Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Sigara Bıraktırma

Melis._.666

New member
Esenlikler
Sigara bağımlısı bir arkadaşım var. Onun sigarayı bırakması için ne tür bir çalışma yapabilirim?
Ve hangi zamanda o çalışmaya başlayabilirim, kaç gün sürmeli?

Mishmelovi said:
Esenlikler
Sigara bağımlısı bir arkadaşım var. Onun sigarayı bırakması için ne tür bir çalışma yapabilirim?
Ve hangi zamanda o çalışmaya başlayabilirim, kaç gün sürmeli?

Esenlikler

Ay Karesi diye tahmin ediyorum çünkü hem irade hem de vücut meselesi.

İyi geceler.

Anadolutümeni said:
Esenlikler

İyi geceler.

Esenlikler,

Ay'ın bununla ilgisi pek yoktur. Merkür Karesi, bağımlılıklardan kurtulmak için yapılabilir.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Anadolutümeni said:
Esenlikler

İyi geceler.

Esenlikler,

Ay'ın bununla ilgisi pek yoktur. Merkür Karesi, bağımlılıklardan kurtulmak için yapılabilir.

İyi geceler.

Esenlikler

Sigara bağımlılığı bildiğim kadarıyla nikotin bağımlılığından olur yani mental rahatsızlık değil de (takıntı gibi değil de) vücutla alakalı bir şey diye düşünüyorum o yüzden öyle dedim.

İyi geceler.

Anadolutümeni said:
Esenlikler

Sigara bağımlılığı bildiğim kadarıyla nikotin bağımlılığından olur yani mental rahatsızlık değil de (takıntı gibi değil de) vücutla alakalı bir şey diye düşünüyorum o yüzden öyle dedim.

İyi geceler.

Esenlikler,

Nikotin 2 hafta içinde vücuttan atılır. Çoğu sigara bağımlısının bırakamama nedeni zihinsel faktörlerdendir. Merkür de zaten Başak'ı yönettiğinden ve 6. evin doğal yöneticisi olduğundan bu tarz bağımlılıkları kırmada da kullanılabilir. Ki zaten iyileştirici doğası buradan gelmektedir. İkizlerin pek iyileşmeyle ilgili olduğunu sanmıyorum.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Anadolutümeni said:
Esenlikler

İyi geceler.

Esenlikler,

Nikotin 2 hafta içinde vücuttan atılır. Çoğu sigara bağımlısının bırakamama nedeni zihinsel faktörlerdendir. Merkür de zaten Başak'ı yönettiğinden ve 6. evin doğal yöneticisi olduğundan bu tarz bağımlılıkları kırmada da kullanılabilir. Ki zaten iyileştirici doğası buradan gelmektedir. İkizlerin pek iyileşmeyle ilgili olduğunu sanmıyorum.

İyi geceler.

Esenlikler

Brom konu dışı ama bu Wunjo ve Hagalaz işe yarar umarım ya. Bir engeli açıp " yok" yazdı onun dışında gelen giden yok. Sence ekstra bir şeyler yapmalı mıyım ya da bir şeyi eksik mi yapıyorum? Bu arada Hagalaz daha iyi hissettiriyor.

Anadolutümeni said:
Esenlikler

Brom konu dışı ama bu Wunjo ve Hagalaz işe yarar umarım ya. Bir engeli açıp " yok" yazdı onun dışında gelen giden yok. Sence ekstra bir şeyler yapmalı mıyım ya da bir şeyi eksik mi yapıyorum? Bu arada Hagalaz daha iyi hissettiriyor.

Esenlikler,

Benimle "siz" dilinde konuşmanızı talep ediyorum, zira bunu herkese sadece bir kez söyleyeceğim. Kişisel etkileşimlere girmeye niyetim yok.

--------------------------

Hagalaz rünü tamamen yıkıcı bir doğadadır. Bu rünü, pozitif hiçbir amaç için kullanmamalısınız. Size önerdiğim Ehwaz rününü kullanın, ancak ad benzerliğine dikkat edin; 13. rün olan Eihwaz değil, 19. rün olan Ehwaz'dan bahsediyorum.

Wunjo dostlukları onarmada, Ehwaz da mühürlemede kullanılabilir. Aniden olmasına gerek yok, ancak zamanla olacaktır. Merkür Karesi de eğer bu büyüden sonuç alamazsanız, 1 ay sonraki uygun tarihlerde yapılabilir.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Anadolutümeni said:
Esenlikler

Esenlikler,

Benimle "siz" dilinde konuşmanızı talep ediyorum, zira bunu herkese sadece bir kez söyleyeceğim. Kişisel etkileşimlere girmeye niyetim yok.

Hagalaz rünü tamamen yıkıcı bir doğadadır. Bu rünü, pozitif hiçbir amaç için kullanmamalısınız. Size önerdiğim Ehwaz rününü kullanın, ancak ad benzerliğine dikkat edin; 13. rün olan Eihwaz değil, 19. rün olan Ehwaz'dan bahsediyorum.

Wunjo dostlukları onarmada, Ehwaz da mühürlemede kullanılabilir. Aniden olmasına gerek yok, ancak zamanla olacaktır. Merkür Karesi de eğer bu büyüden sonuç alamazsanız, 1 ay sonraki uygun tarihlerde yapılabilir.

İyi geceler.

Anladım teşekkür ederim.

Bright Truth said:
Anadolutümeni said:
Esenlikler

Esenlikler,

İyi geceler.

O kadar umutsuzum ki o kadar canım yanıyor ki bu çalışmalar benim bu konudaki son çarem. İşe yararsa size çok büyük borcum olacak. JoS benim tutunduğum tek dal olarak kaldı çünkü 3 ay içinde her şeyimi kaybettim. Meditasyon konusunda kendimin sınırlarını zorlayacağım başka yolu yok. Teşekkür ederim. İşe yararsa hayatımı kurtaran kahraman olarak tarihe adınızı yazdırabilirsiniz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back