyanlardır. Yaratırlarken ruhlarını ve kanlarını olabilecek en sinsi ve kötücül şekilde tasarladılar. Tarih boyunca Mısırlılar, Romalılar, Almanlar onlara acıdılar ancak her zaman Yahudiliklerini yaptılar.

Sanmayın ki bir kısmı böyledir, sözde "elit" kesimleri vardır. Hayır, Henry Ford'un tabiriyle şu da denilebilir:

Zengin ve fakir Yahudi ortak çalışırlar ve birbirlerine olan sempatilerini hiçbir zaman kaybetmezler. Fakirin yarattığı anarşi başarılı olursa fakir Yahudi zengin Yahudi'nin yanında yerini alır. Ancak anarşi başarılı olmazsa bu sefer yarattığı yıkımda zengin Yahudi için yeni bir iş alanı açılır.

Bu doğru bir ifadedir. Lenin ve Stalin örneğine bakabilirsiniz. Çar'ı ve çocuklarını vuran ekibin başı da Yahudi'dir. Troçki de öyledir. Bunlar, yükselen Yahudi örnekleridir. Daha elitine bakarsanız yine aynı şekilde Rotschild, Rockefeller gibi sayması bitmeyecek Yahudiler varlardır. Yahudi nereye giderse gitsin ne Yahudiliğini unutur, ne de amacını. İçgüdüsel olarak bile kuzu kılığında kurt olarak bir yerden sorun yaratır.

Roma'da, İngiltere'de, Almanya'da, İspanya'da, Fransa'da ve daha sayısız ülkede bu ülkeler için canla başla çalışıyormuş gibi görünüp aslında arkadan kuyularını kazmışlar, Yahudilerin daha da zenginleşebilmesi için krizler yaratmışlardır.

İspanya'dan kovulma nedenleri pedofili ve çocuk kurbanı gibi iğrenç ayinleridir. Polonya'da da kral, bu iğrençliklerine katlanamayıp yeni bir şehir inşa etmişti sırf Polonyalılarla beraber yaşamasınlar diye.

----------------------------------------------------

"Özgür irade" ise herkeste az bir miktarda bulunur. Her zaman farklı bir yol vardır. Çocuklara tecavüz etmeleri sadece göklere bağlanamaz. Onların doğası ve üstüne seçimleri bu yönde. Aynı şekilde, onlara kollarımızı açamayız. Her açtığımızda karnımızda birkaç deşik de açıldı.

Tanrılar, kendilerine edilen küfürlerden sıkıldılar. Centil anneler, çocuklarının bu vahşilerce katledilip tecavüze uğramasından sıkıldılar. Aynı şekilde hepimiz, ekonomimize yaptıkları saldırılardan sıkıldık.

Yahudi hahamlarının çok azı, korkudan, kendilerini kurtarma isteklerinden ötürü Tanrılardan af dilendi. Birçoğu ise kaybettiklerini bile bile, Tanrıların gazabının kaçınılmaz olacağını bile bile bu işlerine devam ediyor.

Size bir ayı saldırınca "doğası öyle, yesin beni" demeyeceğiniz aşikârdır. Eğer artık karşılaşmanın kaçınılmaz olduğu bir noktadaysanız tüfeğinizi çıkarırsınız. Bizim buradaki tüfeğimiz de Ters Tevrat Ayinlerimiz. Cephanemiz ise öfkemiz.

İyi günler.

Peki ama yani şey olmaz mı yani ırkı yahudi ama anne babası mesela ateist inanmıyor Sadicr ırkı yahudi ve araştırmış ve dipteki evet satanizm mantıklı satanist olcam bu mümkün değil mi bir de jos un order of nine Angola hakkımdaki düşünceleri nelerdir

Bu doğru bir ifadedir. Lenin ve Stalin örneğine bakabilirsiniz. Çar'ı ve çocuklarını vuran ekibin başı da Yahudi'dir. Troçki de öyledir.
[/quote]

