Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Yazdı

Anadolutümeni

New member
Malum kişi mesaj attı. Olumsuzdu ama sonuç olarak yazdı. Wunjodan önce hiçbir şey yazmıyordu Wunjodan sonra engelimi kaldırıp kötü de olsa bir şey yazdı. İnanılmaz.

Anadolutümeni said:
Malum kişi mesaj attı. Olumsuzdu ama sonuç olarak yazdı. Wunjodan önce hiçbir şey yazmıyordu Wunjodan sonra engelimi kaldırıp kötü de olsa bir şey yazdı. İnanılmaz.

Asıl amaç yazması değil de olumlu sonuç almak değil mi?

İyi günler.

Anadolutümeni said:

Güzel olumlu sonuç almana sevindim

Merkür retrosununda etkisi ayriyeten vardır. Nasıl bir çalışma yaptık tam olarak?

Kondofos said:
Anadolutümeni said:

Asıl amaç yazması değil de olumlu sonuç almak değil mi?

İyi günler.

Esenlikler

Wunjoyu şu ana kadar sadece 2 gün yaptım, eğer aylara sarkıtırsam aldığım sonuç da o kadar fazla olur. Kademe kademe yani, şimdi kötü de olsa bir şey yazdı gelecek aylarda daha fazla yakınlaşacak ve belki aramızdaki buzlar eriyecektir. Büyü hemen bir seferde olmaz, kişinin gayretine de bağlıdır.

İyi geceler.

Kahin said:
Merkür retrosununda etkisi ayriyeten vardır. Nasıl bir çalışma yaptık tam olarak?

Esenlikler

Öncelikle bir şey söyleyeyim, yazdığı mesaj olumsuz olsa da 1 günde boynuma atlamasını bekleyemeyiz. Kademe kademe ilerliyoruz. Yani bu baştan aşağı olumlu bir gelişme, retro etkisi yok.

Şimdilik 18 Satanas ve 36 Wunjo ile başladım. Yavaş yavaş arttıyorum. 111 Wunjoya kadar çıkacağım. İkimizi de ayrı ayrı iki yeşil aura içerisinde hayal ediyorum. Bunlar yavaş yavaş birleşip tek bir aura oluyorlar. İkimiz de aynı yeşil aura içerisinde oluyoruz. Daha sonra önüme onun eterik bedeni (light body) geliyor. Bunu gördüğümü hissediyorum kendi bedenimde olduğu gibi. Onun eterik bedeni üzerinde çalışmalar yapıyorum telepati veya başka mantralarla. Bir de beni istediğini bana sıcak baktığını hayal ediyorum bir yandan.

İyi geceler.

Baroness Blossom said:
Anadolutümeni said:

Güzel olumlu sonuç almana sevindim

Teşekkür ederim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back