Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Gerçek tanrı daveti ?

Estergon

Member
Öncelikle herkese esenlikler

Bir tanrı davet etmek istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum burası forum ve bilgi alışverişi yapabileceğimiz için hem ben hemde buradaki taze kanlar için de faydalı olabilecegini düşündüm.

Genel bir davet istiyorum gerçek bir davet anlamıni bilmediğim şeyler yapmak istemiyorum türkçe bir davet istiyorum.

Umarım güzel etkili bir davet verirsiniz de hem ben hemde taze kanlar için bir ışık olur.

Ve sizce ilk hangi tanrı cagirilmalidir?

Esenlikler,

Her şey sitede bulunuyor. Ayrıca, "ilk hangi tanrı çağırılmalıdır" deyişiniz, çok saygısızca geliyor. MMORPG oyunda seviyenize uygun build mi diziyorsunuz, bu nasıl bir üsluptur?

Her şey sitede verilmişken, aylardır buraya aralıklı geldiniz ve hiçbirinde de bir tane bile mantıklı cümle kurmadınız.

Siteyi inatla okumayışınız ve saçma şeyler yazışınız, açıkçası ben de dahil buradaki insanları niyetinizden şüphe etmeye itiyor. Üslubunuza çekidüzen verin, yazdıklarınızı iki kez okuyun. İyi niyetiniz varsa siteyi özümseyerek okuduğunuzdan emin olun.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Her şey sitede bulunuyor. Ayrıca, "ilk hangi tanrı çağırılmalıdır" deyişiniz, çok saygısızca geliyor. MMORPG oyunda seviyenize uygun build mi diziyorsunuz, bu nasıl bir üsluptur?

Her şey sitede verilmişken, aylardır buraya aralıklı geldiniz ve hiçbirinde de bir tane bile mantıklı cümle kurmadınız.

Siteyi inatla okumayışınız ve saçma şeyler yazışınız, açıkçası ben de dahil buradaki insanları niyetinizden şüphe etmeye itiyor. Üslubunuza çekidüzen verin, yazdıklarınızı iki kez okuyun. İyi niyetiniz varsa siteyi özümseyerek okuduğunuzdan emin olun.

İyi geceler.

Yaş max 15 gibi geldi bana.

Anadolutümeni said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Bence sorun yaşında değil başında

Anadolutümeni said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.

15 fazla büyük.

Farkındalığı arttırmak:
https://spirituelsatanizm.org/icgozlem-meditasyonu-bilincli-farkindaligi-arttirmak/

Baroness Blossom said:
Anadolutümeni said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Esenlikler

Çok komik bi daha yapma.

İyi akşamlar.

Ben tanrı daveti istedim. Umarım bilgili birisi gelirde bana ve yeni satanist olmaya adaylara ışık olur.

Estergon said:
Ben tanrı daveti istedim. Umarım bilgili birisi gelirde bana ve yeni satanist olmaya adaylara ışık olur.

Esenlikler

Umarım aratosbung yan çar değilsindir

İyi akşamlar.

Baroness Blossom said:
Anadolutümeni said:
Baroness Blossom said:

Esenlikler

Çok komik bi daha yapma.

İyi akşamlar.

Şaka yapmıyordum zaten, ciddiydim. Yaşı 15 olmayıp yapı olarak böyle olan birkaç ile karşılaşmışlığım var.

Esenlikler

Anladım kusura bakma. Önceki tartışmalarımız için de kusura bakma. Seninle bir husumetim, kinim nefretim yok yanlış anlama.

İyi geceler.

Estergon said:
Esenlikler,

Bakın, kibar bir şekilde rica ediyorum, spirituelsatanizm.org sitesinde bulunan yazıları uygun bir zamanınızda en baştan ne var ne yok okuyun. Bilgiler kafanıza oturur zaten.

İlk hangi Tanrıyı çağırmalıyım diye bir şeyde yok. Eğer İHTİYACINIZ varsa ve çağırmak istediğiniz Tanrı size bu konuda yardımcı olabilecekse davet etmeniz uygundur, bu SİTEMİZDE yazıyor.

İyi geceler.

unforgiven said:
Estergon said:
Esenlikler,

Bakın, kibar bir şekilde rica ediyorum, spirituelsatanizm.org sitesinde bulunan yazıları uygun bir zamanınızda en baştan ne var ne yok okuyun. Bilgiler kafanıza oturur zaten.

İlk hangi Tanrıyı çağırmalıyım diye bir şeyde yok. Eğer İHTİYACINIZ varsa ve çağırmak istediğiniz Tanrı size bu konuda yardımcı olabilecekse davet etmeniz uygundur, bu SİTEMİZDE yazıyor.

İyi geceler.

O kesmez onu

Bak kardeşim, google arama motoruna giriyorsun, boşluğa faren ile tıklıyorsun, oraya spiritüelsatanizm.org yazıyorsun. Org'un anlamı organization. Sonra klavyendeki ters L'ye basıyorsun yani Enter tuşuna. Sonra siteye tıklıyorsun, istersen sitedeki arama butonundan istersen üstteki menüden okumak istediğin konuya erişebiliyorsun. Lütfen foruma yazmadan önce bu basit işlemi gerçekleştiriniz, cevaplarınızın çoğunu bulacaksınız.

Anadolutümeni said:
Baroness Blossom said:
Anadolutümeni said:
Esenlikler

Çok komik bi daha yapma.

İyi akşamlar.

Şaka yapmıyordum zaten, ciddiydim. Yaşı 15 olmayıp yapı olarak böyle olan birkaç ile karşılaşmışlığım var.

Esenlikler

Anladım kusura bakma. Önceki tartışmalarımız için de kusura bakma. Seninle bir husumetim, kinim nefretim yok yanlış anlama.

İyi geceler.

Sorun değil merak etme yanlış anlamadım ve seninle de sorunum yok yani sıkıntımızda yok

Estergon said:
Öncelikle herkese esenlikler

Bir tanrı davet etmek istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum burası forum ve bilgi alışverişi yapabileceğimiz için hem ben hemde buradaki taze kanlar için de faydalı olabilecegini düşündüm.

Genel bir davet istiyorum gerçek bir davet anlamıni bilmediğim şeyler yapmak istemiyorum türkçe bir davet istiyorum.

Umarım güzel etkili bir davet verirsiniz de hem ben hemde taze kanlar için bir ışık olur.

Ve sizce ilk hangi tanrı cagirilmalidir?

Hangisine ihtiyacın varsa onu.Siteyi bitirmeden de çağırma.

unforgiven said:
Estergon said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Sitenin yorumlara açık olduğu zaman da çokça gördüğüm bir şeydi bu. Bu şekilde araştırmadan etmeden Tanrılarla iletişime geçmeye çalışıyorlar, başarısız olunca da yok siz umut sömürüyorsunuz cart curt. Bizzat yakın bir arkadaşım da yaptı gibi bir şey. Şimdi de namaz kılmaya başlamış inanılmaz. Buradaki insanlar size yardımcı olmak için elinden geleni yapıyorlar ama en azından bir kaç sayfa yazıyı kendi başınıza okuyabilirsiniz herhalde.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back