Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Zıhnı Susturmak

Alloien's Disciple

New member
Zıhnınızı susturamıyormusunuuuz? Boşluk medıtasyonu kar etmıyor muuu? Ah o zıhnınızde çalan şarkı hıç susmuyor muuu??
Bırakın o şarkı çalmaya devam etsın. Sız sadece dınleyın mudahale etmeyın. Şarkının olagan bozuk kakafonık akışını takıp edın ve kendı halıne bırakın.
Bır sure sonra o şarkıyı gozlemleyen dınleyen akışına bırakan bır ust zıhnınızın oldugunun farkına varın.
Şarkı ve başıboş duşunceler anıden susacaktır.

Alloien's Disciple666 said:
Zıhnınızı susturamıyormusunuuuz? Boşluk medıtasyonu kar etmıyor muuu? Ah o zıhnınızde çalan şarkı hıç susmuyor muuu??
Bırakın o şarkı çalmaya devam etsın. Sız sadece dınleyın mudahale etmeyın. Şarkının olagan bozuk kakafonık akışını takıp edın ve kendı halıne bırakın.
Bır sure sonra o şarkıyı gozlemleyen dınleyen akışına bırakan bır ust zıhnınızın oldugunun farkına varın.
Şarkı ve başıboş duşunceler anıden susacaktır.
Esenlikler,

Benim başıma öyle bir şey geldiğinde zihninde şarkıyı bitiriyorum, daha rahat susturabiliyorum zihnimi. Ama belli bir düzeye gelmeden zihninizi TAMAMEN susturamazsınız ve illa zihninize düşünceler gelir. Sabırla devam etmek gerek.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back