Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Ailemi sömüren akrabalarımdan nasıl kurtulurum?

HailSATANHailDemons

New member
Annem çok iyi niyetli saf bir kadın gelirimiz de orta halli fakat annemin kardeşleri teyzelerim sürekli bizden maddi birşeyler koparma peşinde çocukları da aynı şekilde ve buna son vermek istiyorum yapabileceğim bir çalışma var mı?

HailSATANHailDemons said:
Annem çok iyi niyetli saf bir kadın gelirimiz de orta halli fakat annemin kardeşleri teyzelerim sürekli bizden maddi birşeyler koparma peşinde çocukları da aynı şekilde ve buna son vermek istiyorum yapabileceğim bir çalışma var mı?

Esenlikler,

Eğer Isa rününü yönlendirmede sorun yaşamıyorsanız bu rünü, akrabalarınızın istismarını kesmek için kullanabilirsiniz.

Daha pozitif bir rün arıyorsanız Gebo rünü de, bu kişilere kendi paralarını kazanma yolunda sorumluluk yüklemek için kullanılabilir.

İyi günler.

Sanırım Isa rününü kullanmalıyım diğer rün ile onlara para kazanma sorumluluğu veremem zaten kazanıyorlar aynı zamanda ailemin gelirine göz dikiyorlar ve sizin için zorluk olmayacaksa bu konuda örnek yazabilir misiniz?mesela olumlamam ne olmalı rünü kaç kez titretmeliyim hangi gezegen saatinde ay hangi burctayken başlamalıyım(daha önce büyü yaptım fakat yinede çok deneyimli değilim sizden yardım almak benim için çok iyi olur)

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back