Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

tanrılar gelirse

gg2525

Member
merhaba ben adanma ayini yapma çalıştım ama bazı durumlardan ötürü bence başarılı olmadı ve yapmak istediğim meslek için çalıştığımdan ve yaşadım ev yüzünden vesaire ruhaniyetimi geliştiremiyorum ama spiritual satanistim ve baya uzun zamandır böyle eğer tanrılar yakın bir zamanda fizik olarak dünyaya gelirse bana ne olcak beni yanlarına alcaklarmı veya beni tanıyacaklarmı ?

gg2525 said:
merhaba ben adanma ayini yapma çalıştım ama bazı durumlardan ötürü bence başarılı olmadı ve yapmak istediğim meslek için çalıştığımdan ve yaşadım ev yüzünden vesaire ruhaniyetimi geliştiremiyorum ama spiritual satanistim ve baya uzun zamandır böyle eğer tanrılar yakın bir zamanda fizik olarak dünyaya gelirse bana ne olcak beni yanlarına alcaklarmı veya beni tanıyacaklarmı ?
Sen bir an önce meditasyonlarını yap.

Yapmazsan Şeytan seni tanımamazlıktan gelir, sanada bir Osmanlı tokadı nakşeder haaa! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ya gerçekten ciddi soruyorum dalga geçmeyin geldiklerinde ne olcak bize ve direk dünyaya ya

Birde tanrılar yakın zamanda gelecekse bizim şuna dünyada olmamız ın amaçlı ne yani demek istediğim ben bir sebeb için geldiğimi düşünüyordum ve eğer onlar zaten yakın bir zamanda gelecekse ben niye burdayım öylesine mi yani lütfen ciddiye alarak yazın sonuçta hepimiz ss siz birbirimizi desteklememiz lazım

gg2525 said:
Birde tanrılar yakın zamanda gelecekse bizim şuna dünyada olmamız ın amaçlı ne yani demek istediğim ben bir sebeb için geldiğimi düşünüyordum ve eğer onlar zaten yakın bir zamanda gelecekse ben niye burdayım öylesine mi yani lütfen ciddiye alarak yazın sonuçta hepimiz ss siz birbirimizi desteklememiz lazım

tanrı olmak ve evreni geliştirmek için.geldiklerinde seni tanrı yapıp yanlarında götürmeyecekler.

gg2525 said:

Esenlikler,

1- Tanrıların gelebilmesi için öncelikle spiritüel yaşam üzerine kurulu bir dünya oluşturmamız gerekiyor. Bizim buradaki görevimiz, Yahudileri ruhani düzlemde yenilgiye uğratıp, materyal düzlemde de insanların gözlerini açmak. Sonrasındaysa insanların meditasyon yaptığı bir dünya oluşturmak.

Sonuç olarak, buradaki herkesin bir misyonu zaten bulunmaktadır.

2- Hayır, burada boşuna bulunmuyorsunuz. Altın Çağ'da olsaydık bile, burada bulunmak zorundaydınız. Magnum Opus'a ulaşana kadar ruh, reenkarne olmalıdır.

İyi günler.

tanrılarım gelmesiyle aklıma takın bir kaç soru daha var bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdi uzaylı
1 tanrılarımız geldiğinde bu altın çağ başlamış demek oluyor değil mi
2 geldiklerinde nasıl bir dünya düzeni olcak ülkeler falan olucak mı
3 sayfada falan yorumlarda çoğu kişinin tanrıları 10 -40 yıl arasında beklediğini gördüm bu kadar kısa bir sürede altın çağ ihtimali var mı gerçekten
4 geldiklerinde tüm gerçeği herkes öğrencek se tüm bilgilere erişim kolay olucaksa yani her şey ap açık ortada olcak tüm gerçek o zaman zaten spiritual bir toplumda yaşadıktan sonra kendimizi tam olarak nasıl geliştircez zaten ruhaniyete geçmiş gerçeği görmüş oluyoruz daha neyi araştırmaz okuyacağız tam anlamadım
demek istediğim Magnum opus a ulaşmanın yolu gerçeği görmek her şeyi anlamak değil mi