Esenlikler

Burada bir şey eklemek istiyorum, Çar ve ailesi de az yahudi değildi. Bolşevik ihtilalinden önce Ortodoks kilisesi Rus halkını açlığa mahkûm etmişti onu da hatırlatalım. Lenin de yahudi de olsa en azından kilisenin baskısını azalttı. Fakat bunu halkına aşık olduğundan değil kendi iktidarı için yaptı o ayrı, onun da zararı Rus halkı tarım toplumundan sanayi toplumuna geçerken çok kan akıtması oldu. 2. Dünya savaşından sonra Stalin Alman mağlubiyetini "İsa'nın zaferi" olarak isimlendirip kiliseye denetimli serbestlik verdi. Bunun da nedeni ne biliyor musunuz Moskova savaşından önce uçağın içine isa ikonu koyup Moskova'nın etrafında dolaştırıyorlar şehri kutsuyorlar güya. Günümüzde bu gelenek V-day'de devam eder jetler Rus bayrağının renklerinden oluşan kimyasallarla şehri kutsarlar.

Yani Çar'ı da Sovyet'i de lacivert olan bir halk Ruslar barbar Mogol kanı taşıyor hepsi, bazıları da yahudi.

İyi günler.

gg2525 said:
Peki ama yani şey olmaz mı yani ırkı yahudi ama anne babası mesela ateist inanmıyor Sadicr ırkı yahudi ve araştırmış ve dipteki evet satanizm mantıklı satanist olcam bu mümkün değil mi bir de jos un order of nine Angola hakkımdaki düşünceleri nelerdir

Esenlikler,

1- Yahudi kanı ve ruhu, Centil düşmanlığına programlıdır. Bu, değişmeyecek bir yapıdadır. Antik medeniyetlerde de bu oyunlara kanan atalarımız, bu aldanmalarının bedelini, ritüellerimizin bozuluşuyla ve Yahudilerin eline geçmesiyle ödediler. Bunu bilinçli yapmasalar bile, Yahudiler, içgüdüsel olarak buna programlıdır. Kendi ırklarından bile nefret edebilirler, ancak bu da sadece Centillere şirin gözükme güdüsünden ötürüdür.

Sızmak ve içten bozmak da programlarının bir parçasıdır. Tüm organizasyonlarda bu oldu. Orta Çağ'da kurulan cemiyetler hep içten, Yahudiler tarafından bozulmuştur. Masonlar da aynı şekilde ele geçirilmiştir.

Bir kez daha doğan güneşimizi, kendi ellerimizle batıramayız. Tarihte gerçekleşen olaylardan ders çıkarmak, bilgece bir iştir.

2- O9A hakkında iyi düşünmüyoruz.

İyi akşamlar.

Anadolutümeni said:
Esenlikler

Burada bir şey eklemek istiyorum, Çar ve ailesi de az yahudi değildi. Bolşevik ihtilalinden önce Ortodoks kilisesi Rus halkını açlığa mahkûm etmişti onu da hatırlatalım. Lenin de yahudi de olsa en azından kilisenin baskısını azalttı. Fakat bunu halkına aşık olduğundan değil kendi iktidarı için yaptı o ayrı, onun da zararı Rus halkı tarım toplumundan sanayi toplumuna geçerken çok kan akıtması oldu. 2. Dünya savaşından sonra Stalin Alman mağlubiyetini "İsa'nın zaferi" olarak isimlendirip kiliseye denetimli serbestlik verdi. Bunun da nedeni ne biliyor musunuz Moskova savaşından önce uçağın içine isa ikonu koyup Moskova'nın etrafında dolaştırıyorlar şehri kutsuyorlar güya. Günümüzde bu gelenek V-day'de devam eder jetler Rus bayrağının renklerinden oluşan kimyasallarla şehri kutsarlar.

Yani Çar'ı da Sovyet'i de lacivert olan bir halk Ruslar barbar Mogol kanı taşıyor hepsi, bazıları da yahudi.

İyi günler.

Esenlikler,

Eklemeniz için teşekkürler.

---------------------------------------------------------------------

Ruslar ise Centil bir halktır. Her Centil halkı gibi Satanik özdendirler. Bu konuda farklı görüşleriniz varsa, bunları açık bir şekilde söylememeniz daha iyidir. Moğollarda da aynı şekilde, Cengiz Han yüzünden bu vahşetler yaşandı. Cengiz Han'ın düşük seviye işlerini koca bir millete atfedemeyiz.

