Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Dostum için

Anadolutümeni

New member
Kaybettiğim dostumu geri kazanabilmek için ruhani olarak ne yapabilirim? Onu kendime bağlayabilir miyim?

Teşekkür ederim.

Esenlikler,

Wunjo rünü dostlukları onarmada yardımcı olabilir. Bağları güçlendirmede ise Ehwaz rünü kullanabilirsiniz.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Wunjo rünü dostlukları onarmada yardımcı olabilir. Bağları güçlendirmede ise Ehwaz rünü kullanabilirsiniz.

İyi geceler.

Ne imajine etmeliyim?

Anadolutümeni said:
Ne imajine etmeliyim?

Esenlikler,

Arkadaşınızla barıştığınızı, tekrar beraber takıldığınızı, görüşüp konuştuğunuzu; kısacası iyi zaman geçirdiğinizi imgeleyebilirsiniz. Bunları imgelerken, kendiniz ve arkadaşınızın aurasını yeşil imgeleyebilirsiniz.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Anadolutümeni said:
Ne imajine etmeliyim?

Esenlikler,

Arkadaşınızla barıştığınızı, tekrar beraber takıldığınızı, görüşüp konuştuğunuzu; kısacası iyi zaman geçirdiğinizi imgeleyebilirsiniz. Bunları imgelerken, kendiniz ve arkadaşınızın aurasını yeşil imgeleyebilirsiniz.

İyi geceler.

Esenlikler

Ayrıca kendisini de Satanizme ısındırmak istiyorum. Kendisi müslüman ama dindar biri değil. Toprak olup gitmesine izin vermek istemiyorum. Nereden nasıl başlamam gerek sizce?

Anadolutümeni said:
Esenlikler

Ayrıca kendisini de Satanizme ısındırmak istiyorum. Kendisi müslüman ama dindar biri değil. Toprak olup gitmesine izin vermek istemiyorum. Nereden nasıl başlamam gerek sizce?

Esenlikler,

Bu konu üzerine tavsiye verebileceğimi sanmıyorum. Hangi yerden çekmeniz daha olasıysa (Nasyonal sosyalizm, antik medeniyetler, ruhaniyet, çok ekstrem durumlarda uzaylılara inanıyorsa Reptilyanları katmadan Nordik medeniyetler) olabilir.

Kendi arkadaşınız olduğu için analizi sizin yapıp karar vermeniz daha doğru olacaktır.

İyi günler.

Bright Truth said:
Anadolutümeni said:
Esenlikler

Esenlikler,

Bu konu üzerine tavsiye verebileceğimi sanmıyorum. Hangi yerden çekmeniz daha olasıysa (Nasyonal sosyalizm, antik medeniyetler, ruhaniyet, çok ekstrem durumlarda uzaylılara inanıyorsa Reptilyanları katmadan Nordik medeniyetler) olabilir.

Kendi arkadaşınız olduğu için analizi sizin yapıp karar vermeniz daha doğru olacaktır.

İyi günler.

Esenlikler

Artık bir önemi kalmadı kendisinin. Yine de teşekkür ederim.

İyi günler.

Peki arayıp sormayan, tanımamazlıktan gelen çok eski tanıdıklar için ne yapmalı? yani lanetlemek, vicdan aabı çektirmek ve sonrasında arayıp ilgilenmelerini sağlamak için. Bu runeler mi diğer karabuyu runelerini mi kullanmak lazım diyorum yani.

Perla said:
Peki arayıp sormayan, tanımamazlıktan gelen çok eski tanıdıklar için ne yapmalı? yani lanetlemek, vicdan aabı çektirmek ve sonrasında arayıp ilgilenmelerini sağlamak için. Bu runeler mi diğer karabuyu runelerini mi kullanmak lazım diyorum yani.

Esenlikler,

Lanetlemek, bu tarz bir hatır kırıcılık için aşırı gibi gözüküyor. Ehwaz rünü zaten genel olarak bağlarla ilgilidir, iradenizi onlara yansıtabilirsiniz.

