Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Lerajie ve arkadaşlık

Anadolutümeni

New member
Esenlikler

Acaba gardiyanım Lerajie'ı çağırsam ve konuşsam arkadaşımla aramı yapmaya yardımcı olur mu veya direkt yapar mı? Çünkü bildiğim kadarıyla Lerajie ilişkileri bozup düzeltebiliyor. Bunu yazarken bile enerjisini hissettirdi, onu seviyorum...

Thersthara said:
Anadolutümeni said:
Esenlikler

Acaba gardiyanım Lerajie'ı çağırsam ve konuşsam arkadaşımla aramı yapmaya yardımcı olur mu veya direkt yapar mı? Çünkü bildiğim kadarıyla Lerajie ilişkileri bozup düzeltebiliyor. Bunu yazarken bile enerjisini hissettirdi, onu seviyorum...

Esenlikler,

Leydi Lerajie çok tatlı ve gerçekten son derece güzel bir tanrıça. Onunla kişisel deneyimlerimin hepsinde bana çok kibar ve yakın davrandı. Geçmişte bana çok yakın olan birinin de hayatını gerçek anlamda kurtardığına şahitlik yaptım.

İsmini gördüğüm anda bile sevindim ve onun hakkında diyebileceğim tek şey, kendisi gerçekten bu dünyadan yükselmiş bir yıldız, kibar ve sevecen bir tanrıça. Az sonra diyeceklerim sadece Leydi Lerajie ile alakalı değil, Tanrılar gerçekten bizi seviyorlar. Bazen çok kötü ve umutsuz hissettiğimde sanki sevilmiyormuşum gibi düşünüyorum. Tanrılar ise bu tarz zamanlarda hep yanımdaydılar. Gerçekten bizi seviyorlar ve aileleri olarak görüyorlar.

Neyse konumuza geri dönelim. Kendisi yardımsever biridir ve bu tarz yardımlarda bulunabilir. Saygı ile yaklaşmanız ve ondan nazikçe rica etmeniz yeterlidir. Karşılığında bir şeyler sunabilirsiniz kibarlık olması nedeniyle. Ben altarımda kendisine adadığım bir heykel tutuyorum. Bunun dışında ona yazdığım şiirleri ve yaptığın resimleri de adamıştım. RTR dışında bu tarz minik jestler yapmayı seviyorum. Siz de belki bu tarz minik kibarlıklar yapabilirsiniz.

Size yardım etmeyi kabul eder mi bilmiyorum ancak en içten samimilik ile öve öve bitiremeyeceğim biri kendisi. Ona çok şey burçluyum. Enerjisini nasıl tarif edebilirim bilmiyorum ama bir deneyeyim.

Pembe bir gün batımı olduğunu düşünün, gökyüzünde bir sürü minik bulut var. Gün batımı olmasına rağmen bazı parlak yıldızlar arkada ışıl ışıl parlıyorlar. Pembe gök yüzünün üstündeki o bulutlar da aslında su buharı değil, vanilya tütsüsü dumanı. Bulutlardan gelen hafif vanilya kokusu yüzünüze çarpıyor.Ardından beklemediğiniz anda yer yüzü ikiye yarılıyor ve magmadan oluşmuş kıvrımlı bedenleri olan kadınlar, nar kırmızısı alevlerin içinde ritimle dans ediyorlar... Çok anlatamadım ancak hayal ederseniz belki bir şeyler hissedebilirsiniz.

iyi günler.

Esenlikler

Kendisi gerçekten çok güzel bir Tanrıça. Bana 2 kez gelmişti birincisinde meditasyon esnasında parazit saldırısına uğramıştım o da ellerimden tutup sakin olmamı söylemişti. Zaten gardiyanımın o olduğunu o zaman fark etmiştim. İkincisinde PLR yaparken gözükmüştü bayağı büyük ve kudretli bir Tanrıça anladığım kadarıyla. Bir de PLR'den sonra gözümü kırpınca kalp görüyordum. Beni bayağı sever ve gardiyanımsa büyük ihtimalle yardım eder diye düşünüyorum lakin içimdeki lanet olası korkuyu yenemedim. Benim sınavım bu artık ikna oldum. Aslında korkmamam lazım çünkü ondan daha büyük Lord Azazel yanıbaşımdaydı. Korkumu yensem bile olabilecek sakatlıklardan bazıları

1-heyecandan kalp krizi geçirmek
2-Geldiği esnada odaya birinin girmesi

İkincisi nadiren olur ama olmaz değil

Bir de ben ilk zamanlar mumla ritüel yapardım fakat mumun gözlerimi burnumu şelale yaptığını fark ettim yani alerjim var sizce mumsuz tütsüsüz çağırsam hakaret gibi olur mu?

Teşekkür ederim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back