Yine aynı şekilde, Yahudiler bir yerde çokluk olduğu için o halkın değeri düşmeyecektir. Almanya, en çok Yahudi nüfusunu barındırmış ülke olmasına rağmen dünyaya büyük faydalarda bulunan bir milletin yurdudur.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Anadolutümeni said:
Esenlikler

İyi günler.

Esenlikler,

Eklemeniz için teşekkürler.

---------------------------------------------------------------------

Ruslar ise Centil bir halktır. Her Centil halkı gibi Satanik özdendirler. Bu konuda farklı görüşleriniz varsa, bunları açık bir şekilde söylememeniz daha iyidir. Moğollarda da aynı şekilde, Cengiz Han yüzünden bu vahşetler yaşandı. Cengiz Han'ın düşük seviye işlerini koca bir millete atfedemeyiz.

Yine aynı şekilde, Yahudiler bir yerde çokluk olduğu için o halkın değeri düşmeyecektir. Almanya, en çok Yahudi nüfusunu barındırmış ülke olmasına rağmen dünyaya büyük faydalarda bulunan bir milletin yurdudur.

İyi akşamlar.

Esenlikler

O lafım "hangi rusu kazısan altından tatar çıkar" sözüne bir atıftı yoksa tabii ki Ruslarla veya Slavlarla bir derdim yok.

İyi akşamlar.

peki efendi satan ın o9a hakkında ne düşündüğünü biliyormusunuz ben kendisini çağırıp sorabilecek bir ruhaniyet e sahip değilim şu anlık

gg2525 said:
peki efendi satan ın o9a hakkında ne düşündüğünü biliyormusunuz ben kendisini çağırıp sorabilecek bir ruhaniyet e sahip değilim şu anlık

Esenlikler,

O9A cinayetler ve çeşitli suçlar işlemiş bir kuruluş. Kendi adına böyle leke getiren bir organizasyon hakkında iyi düşüneceğini sanmıyorum.

İyi akşamlar.

gg2525 said:

Bak güzel kardeşim, gerçekte tabi ki satanizm bu tarz saldırgan değil aksine savunmacı bir dindir fakat ben dediğin şeyin ne kadar saçma olduğunu açıklayayım mı? Ulan Satanistler evrenin en haksız dini olsaydı bile bir Yahudi'nin araştırıpta satanist olması imkansız olurdu. Ne bileyim? Karpuzizm dinine giren bir Türk.
"Tüm Türkler kötüdür parazittir." -Karpuzist rahipleri "Ben Türk hissetmiyorum bak Tengrici değilim ben karpuzist olacağım lanet olsun Türkler." -Karpuzist türk.

Thersthara said:
Esenlikler,

Bright bey sorunuzu cevapladı ancak bir yere değinmem gerek.

Şeytan baba'ya ''efendi'' demek pek doğru değildir. Efendi kelimesi İbranice köklü diye hatırlıyordum, belki Arapça da olabilir. Hangi dilde olduğu gereksiz ancak her durumda kullanılması pek hoş bir kelime değil.

Şeytan'ımıza verilebilecek bir çok ünvan ve isim var. Mesela Lord, Kral, Prens ya da ''Baba'' gibi hitap edebilirsiniz. Efendi, Sahip, ''Seçkinlerin çobanı'' tarzı ifadeler çok saygılı değildir.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Kullanımı konusuna katılsam da, "efendi", İbranice kökenli değildir. Zamanında bir yazıda Yahudiler, effendi dedikleri için böyle bir yanlış anlaşılma ortaya çıkmış anladığım kadarıyla. İngilizce'ye Türkçeden geçmiştir ve bize de Yunanca'dan gelmektedir. Yunanca'daki kullanımları "Lord, efendi, yetkili, sorumluluk sahibi kişi" anlamlarındadır.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Thersthara said:
Esenlikler,

Bright bey sorunuzu cevapladı ancak bir yere değinmem gerek.

Şeytan baba'ya ''efendi'' demek pek doğru değildir. Efendi kelimesi İbranice köklü diye hatırlıyordum, belki Arapça da olabilir. Hangi dilde olduğu gereksiz ancak her durumda kullanılması pek hoş bir kelime değil.

