Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

bazı sorular

hidan

New member
Üstümde nesiller boyunca süren bir şanssızlık veya olduğunu hissediyorum bunu nasıl etkisiz hale getirebilirim

Bir büyü çalışmasında olayın olduğunu imaje ederken etrafta enerjinin olduğunu imgelemek zorundamıyız ben imgelediğimde kafam karışıyor istenilen sonucu hayal edemiyorum.

Bir büyüyü mesela 1 ay yapmak yerine günde 3 defa yapıp 10 günde bitirsek aynı verimde olur mu

Çalışmadan önce çember açmak sizce gerekli midir

Reptilianler madem güçlüler neden dünyaya gelmiyorlarda yahudileri kullanıyorlar

Esenlikler,

1- Uruz ve Ansuz rünleriyle veya Munka mantrasıyla negatif karmayı kırma çalışması yapabilirsiniz.

2- Hayır, değilsiniz. Sadece odağınızı koruyup iradenizi yönlendirebildiğinizden emin olun.

3- Hayır, burada farklı bir işleyiş vardır. Belki güç olarak aynı etkiyi yaratabilir ancak 40 günlük çalışmanın kalıcılığını sağlayamaz.

4- Bu çember açma olayını çok duyuyorum. Nedir bu? Çok duyduğum için Yeni Çağ kaynaklarından geldiğini tahmin edebiliyorum, pek doğru bir şey çıkacağını sanmıyorum ancak söylerseniz ona göre cevap verebilirim.

5- Çünkü, Dünya'nın enerjisinden çok daha üstteler. Dünya, şu an kendisinden daha güçlü varlıkları batıran bir bataklık gibi. Bir bataklığa saplanırsanız kaslarınız sizi kurtarmaz. Sadece daha çok çırpınırsınız belki, bu da ölümünüzü daha hızlı garantiler. Yani ne kadar güçlüyseniz, bataklık o kadar hızlı sizi bitirir. Evrendeki gezegenler de böyle çalışıyor. Eğer ruhani seviyesi düşük bir gezegene daha yüksek bir canlı olarak inerseniz, ölümünüzü garantiler bu.

İyi geceler.

hidan said:
Üstümde nesiller boyunca süren bir şanssızlık veya olduğunu hissediyorum bunu nasıl etkisiz hale getirebilirim

Bir büyü çalışmasında olayın olduğunu imaje ederken etrafta enerjinin olduğunu imgelemek zorundamıyız ben imgelediğimde kafam karışıyor istenilen sonucu hayal edemiyorum.

Bir büyüyü mesela 1 ay yapmak yerine günde 3 defa yapıp 10 günde bitirsek aynı verimde olur mu

Reptilianler madem güçlüler neden dünyaya gelmiyorlarda yahudileri kullanıyorlar
Esenlikler,

1- Forumlarda aratıp Negatif Karmayı Kırma çalışmasını uygulayabilir veya Lydia'nın derin temizlik yöntemi ile çakraları iyice temizleyebilirsiniz. Çakralar içinde temizlenmezse negatif enerji ve negatif karma gibi şeyleri bulundurur.

2- Sırayla yapın, önce enerjinin yönlendiğini daha sonra istediğiniz olayın gerçekleştiğini imgeleyin.

3- Olmaz, büyüler genellikle 40 - 80 - 90 gün yapılır. 40 gün bildiğim kadarıyla kalıcı olmayan sonuçlar için, 80 ve 90 kalıcı sonuçlar için yapılır.

4- Çember ne olursa olsun açmayı düşünmeyin, bu Tanrılarımıza bir hakarettir ve çemberlerden hiçte hoşlanmazlar.

5- Detaylı bir bilgim yok, ama Reptilyanlar genellikle kendilerinden daha aşağı varlıkları kullanarak güçlenmeyi denerler.

İyi geceler.

hidan said:

Başımıza gelenler önümüze çıkan fırsatların hepsi Gezegenlerle ve Yıldızlarla alakalı. Kare yapman lazım. Şans talih vesaireyi yöneten Güneş yanlış hatırlamıyorsam maddesel Güneş karesi yapman lazım.

İkinci soru senin enerjinle alakalı. Tekrar miktarı +2 katar ama senin verdiğinin enerji senin psişik gücünün etkisi kadar. Bunu yükseltebilmek için SATANAS gibi enerji yükseltme çalışmaları yapmalısın.

Üçüncü soru Gelemezler. Proxy War gibi bir şey dönüyor şu an. Gizlilik içerisinde 51. Bölgeye gelebilenler var ama bildiğim kadarıyla.

Anadolutümeni said:
Başımıza gelenler önümüze çıkan fırsatların hepsi Gezegenlerle ve Yıldızlarla alakalı. Kare yapman lazım. Şans talih vesaireyi yöneten Güneş yanlış hatırlamıyorsam maddesel Güneş karesi yapman lazım.

İkinci soru senin enerjinle alakalı. Tekrar miktarı +2 katar ama senin verdiğinin enerji senin psişik gücünün etkisi kadar. Bunu yükseltebilmek için SATANAS gibi enerji yükseltme çalışmaları yapmalısın.

Üçüncü soru Gelemezler. Proxy War gibi bir şey dönüyor şu an. Gizlilik içerisinde 51. Bölgeye gelebilenler var ama bildiğim kadarıyla.

Esenlikler,

Mesajınızdaki bir kısmı düzeltmek istiyorum. Güneş evet, genel olarak pozitif şeylerle ilgili olsa da, şansı yöneten gezegen Jüpiter'dir.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

1- Uruz ve Ansuz rünleriyle veya Munka mantrasıyla negatif karmayı kırma çalışması yapabilirsiniz.

