Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

A Ka Dua.

The words are ancient Egyptian hieroglyphs translated from the Stele of Revealing of Ankh-ef-en-Khonsu, a Priest of Montu who lived around 680 BCE. The Stele was highly significant in the events leading to the reception of the Book of the Law, the central work of Aleister Crowley’s magickal system of Thelema.

A ka dua
Tuf ur biu
Bi a'a chefu
Dudu nur af an nuteru

Crowley's Paraphrase:
Unity uttermost showed!
I adore the might of Thy breath,
Supreme and terrible God,
Who makest the gods and death
To tremble before Thee—
I, I adore thee!

Translation according to the Cairo Museum, Cairo, Egypt.

O sublime one!

I adore the greatness of your spirits,

O formidable soul,

Who inspires terror of himself among the gods.

Bu mantrayı uzun süredir merak ediyorum. Ritüelistik şekilde birkaç kez okudum fakat hissettirdiklerini tam olarak kavrayamadım. Mantranın anlamı hakkında ne düşünüyorsunuz? Eğer kullanırsanız deneyimlerinizi duymak isterim.

Sefalet ve fakirlik içinde ölmüş bir uyuşturucu kullanıcısının kullandığı mantrayı niye merak ediyorsunuz ki? Mısır’ın son dönemlerinde ruhban sınıfı oldukça bozulmuştu. O zamandan kalan bir şeyden ben olsam medet ummam.

Esenlikler

Sessizce denedim, SonofFreya arkadaşımızın paylaştığı müzikteki gibi bir enerji hissettim ve eterik bedenim altın sarısı parladı. Başka bir şey olmadı.

İyi günler.

Esenlikler

İkinci bir etkisi daha oldu. Tıpkı Azazel'i çağırdığım zamanki gibi uyuyamıyorum. Bir şok oluyor ve uyanıyorum.

İyi günler.

Pammy said:
Sefalet ve fakirlik içinde ölmüş bir uyuşturucu kullanıcısının kullandığı mantrayı niye merak ediyorsunuz ki? Mısır’ın son dönemlerinde ruhban sınıfı oldukça bozulmuştu. O zamandan kalan bir şeyden ben olsam medet ummam.

Esenlikler

JoS'ta olduğumuz için tüm kaynakları reddedecek değiliz. Örneğin aura temizleme olayı kısmen Franz Bardon-İnitiation into Hermetics'ten alıntı, Franz Bardon'ı JoS'la uyuşmayan fikirleri yüzünden reddedemeyiz.

İyi günler.

Anadolutümeni said:
Pammy said:

Esenlikler

JoS'ta olduğumuz için tüm kaynakları reddedecek değiliz. Örneğin aura temizleme olayı kısmen Franz Bardon-İnitiation into Hermetics'ten alıntı, Franz Bardon'ı JoS'la uyuşmayan fikirleri yüzünden reddedemeyiz.

İyi günler.

Esenlikler.

Franz bardon bilgilerini nazilerden çalmıştı zaten 6 aylık programda okumuştum bunu.

İyi günler.

Anadolutümeni said:
Esenlikler

İyi günler.

Esenlikler,

Franz Bardon, hem düşman cemiyetlerine, hem de Satanik cemiyetlere üyeydi. Yani ondan yaptığımız alıntılar, aslında bizden ona aktarılan şeyler; ve kabul etmediklerimiz de düşmandan gelenler. Bunu, bir eşyanızı birine emanet etmek gibi düşünebilirsiniz.

İyi günler.

Bright Truth said:
Anadolutümeni said:
Esenlikler

İyi günler.

Esenlikler,

Franz Bardon, hem düşman cemiyetlerine, hem de Satanik cemiyetlere üyeydi. Yani ondan yaptığımız alıntılar, aslında bizden ona aktarılan şeyler; ve kabul etmediklerimiz de düşmandan gelenler. Bunu, bir eşyanızı birine emanet etmek gibi düşünebilirsiniz.

İyi günler.

Esenlikler

Peki Aliester Crowley'nin de bu tarz bir işe karışmış olması mümkün mü?

İyi günler.

Anadolutümeni said:
Esenlikler

İyi günler.

Esenlikler,

Kendisi bir Yahudi idi. Çalıştığı varlık olan Aiwass'ın çizimine bakarsanız bir Gri'ye ne kadar benzediğini görebilirsiniz.

İyi günler.

Bright Truth said:
Anadolutümeni said:
Esenlikler

İyi günler.

Esenlikler,

Kendisi bir Yahudi idi. Çalıştığı varlık olan Aiwass'ın çizimine bakarsanız bir Gri'ye ne kadar benzediğini görebilirsiniz.

İyi günler.

Anladım teşekkür ederim.

Anadolutümeni said:
Pammy said:

Esenlikler

İyi günler.

Bütün ruhani pratikler Satan’ın hediyesi olduğu için hangi daldan tutarsanız tutun bozulmaları arıttıktan sonra kalan doğru ve faydalı olan kısmı Jos’ta olan olacak. Denenmiş ve arıtılmış, birçok güvenilir Satanist tarafından tecrübe edilmiş yöntemler yerine uyuşturucu kullanıcılarının geçtiği yollarda mecaraya atılmak kişinin yargısına kalmış ve ben de yapmayın demedim zaten. Kendimin 1) Crowley’in güvenilmezliği ve 2) Mısır öğretisinin bozulması sebebiyle kendimin medet umacağı bir şey olmadığını söyledim.