Şeytan'ımıza verilebilecek bir çok ünvan ve isim var. Mesela Lord, Kral, Prens ya da ''Baba'' gibi hitap edebilirsiniz. Efendi, Sahip, ''Seçkinlerin çobanı'' tarzı ifadeler çok saygılı değildir.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Kullanımı konusuna katılsam da, "efendi", İbranice kökenli değildir. Zamanında bir yazıda Yahudiler, effendi dedikleri için böyle bir yanlış anlaşılma ortaya çıkmış anladığım kadarıyla. İngilizce'ye Türkçeden geçmiştir ve bize de Yunanca'dan gelmektedir. Yunanca'daki kullanımları "Lord, efendi, yetkili, sorumluluk sahibi kişi" anlamlarındadır.

İyi akşamlar.

Kelimelerimizi ve isimlerimizi çalmaya pek hevesliler. Hangi ismi aratsam bir şekilde “… in Hebrew” diye bağlıyorlar. Anna/Anne isminin İbranice Hannah olduğunu iddia etmeleri gibi. Büyük ihtimalle Inanna’dan ya da Sanskrit Agni->Anni’den geliyor. Bu yüzlerce benzerinin temsili bir örnek.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Yahudiler, kendiliğinden gelişmiş veya bizden olan bir ırk değildirler. Onların yaratıcıları Reptilyanlardır. Yaratırlarken ruhlarını ve kanlarını olabilecek en sinsi ve kötücül şekilde tasarladılar. Tarih boyunca Mısırlılar, Romalılar, Almanlar onlara acıdılar ancak her zaman Yahudiliklerini yaptılar.

Esenlikler, ama bizim ruhumuz kötüye tasarlanmadı doğru mu anlıyorum?

Pegasus666 said:
Romalılar acımadılar yunanlar acıdılar.

Esenlikler,

Biraz fazla üremişler, ufaktan kırptılar, kalanını da köle yaptılar. Ancak orada bile kölelikten yükselebiliyorlardı.

İyi günler.

Nuru666 said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

Esenlikler, ama bizim ruhumuz kötüye tasarlanmadı doğru mu anlıyorum?

Esenlikler,

Bu mesajımda verdiğim bilgi, eski ve yanlış bir bilgiydi. Günümüzde Yahudilerin de aslen çürümüş ve geri döndürülemez şekilde bozulmuş, Reptilyanlaşmış insanlar olduğunu biliyoruz.

Evet, Tanrıların niyeti bizim yükselişimizdir, ancak tarihte geriye evrilen de, ileriye evrilen de pek çok ulus olmuştur. Bu bir kadersel zorunluluktan ziyade, bizim kendi ilerleyiş azmimize bağlıdır.

İyi günler.

Esenlikler,

Şu an acımak, tolerans göstermek veya görmezden gelip kendi haline bırakmanın artık mantıksız olduğunu biliyor ve farkındayız. Geri döndürülemez diyorsunuz, bu altın çağ da Tanrılar geldikten sonra da geçerli mi? Yoksa nesilleri tamamen tükenene kadar kısırlaştırma gibi yöntemler mi uygulanacak? Aradaki melezler, yarı Yahudiler de dahil olacak mı?

Konuyu atlayıp başlıkta ki soru hakkında diyeceğim var; gerçekten mi?

Çocukluğumda dinleyip şarkılarını tekrar ettiğim ve Türk olduğunu sandığım Can Bonomo isimli sanatçı, birkaç gün önce Yahudi olduğunu öğrendim...
Yani özel bir bağım yok şarkılarından dolayı severdim adamı şimdi bakış açım değişti. Hayatını derinlemesine araştırmadım ama kötü yanı yoktur sanırım. Düşünün bunun gibi binlercesi var. Sözü size bırakıyorum.