2- Hayır, değilsiniz. Sadece odağınızı koruyup iradenizi yönlendirebildiğinizden emin olun.

3- Hayır, burada farklı bir işleyiş vardır. Belki güç olarak aynı etkiyi yaratabilir ancak 40 günlük çalışmanın kalıcılığını sağlayamaz.

4- Bu çember açma olayını çok duyuyorum. Nedir bu? Çok duyduğum için Yeni Çağ kaynaklarından geldiğini tahmin edebiliyorum, pek doğru bir şey çıkacağını sanmıyorum ancak söylerseniz ona göre cevap verebilirim.

5- Çünkü, Dünya'nın enerjisinden çok daha üstteler. Dünya, şu an kendisinden daha güçlü varlıkları batıran bir bataklık gibi. Bir bataklığa saplanırsanız kaslarınız sizi kurtarmaz. Sadece daha çok çırpınırsınız belki, bu da ölümünüzü daha hızlı garantiler. Yani ne kadar güçlüyseniz, bataklık o kadar hızlı sizi bitirir. Evrendeki gezegenler de böyle çalışıyor. Eğer ruhani seviyesi düşük bir gezegene daha yüksek bir canlı olarak inerseniz, ölümünüzü garantiler bu.

İyi geceler.

Merhaba kafamı karıştıran bir sorum daha var
Büyüde enerji yükseltiyoruz ya rünlerle veya temel meditasyon ile uğraşmayıp direkt evrendeki bütün enerjileri odaya çeksek ve çektiğimiz oda büyüklüğünde enerjiyi kullansak verimli olur mu hem zamandan tasarruf ederiz

hidan said:
Büyüde enerji yükseltiyoruz ya rünlerle veya temel meditasyon ile uğraşmayıp direkt evrendeki bütün enerjileri odaya çeksek ve çektiğimiz oda büyüklüğünde enerjiyi kullansak verimli olur mu hem zamandan tasarruf ederiz

Esenlikler,

İradeyle enerji çekmek, gelişmiş bir düzeydir. Bu açıdan dediğiniz şu an içinde bulunduğunuz düzey ve güç açısından uygulanması mümkün değildir. Evrendeki tüm enerjiyi de çekemezsiniz zaten. Kaldı ki, çok güçlü olsanız bile, güç sözcükleriyle yükselteceğiniz enerji her zaman daha fazla olacaktır.

İyi geceler.

hidan said:

Evrendeki tüm enerjiyi odanıza çekmek çok büyük bir çabadır. Ayrıca kendim de orada olabileceğimi düşündüğümden söylüyorum ki bu pek mümkün değildir. Ben kendimi olabilen en iyi şekilde koruyorum, sizin benim enerjimi odanıza çekmenize karşı benim yıllardır uyguladığım korumalarım ve büyülerim işleyiştedir. Ayrıca ben güçlü bir varlık olsam da, evrende benden katlarca fazla güçte varlık vardır. Evrenden enerji çekebilirsiniz, koyunları güdebilirsiniz ancak benim ya da (bizler) gibi kimi güçlü canlıları odanıza alabilmeniz mümkün değildir. Tanrılar bizlerden daha güçlüdür onların enerjisini evinize depolamak çok daha ayrı boyutta bir konudur. Yine de deneyin, bir şeylerin enerjisini odanıza çekmeniz mümkündür.

Öncelikle meditasyon yapın, çakralarınızı açın, doğru zamanda evrene yönelin ve çekebildiğiniz kadar enerjiyi odanıza çekin. Yalnız bu baş ağrıtabilir ve büyük sorunlara neden olabilir. Herşeyden öncesi kendinizi korumaya alın. Korumanız o kadar güçlü olsun ki, gelen enerjiler sizi yıpratmasın. Bunlar yıllar süren çalışmalarla kısmen başarıya ulaşılabilecek şeylerdir. Eğer tecrübeli olduğunuzu düşünüyorsanız deneyin, denemekten zarar gelmez diyemem; gelebilir.

Enerjileri tek bir noktaya, toplamak da mantıklı olabilir. Ayrıca evrenden çektiğiniz enerjiyi yönlendirmek de oldukça zor bir konudur.

Thersthara said:
Esenlikler,

Sorular ile alakalı bir başlığın altına yazmak istedim, konu ile alakasız ancak bir sorum var. Bir büyüyü tamamladıktan hemen sonrasında, aradan vakit geçmeden orgazm enerjimi büyüye destek vermesi için kullanabilir miyim? Enerjiler çakışıp etkisiz hale mi getirir yoksa? Karelerde de aynı çalışır mı? Fikirleriniz nelerdir?

Soru biraz alakasız kusura bakmayın, dediğim gibi basit bir soru için başka bir başlık açma gereksinimi duymadım sadece.

İyi geceler.

Esenlikler,

Büyü için sorun çıkaracağını sanmıyorum, ancak kareler hakkında bir fikrim yok. Büyüler ekstra enerjiye hayır demez ancak kareler diyebilir. Yerinizde olsam riske atmazdım.

İyi geceler.

İnsanlar hep bahsi geçen uzaylıların gelmesini istiyor, bekliyor. Demek ki bu nedenle gelemezler, öğrenmiş olduk. Keşke bunu insanlarda bilse.

soru: çember nedir, bi ara artmıştım ama alakalı konu bulamamıştım. Pentagramın etrafına daire çizilmesi ve Tanrıları öyle mi çağrıyorlar. Tanrılar o zaman zarar veremiyor mu çağrıranlara, nedir olay tam olarak.

soru: Tanrıların dünyaya neden gelemediğini anladık. Ruhani gelişmişlik yok dünyada. Peki bizim gibi zamanla sürekli gelişmekte olan varlıkları etkilermi düyanın bu durumu.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back