şimdiden çok teşekkür ederim

gg2525 said:
tanrılarım gelmesiyle aklıma takın bir kaç soru daha var bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdi uzaylı
1 tanrılarımız geldiğinde bu altın çağ başlamış demek oluyor değil mi
2 geldiklerinde nasıl bir dünya düzeni olcak ülkeler falan olucak mı
3 sayfada falan yorumlarda çoğu kişinin tanrıları 10 -40 yıl arasında beklediğini gördüm bu kadar kısa bir sürede altın çağ ihtimali var mı gerçekten
4 geldiklerinde tüm gerçeği herkes öğrencek se tüm bilgilere erişim kolay olucaksa yani her şey ap açık ortada olcak tüm gerçek o zaman zaten spiritual bir toplumda yaşadıktan sonra kendimizi tam olarak nasıl geliştircez zaten ruhaniyete geçmiş gerçeği görmüş oluyoruz daha neyi araştırmaz okuyacağız tam anlamadım
demek istediğim Magnum opus a ulaşmanın yolu gerçeği görmek her şeyi anlamak değil mi

şimdiden çok teşekkür ederim

Esenlikler,

1- Altın Çağ bir süreçtir. Olay ve olgu gibi düşünebilirsiniz. Altın Çağ deyince burada kesin bir ölçüt birimi bulunmuyor. Genel olarak burada bahsedilen, Satanik bir dünya yaratmaktır.

2- Evet, olacaklar.

3- Yüksek Rahibe Maxine Dietrich, 20-30 yıl gibi bir süreden bahsetmişti. Aslında Kova Çağı, normal şartlarda 2150 yılında başlayacaktı ancak bizim çabalarımız bunu 2024 yılına kadar geriletti. Yine de bazenleri Yüksek Rahip Hoodedcobra666 da kesin konuşmuyor, aynı şekilde kesin konuşmamak daha doğru olabilir.

4- Hayır, uygulanmayan bilginin bir faydası yoktur. Meditasyonlar ile ruh gelişir. Altın Çağ'da da insanlar birkaç yaşamını tanrı olmaya harcıyordu.

İyi geceler.

Bright Truth said:
3- Yüksek Rahibe Maxine Dietrich, 20-30 yıl gibi bir süreden bahsetmişti. Aslında Kova Çağı, normal şartlarda 2150 yılında başlayacaktı ancak bizim çabalarımız bunu 2024 yılına kadar geriletti. Yine de bazenleri Yüksek Rahip Hoodedcobra666 da kesin konuşmuyor, aynı şekilde kesin konuşmamak daha doğru olabilir.

2160’da astrolojik olarak başlıyor. Bizim yaptığımız bu çağın da Balık’ta yaptıkları spiritüel gelişim çağı olması gerekirken spiritüel istismar çağı olması gibi bunu da özgürlükten diktatörlüğe çevirmemeleri için öncesinde hazırlık yapmak. Enerjisinden etkilenmeye başladık ama daha girmedik resmi olarak.

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=24&t=47794&p=215954&hilit=2160#p215954

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=24&t=49104&p=215776&hilit=2160#p215776

Pammy said:
Bright Truth said:

2160’da astrolojik olarak başlıyor. Bizim yaptığımız bu çağın da Balık’ta yaptıkları spiritüel gelişim çağı olması gerekirken spiritüel istismar çağı olması gibi bunu da özgürlükten diktatörlüğe çevirmemeleri için öncesinde hazırlık yapmak. Enerjisinden etkilenmeye başladık ama daha girmedik resmi olarak.

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=24&t=47794&p=215954&hilit=2160#p215954

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=24&t=49104&p=215776&hilit=2160#p215776

Esenlikler,

Evet, aslında "Altın Çağ" demem gerekirken "Kova Çağı" demişim. Yüksek Rahip Hoodedcobra666, eğer dikkatli incelenirse, Altın Çağ için söylemlerini çok geniş bir skalada tutuyor. En kötü ve en iyi ihtimalleri konuştuğu da görülebilir.

Cevabım da böylece düzelmiş olsun.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back