Ayrıca bu yeni gelen bilgi bu ay gelmişti yanılmıyorsam. Ondan önce tam olarak nasıl bir inanış vardı net bilmiyorum ama bu şekilde değildi işte. Bilirsiniz yaklaşık iki sene önce çocukça bir şey yapıp discord sunucusu kurduk ve insanlara kendi yönetimimiz altında misyonerlik yaptık. Defalarca söylemiştik ama hatırlatmak için tekrar edeyim, o dönemler tamamen kafamıza ve mevcut bilgimize göre hareket etmedik Tanrılarla konuşmaya çalışan bir ekibimiz vardı ve o dönemlerde insanlara elde edip onayladığımız bilgileri veriyorduk. Bunun konusu da geçmişti. Cobra'nın şu an dediğinin aynısını dedik ama Cobra okuduğum ve anladığım kadarıyla daha çok "olabilir, muhtemelen böyledir"li konuştu. Biz direkt olduğu gibi söylemiştik. Eğer öyleyse kedi olalı bir fare tutmuşlar. Ancak bununla övünmüyorum. Bir bildiysek on yanıldık. Yahudilerin düzeltilebilir olduğunu ama çok büyük emek gerektiği de söylendi. Bu doğru mu?

Son olarak mailden verdiğiniz cevaba kısa bir soru daha sordum yanıtlar mısınız.

İyi günler.

gg2525 said:
yahudi ırkının kötü olmasıyla ilgil bilimsel bir kanıt var mı yani saygısızlık yapmam umarım ama bana bir insanın ırkı yüzünden yani kendinin seçemiyecieği bir şey yüzünden kötü olması biraz tuhaf geliyor sonuçta ırkı yahudi olup ateist olan insanlar bile var adamlar Spiritüalizm e inanmıyor bile yani hani genlerinde falan bir kanıt var mı kötü olduklarına dair yoksa biyolojik olarak centillerle tamamen aynılar mı bir de bir yahudi neden satanist olamazsın anlamıyorum tamam ataları kötü olabilir de sonuçta dedesi seri katil olup gayet iyi kalpli olan insanlar var dedeleri seri katil diye onlarda kötü olucak diye bir şey bilim de yok ve böyle olursa özgür irade yok gibi bir şey oluyor özgür irade yoksa yine yahudilere kızmak saçma olur sonuçta eğer bunları yapmak zorunda oldukları için yapıyorlarsa yani hem diyorsunuzki tüm yahudiler kötü ama iyiye de çevirilemezler bilmiyorum bana biraz tuhaf geliyor özgür irade yoksa niye kızıyım ki adamlara yani saygılar umarım saygısızlık yapmamışımdır bir satanist olarak sorguluyorum sadice satanizm in bize sorgulamayı öğrettiği gibi

yahudi ırkının kötü olmasıyla ilgil bilimsel bir kanıt var mı
Hayır yok.

biyolojik olarak centillerle tamamen aynılar mı
Bazılarının tuhaf simaları ve bakışları haricinde evet biyolojik olarak aynılar.

dan dan dan diye bir şey bilim de yok
Spirituel Satanizm öyle ahım şahım düzeyde bilimsel şeyler içeren bir yer değil zaten.

lavenderblonde said:
Hayır yok.

Bazılarının tuhaf simaları ve bakışları haricinde evet biyolojik olarak aynılar.

Spirituel Satanizm öyle ahım şahım düzeyde bilimsel şeyler içeren bir yer değil zaten.

Esenlikler,

Centiller: "Yahudiler bizden!"

Yahudiler: "Evet, goy, kesinlikle sizdeniz."
*Goy arkasını döner*
Yahudiler: "Oy vey, Harun'un soyundan mısın bakalım, haham adayı!?"

https://www.cohen-levi.org/jewish_genes_and_genealogy/the_dna_chain_of_tradition.htm

Yine Yahudiler: "Kohen geni kirlenmesin, Hahamlarımız saf kalsın. Ama kadınlarımız Goyim'i kirletebilir. Annesi belli, babası belli olmasa da olur!"

Yine İsrail:

"Demek Yahudi olduğunu beyan ettin. Ne yazık ki taklitçi bir goy da olabilirsin, o yüzden İngiltere'den Kore'ye kadar uzanmış Yahudi halkı olarak sana DNA testi yapmak zorundayız."

İyi günler.

gg2525 said:

Gerekli şeyler anlatılmış durumda. Ben sadece basit bir örnek vermek istiyorum.

Bugün birisine çıkıp hayvan desen muhtemelen hakaret olacaktır. Ama doğanın tabanına baktığın zaman hayvanlar gibi temel şeyleri yerine getirdiğimizin farkındayızdır. Yani demek istediğim şu ki, hayvani içgüdülerimiz ve dürtülerimiz bulunmakta. Ve bunları üzgünüm hemen değiştiremiyoruz. Varsayılan olarak değişmesi için çok uzun dönemler gerekiyor. Örneğin savaş ya da kaç güdümüz gibi.