Pammy said:

Esenlikler. Crowley'in içinde bulunduğu cemiyetler majikal anlamda oldukça ciddi cemiyetlerdi. Evet pek çoğu ya yahudiydi ya da dejenere centildi fakat çalışmalarının kökenleri Tanrılardan geldiği için incelenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Kızagan-Mars. said:
Esenlikler. Crowley'in içinde bulunduğu cemiyetler majikal anlamda oldukça ciddi cemiyetlerdi. Evet pek çoğu ya yahudiydi ya da dejenere centildi fakat çalışmalarının kökenleri Tanrılardan geldiği için incelenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Esenlikler,

Yüksek Rahip Hoodedcobra666'nın kendisi hakkında şöyle bir ifadesi var:

That is also why they have nothing constructive to teach or to offer. Crowley spent his time always stuck on the same level of hebrew nonsense because he was speaking to an apparition of his own mind, even worse, something that he painted to be a Grey. The grey never instructed him in anyway to advance, just to write nonsense and do heroin. Crowley then started strongly "dabbling" with the "Dark Side". Regardless, because of bad approach, he didn't make it far at all.

Yani kendisinin bilgileri Tanrılardan değil, Gri'lerdendi. İbrani büyüsünü pratik ettiği ve aynı düzeyde sıkışıp kaldığı yazılmış. Faydalı bir şeyler olsaydı aynı düzeyde sıkışıp kalacağını sanmıyorum.

Vatikan'da bile Yahudi büyülerinin ve ruhaniyetinin bir yere götürmediğini fark edip sonradan gizli belgelerdeki pratikleri uygulayan ve Hristiyanlığı yok etmeye çalışan rahiplerin varlığı Yüksek Rahip Hoodedcobra666 tarafından belirtilmişti.

İyi akşamlar.

Pammy said:
Anadolutümeni said:
Pammy said:

Esenlikler

İyi günler.

Bütün ruhani pratikler Satan’ın hediyesi olduğu için hangi daldan tutarsanız tutun bozulmaları arıttıktan sonra kalan doğru ve faydalı olan kısmı Jos’ta olan olacak. Denenmiş ve arıtılmış, birçok güvenilir Satanist tarafından tecrübe edilmiş yöntemler yerine uyuşturucu kullanıcılarının geçtiği yollarda mecaraya atılmak kişinin yargısına kalmış ve ben de yapmayın demedim zaten. Kendimin 1) Crowley’in güvenilmezliği ve 2) Mısır öğretisinin bozulması sebebiyle kendimin medet umacağı bir şey olmadığını söyledim.

Müsait bir zamanda bol aura temizlemem gerek o halde.

Bright Truth said:
Kızagan-Mars. said:

Esenlikler,

That is also why they have nothing constructive to teach or to offer. Crowley spent his time always stuck on the same level of hebrew nonsense because he was speaking to an apparition of his own mind, even worse, something that he painted to be a Grey. The grey never instructed him in anyway to advance, just to write nonsense and do heroin. Crowley then started strongly "dabbling" with the "Dark Side". Regardless, because of bad approach, he didn't make it far at all.

Yani kendisinin bilgileri Tanrılardan değil, Gri'lerdendi. İbrani büyüsünü pratik ettiği ve aynı düzeyde sıkışıp kaldığı yazılmış. Faydalı bir şeyler olsaydı aynı düzeyde sıkışıp kalacağını sanmıyorum.

Vatikan'da bile Yahudi büyülerinin ve ruhaniyetinin bir yere götürmediğini fark edip sonradan gizli belgelerdeki pratikleri uygulayan ve Hristiyanlığı yok etmeye çalışan rahiplerin varlığı Yüksek Rahip Hoodedcobra666 tarafından belirtilmişti.

İyi akşamlar.

Esenlikler, bu sebeple Crowley'in içinde bulunduğu "cemiyetler" ciddi cemiyetler dedim. O.T.O hariç içinde bulunduğu cemiyetler Hermetik kökenlidir hep. Hermetik öğretinin de kökü Pagandır.

Bright Truth said:
Kızagan-Mars. said:

Esenlikler,

İyi akşamlar.

Esenlikler

Same here, ben de 2020 civarı JoS'u bırakıp ortodoks hristiyanlığı tatbik etmiştim. Hiç iman etmedim ama bayağı bir içindeydim. Sonra mantığının aynı olduğunu fark edince bıraktım, bir süre deist takıldım ardından 2021'de tekrarJoS'a döndüm. Bununla ilgili bir başlık açmayı da düşünüyordum.

İyi akşamlar.

Kızagan-Mars. said:
Esenlikler, bu sebeple Crowley'in içinde bulunduğu "cemiyetler" ciddi cemiyetler dedim. O.T.O hariç içinde bulunduğu cemiyetler Hermetik kökenlidir hep. Hermetik öğretinin de kökü Pagandır.

Esenlikler,

Eğer cemiyetlerden bahsediyorsanız evet, çoğu cemiyetin kökeni Satanik köklere uzanabilir, ancak meditasyonlardan bahsediyorsak bunun böyle olduğunu sanmıyorum. Bu yüzden zaten Satanik bir şey kalmadığını söylemiştim, çünkü Yahudiler çoğu cemiyete sızarak meditasyonlarını yozlaştırıyor, bozuyor, ya da kendi meditasyonlarını yerleştiriyor.

Eğer yanlış anladıysam ve cemiyetlerin tarihinden bahsediyorsanız doğru diyorsunuz.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back