Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Helva

Stonesofwisdom

New member
Beyler ve hanımlar

Azazel ile aramda 30 santim var ya da yoktu. Şu an ne durumdayım bilmiyorum çünkü gözleri yanar yanmaz hass*ktir çekip yorganın altına girdim.

Heyecan ve korkudan kalp krizi geçirirsem lütfen vasiyetim cenazem yakılsın.

Bir de bu adamı nasıl geri gönderebilirim?

Gözlerinin bir anda belirmesi aklımdan çıkmıyor keşke yapmasaydım.

Esenlikler,

Gelen varlık, Lord Azazel miydi yoksa bir Gri miydi bunu bilmiyorum. Ancak Lord Azazel'in enerjileri oldukça rahatlatıcı ve kudretli olmalı. Bunun kararını sizin vermeniz gerekiyor.

Son olarak, Tanrılarla daha saygılı konuşmalısınız.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Gelen varlık, Lord Azazel miydi yoksa bir Gri miydi bunu bilmiyorum. Ancak Lord Azazel'in enerjileri oldukça rahatlatıcı ve kudretli olmalı. Bunun kararını sizin vermeniz gerekiyor.

Son olarak, Tanrılarla daha saygılı konuşmalısınız.

İyi akşamlar.

Farkındayım, fakat bunu o an panik halinde sağlıklı düşünemiyorken yazmıştım. Kusura bakmayın. Umarım kendileri de kusura bakmazlar.

İlk panikten sonrası rahatlatıcıydı zaten, benim korkaklığımla alakalı başarısız bir encounter oldu. Önceki gün "başarısız" çağırışımda adımın seslenildiğini duymuştum.

Üçüncü gözünden benim üçüncü gözüme bir şey sarkıtıp omurliğime/kundalinime kadar indiğini hissettim. Sırtım hafif yandı.

Ve yazdıklarım komik gelebilir ama değil, olayın şokundan mıdır yoksa biyoelektrikten midir bilmiyorum dün geceden beri uyuyamadım.

Yanımda rahat 1 saat kadar kaldı. Hava aydınlandıktan sonra gittiğini hissettim. Demir bir kapı örtülür gibi ses geldi.

Olayı detaylı anlatmadım benim hatam, Azazel mi gri mi kararı size bırakıyorum, ilk önce mavi yeşil bir aura karanlık odayı aydınlattı, sanki odanın içinde meşale yakmışlar gibi mavi yeşil parlıyordu her taraf, bu nedir diye hafif kalkıp soluma doğru baktığımda gözleri şimşek gibi gözlerime çaktı. Sonrasında zaten bunları yazdım.

Benim sınavım korkum, 100'lük bir iletişim değilse de en azından denedim. Umarım gereksiz yere meşgul ettiğim için kızmamışlardır.

Sağ olun.

Stonesofwisdom said:
Beyler ve hanımlar

Azazel ile aramda 30 santim var ya da yoktu. Şu an ne durumdayım bilmiyorum çünkü gözleri yanar yanmaz hass*ktir çekip yorganın altına girdim.

gri ya da parazit gelse çok eğlenceli olurdu.

raidenonna said:
Stonesofwisdom said:
Beyler ve hanımlar

Onlarla da az uğraşmadım zamanında.

raidenonna said:
Stonesofwisdom said:
Beyler ve hanımlar

Hayır, olmazdı. SS bir kardeşimizin tecrübesini dalgaya almak çirkin bir davranış.

Anadolutümeni said:
raidenonna said:
Stonesofwisdom said:
Beyler ve hanımlar

Onlarla da az uğraşmadım zamanında.

ben hala uğraşıyorum.

NaiveCarefulAssassinbug-size_restricted.gif

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back