Temeli değiştirmek bu şekilde problem olduğundan ötürü direkt olarak temeli problemli olan yapıyı kendimizden görmüyoruz, çünkü o temelin hatalı olduğunu biliyoruz. Yani sonradan ister Ateist olsun, ister Müslüman olsun Yahudi, Yahudidir.

Seçimler konusunda şunu söyleyeyim, şöyle olsaydı böyle olsaydı şu olurdu gibi şeyler saçmadır. "Ya sen de öyle olabilirdin." gibi şeyler de saçmadır. Biz öyle değiliz ve öyle olmayacağız. Bitti.

Her zaman daim olarak bir karşıt şey olacaktır ve bu durum da bu şekilde. Her yerde güç sahibi olabilirler lakin... Gerçek tektir. Doğru ve yanlış gibi kişisel görüş içermez, taraflı olmaz. Ne halde olursa olsun gerçek tektir. O gerçek de Spiritüel Satanizm'dir.

İyi günler.

Dejavu said:
Esenlikler,

Şu an acımak, tolerans göstermek veya görmezden gelip kendi haline bırakmanın artık mantıksız olduğunu biliyor ve farkındayız. Geri döndürülemez diyorsunuz, bu altın çağ da Tanrılar geldikten sonra da geçerli mi? Yoksa nesilleri tamamen tükenene kadar kısırlaştırma gibi yöntemler mi uygulanacak? Aradaki melezler, yarı Yahudiler de dahil olacak mı?

Konuyu atlayıp başlıkta ki soru hakkında diyeceğim var; gerçekten mi?

Çocukluğumda dinleyip şarkılarını tekrar ettiğim ve Türk olduğunu sandığım Can Bonomo isimli sanatçı, birkaç gün önce Yahudi olduğunu öğrendim...
Yani özel bir bağım yok şarkılarından dolayı severdim adamı şimdi bakış açım değişti. Hayatını derinlemesine araştırmadım ama kötü yanı yoktur sanırım. Düşünün bunun gibi binlercesi var. Sözü size bırakıyorum.

Ayrıca bu yeni gelen bilgi bu ay gelmişti yanılmıyorsam. Ondan önce tam olarak nasıl bir inanış vardı net bilmiyorum ama bu şekilde değildi işte. Bilirsiniz yaklaşık iki sene önce çocukça bir şey yapıp discord sunucusu kurduk ve insanlara kendi yönetimimiz altında misyonerlik yaptık. Defalarca söylemiştik ama hatırlatmak için tekrar edeyim, o dönemler tamamen kafamıza ve mevcut bilgimize göre hareket etmedik Tanrılarla konuşmaya çalışan bir ekibimiz vardı ve o dönemlerde insanlara elde edip onayladığımız bilgileri veriyorduk. Bunun konusu da geçmişti. Cobra'nın şu an dediğinin aynısını dedik ama Cobra okuduğum ve anladığım kadarıyla daha çok "olabilir, muhtemelen böyledir"li konuştu. Biz direkt olduğu gibi söylemiştik. Eğer öyleyse kedi olalı bir fare tutmuşlar. Ancak bununla övünmüyorum. Bir bildiysek on yanıldık. Yahudilerin düzeltilebilir olduğunu ama çok büyük emek gerektiği de söylendi. Bu doğru mu?

Son olarak mailden verdiğiniz cevaba kısa bir soru daha sordum yanıtlar mısınız.

İyi günler.

Esenlikler,

Kişi veya toplum, Adharma'nın (geriye evrimin) bir noktasını aştığında, düzeltilecek noktayı geçmiş olur. Yahudiler bu noktayı geçeli çok oluyor. Melez Yahudi ise yoktur, kişinin 1000 sene önceki dedelerinden biri Yahudi'yse, o da Yahudi'dir.

Diğer sorunuz hakkındaysa, onların cezası artık Tanrılara kalmış durumdadır. Binlerce yıldır haklarında iftiralar, karalamalar ve çocukları için kurdukları planları ertelemeler ve insanlığa sayısız eziyetler dahil sayısız suçtan, ilahi adalet önünde yargılanacaklardır.