Daha da pozitif olarak da Wunjo kullanılabilir.

---------------------------

Son olarak, İngilizce "rune" sözcüğünün Türkçe olarak oturmuş bir çevirisi bulunmaktadır, "rün" diye. Bunu kullanmanız daha iyi olabilir.

İyi günler.

Alena666 said:
Anadolutümeni said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.

Esenlikler

Esenlikler,

Arkadaşım dediğinizin aynısıydı. İlk önce mitolojiye başlattım onu, zaten ilgisi ortaya çıktı. Yavaş yavaş çakralar, satanizmin bilimle alakalı şeyleri vs. anlattım. Şimdi meditasyonları yapmaya başladı ve müslüman olmayı bıraktı. Yakın zamanda SS olur. Erkekse Bright'in de dediği gibi nasyonel sosyalizmi anlatabilirsin bence.

İyi günler dilerim.

Esenlikler

Arkadaşınız adına sevindim. Benimkinin Antik Mısır'a ilgisi var yüksek lisansını da bunun üzerine yapmak istiyor. Barışabilirsem oradan yürüyebilirim.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Perla said:

Esenlikler,

Lanetlemek, bu tarz bir hatır kırıcılık için aşırı gibi gözüküyor. Ehwaz rünü zaten genel olarak bağlarla ilgilidir, iradenizi onlara yansıtabilirsiniz.

Daha da pozitif olarak da Wunjo kullanılabilir.

---------------------------

Son olarak, İngilizce "rune" sözcüğünün Türkçe olarak oturmuş bir çevirisi bulunmaktadır, "rün" diye. Bunu kullanmanız daha iyi olabilir.

İyi günler.

Öğlen vakti Wunjo yaptım Ehwaz'a geçtim, Ehwaz'a geçer geçmez mor ışıklar belirdi ben de bunu işaret sayıp mor ile Ehwaz'a devam ettim. Bu bana öğretildi mi kendi kafamda mı uydurdum bilmiyordum lakin morun etkilerine bakınca çok da yabancı gelmedi. Sizce mor ile devam etmemde bir sakınca var mı?

Anadolutümeni said:
Öğlen vakti Wunjo yaptım Ehwaz'a geçtim, Ehwaz'a geçer geçmez mor ışıklar belirdi ben de bunu işaret sayıp mor ile Ehwaz'a devam ettim. Bu bana öğretildi mi kendi kafamda mı uydurdum bilmiyordum lakin morun etkilerine bakınca çok da yabancı gelmedi. Sizce mor ile devam etmemde bir sakınca var mı?

Esenlikler,

Bu, sizin sezgilerinizi dinleyerek kanıya varmanız gereken bir mesele. Yorum yapmamın sağlıklı olacağını sanmıyorum.

İyi akşamlar.

Thersthara said:
Anatolian Division said:
Azazael said:
Orias ve Leraije arkadaşlıkları yeniden kurabilir. Tavsiyem Orias

Orias'ın mührünü bulamadım, link atar mısın

Esenlikler,

OSIRIS
Osiris, aynı zamanda Goetik demon “Orias, Oriax” olarak da bilinir.
Lord Osiris, yeraltı dünyasının, ölümün ve yeniden dirilişin Tanrısıdır. Denge, kuvvet ve ölümden sonra yenilenmiş güç bahşeder. Osiris’in kalın bir sesi vardır ve alnında bir dövmeyle, kel olarak görünür.

Osiris-Sigil.gif

Lord Osiris'i çok severim. Gerçek anlamda çok tatlı bir tanrıdır. Büyüleyici aurası bulunan bir tanrıdır. Dalgalanan gül buharı kadar naif, kırılmış şeffaf elmaslar kadar kesin bir aura.

İyi akşamlar.

Sağ olun yardımınız beni, memnun etti.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back