Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Pschedelichs üzerlik tohumu

gg2525

Member
Merhaba pschedleiclere başlamak istiyorum ama bunun aşama aşama az doz dan çok doza olması sağlıklı ve Türkiyede de çoğu yasak en hafifi galiba üzerlik otu çayı bu çayın. Nasıl kullanıldığı ve nasıl yapıldığı ve ve deneyimini yaşattığı hakkında bildiklerinizi benle paylaşabilirmisiniz teşekkür ederim şimdiden.

Esenlikler,

Bu tarz ilaçlar zararlıdır, sağlıklı bir yanı yoktur. Bizim amacımız sahte bir halüsinasyon yaratmak değil, GERÇEK ruhani deneyimler yaşamaktır.

Spiritüel Satanistler olarak, aldanmalardan arınmaya çalışıyoruz. Spiritüel Satanizm, GERÇEĞİN yolu olarak, yanılmalara ve aldanmalara karşı büyük bir savaşın verildiği yoldur. Bu tarz ilaçlar size hiçbir şey kazandırmazlar.

Aksine, zihninizi, mantığından ve gerçekçi yapıdaki toprak doğasından koparırlar. Neptün'ün yönettiklerini unutmayın: ruhaniyet, uyuşturucular, halüsinasyonlar.

Neptün'ün neden Yengeç'te yüceldiğini de unutmayın, çünkü Yengeç, gerçeği gösteren göz olan Üçüncü Göz'ü yönetir ve Neptün bu burçta yerleşikken, ruhaniyet kısmı düzgünce çalışabilir, aldatıcı doğasından uzaklaşır. Bizim amacımız da bu etkiyi yaratmaktır.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Bu tarz ilaçlar zararlıdır, sağlıklı bir yanı yoktur. Bizim amacımız sahte bir halüsinasyon yaratmak değil, GERÇEK ruhani deneyimler yaşamaktır.

Spiritüel Satanistler olarak, aldanmalardan arınmaya çalışıyoruz. Spiritüel Satanizm, GERÇEĞİN yolu olarak, yanılmalara ve aldanmalara karşı büyük bir savaşın verildiği yoldur. Bu tarz ilaçlar size hiçbir şey kazandırmazlar.

Aksine, zihninizi, mantığından ve gerçekçi yapıdaki toprak doğasından koparırlar. Neptün'ün yönettiklerini unutmayın: ruhaniyet, uyuşturucular, halüsinasyonlar.

Neptün'ün neden Yengeç'te yüceldiğini de unutmayın, çünkü Yengeç, gerçeği gösteren göz olan Üçüncü Göz'ü yönetir ve Neptün bu burçta yerleşikken, ruhaniyet kısmı düzgünce çalışabilir, aldatıcı doğasından uzaklaşır. Bizim amacımız da bu etkiyi yaratmaktır.

İyi günler.
1000+ katılıyorum ama eklemek istediğim bir şey daha var. Uyuşturucu kullanımı auranın delinmesine yol açar.Ayukuşa çayı içen insanların gördüğü komünist melek sanrılarıda parazitler tarafından gösteriliyor. Aura delindiğinde etki gösterebiliyorlar. O yüzden bu tür şeyler asla kullanılmamalı.

Nasıl yani siz şaman çaylarının ayahuasca falan dmt bunların gösterdikleri şeylerin gerçek olmadığını I düşünüyorsunuz çünkü bu çaylar şamanlar tarafından sıkça kullanılıyor

gg2525 said:
Nasıl yani siz şaman çaylarının ayahuasca falan dmt bunların gösterdikleri şeylerin gerçek olmadığını I düşünüyorsunuz çünkü bu çaylar şamanlar tarafından sıkça kullanılıyor

Esenlikler,

Bunlar saçmalıktır. Şamanların da bunları kullanması sonradan gelen bir bozulmadır.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi günler.

Esenlikler

Benim yazım neden disapproved edildi? Savunmamıştım.

Anadolutümeni said:
Esenlikler

Esenlikler,

Yazdıklarınızdan "X coğrafyasındakiler düzmecedir, Y coğrafyasındakiler iyidir" anlamı çıkabilir. Öyle ya da böyle, dediğiniz gibi olsa bile burada bu ilaçları kınamakla ve JoS dışı tutmakla yükümlüyüz.

İyi günler.

Bright Truth said:
Anadolutümeni said:
Esenlikler

Esenlikler,

Yazdıklarınızdan "X coğrafyasındakiler düzmecedir, Y coğrafyasındakiler iyidir" anlamı çıkabilir. Öyle ya da böyle, dediğiniz gibi olsa bile burada bu ilaçları kınamakla ve JoS dışı tutmakla yükümlüyüz.

İyi günler.

Anladım teşekkür ederim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back