İyi günler.

Bright Truth said:
lavenderblonde said:
Hayır yok.

Esenlikler,

*Goy arkasını döner*

https://www.cohen-levi.org/jewish_genes_and_genealogy/the_dna_chain_of_tradition.htm

Yine Yahudiler: "Kohen geni kirlenmesin, Hahamlarımız saf kalsın. Ama kadınlarımız Goyim'i kirletebilir. Annesi belli, babası belli olmasa da olur!"

Yine İsrail:

"Demek Yahudi olduğunu beyan ettin. Ne yazık ki taklitçi bir goy da olabilirsin, o yüzden İngiltere'den Kore'ye kadar uzanmış Yahudi halkı olarak sana DNA testi yapmak zorundayız."

İyi günler.

Şu oy vey muhabbeti ne zaman kapanır artık ya?

Bay Bright bu konuda söylediğin şeyler ne var ki hep aynı. Hele şu DNA testi mevzusundan gına geldi artık.
Hayır nedir yani bu DNA testi mevzusu? Tıpkı jos kuruluşu gibi 2-3 yahudinin de toplaşıp kendi arasında kurduğu tarikatımsı şeylerin kurallarını neden eyvahlar olsun haliyle anlatıp duruyorsunuz?

Bright Truth said:
lavenderblonde said:
Hayır yok.

Esenlikler,

*Goy arkasını döner*

Yine İsrail:

İyi günler.

Yanlışlıkla göndere bastım devam ediyordum.
Bu arada yazdığın bu kısa şey az önce saydıklarımı değiştirmiyor

"yahudi ırkının kötü olmasıyla ilgil bilimsel bir kanıt var mı
Hayır yok.

Bazılarının tuhaf simaları ve bakışları haricinde evet biyolojik olarak aynılar"

Tamam OK, yahudiler tüm insanlığın ayarıyla oynuyor, evet düşmanlar buna da şüphe yok falan da yani kardeşim bu kadar da edgy olmayalım be. Yahudi mahudi yok işte burada önce bunu kabul edelim bi artık.

lavenderblonde said:
Bay Bright bu konuda söylediğin şeyler ne var ki hep aynı.

Yanlışlıkla göndere bastım devam ediyordum.
Bu arada yazdığın bu kısa şey az önce saydıklarımı değiştirmiyor

"yahudi ırkının kötü olmasıyla ilgil bilimsel bir kanıt var mı
Hayır yok.

Bazılarının tuhaf simaları ve bakışları haricinde evet biyolojik olarak aynılar"

Tamam OK, yahudiler tüm insanlığın ayarıyla oynuyor, evet düşmanlar buna da şüphe yok falan da yani kardeşim bu kadar da edgy olmayalım be. Yahudi mahudi yok işte burada önce bunu kabul edelim bi artık.
Söylenen şeyler hep aynı, çünkü gerçekler değişmiyor. İnsanlar unutkandır. Gerçekler sık sık tekrar edilecek ki unutmayacağız. Kurduğunuz cümlelere bakılırsa, daha da sık tekrar edilmesi gerekiyor. İyiliğimiz için, umarım tekrar etmeye devam ederler.

Yahudilerin farklı olduğuna dair bilimsel araştırma var mı diyorsunuz. Ancak hangi bilimden söz ediyorsunuz? Amatör bir siddhi pratisyeninin birkaç dakika içinde çürütebileceği materyalizm çöplüğüne saplanmış, Yahudi kontrolü altında olan bilimden mi söz ediyorsunuz? Düşünelim bakalım, acaba neden farklı olduklarına dair bilimsel araştırma yok. Komik olmayın.

Yahudilerin, sebeplerden biri olduğu dünyadaki baskı ve perdeleme ortamı olmasaydı, materyalist fikirlerin bir dakika bile dayanabileceğine inanıyor musunuz? Özellikle de internet çağından bahsediyoruz.

Yahudi mahudi yok derken kurduğunuz cümlenin ne kadar büyük bir sorumluluk altına girdiğinin farkında olun. RTR yapın, belki kendinize gelirsiniz. Yahudilerin havucu tuttuğu yöne doğru koşmayı derhal bırakın.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back