Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

KAYIP KITA MU HAKKINDA BİLGİ

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle bu siteyi bulmanın mutluluğunu yaşıyorum!
Bu bir duyuru metnidir.
Kayıp kıta MU hakkında detaylı araştırma yaptım elimde kendim hazırladığım güzel taslaklar var bunları sizinle son derece anlaşılır bir dille paylaşacağım bir çok konuda bize ışık tutabilir diye düşündüm (insanoğlunun doğuduğu yer, ilk dini, kıta ve kıtanın tasviri, kıta yok olduktan sonra ne oldu gibi...).
Pek sosyal medyayla aram yok metnin amatörlüğü için kusura bakmayın :)..

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a ve Onun Pagan Tanrılarına Atfolsun!

gizlibirvarlık said:
Arkadaşlar merhaba,

Bu bir duyuru metnidir.
Kayıp kıta MU hakkında detaylı araştırma yaptım elimde kendim hazırladığım güzel taslaklar var bunları sizinle son derece anlaşılır bir dille paylaşacağım bir çok konuda bize ışık tutabilir diye düşündüm (insanoğlunun doğuduğu yer, ilk dini, kıta ve kıtanın tasviri, kıta yok olduktan sonra ne oldu gibi...).

Esenlikler,

Sabırsızlıkla bekliyoruz. :D

İyi geceler.

gizlibirvarlık said:
Arkadaşlar merhaba,

Bu bir duyuru metnidir.

Hani nerede?

Daha tam bitmedi güzel bir şey olsun istiyorum.
Önce kıta hakkında temel diyebileceğimiz bilgileri paylaşacağım bunlar sonraki aşamalarda yorum yapmamızı kolaylaştıracak, daha sonra detaylara gireceğim, detaylar dikkat istiyor zaman alacak.

gizlibirvarlık said:
Arkadaşlar merhaba,

Bu bir duyuru metnidir.

Harika olur! Bekliyoruz! 😁

gizlibirvarlık said:
Daha tam bitmedi güzel bir şey olsun istiyorum.
Önce kıta hakkında temel diyebileceğimiz bilgileri paylaşacağım bunlar sonraki aşamalarda yorum yapmamızı kolaylaştıracak, daha sonra detaylara gireceğim, detaylar dikkat istiyor zaman alacak.

Esenlikler,

Forumda arama seçeneği kullanarak Mu hakkında önceden yazılmış şeyleri okumanız belki yardımcı olur. Kolay gelsin.

İyi günler.

Arkadaşlar merhaba,
Yazıyı bekleyenleriniz vardır diye yazıyorum.
Daha önce belirtmiştim detaylı çalışıyorum çok fazla bilgi var heryerde ulaşabileceğiniz yüzeysel bilgi vermek istemiyorum, (ayetler ve gerçekler kitabında yazan çoğu şeyle direkt bağlantılı hatta aynısı olan antik metinler var)(aranızda tanımıyoruz o kitapları diyenlerde var ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum) net ve anlaşılır şekilde pdf formatı hazırlıyacağım içine kendi görüşlerimi de ekleyerek görsel destekli ama iş sadece Mu Kıtasıyla bitmiyor konuyla az çok ilgisi olan beni anlar.
Umarım yazının geç gelecek olmasını anlayışla karşılarsınız 🙏.
Teşekkürler.

gizlibirvarlık said:
Arkadaşlar merhaba,
Yazıyı bekleyenleriniz vardır diye yazıyorum.
Daha önce belirtmiştim detaylı çalışıyorum çok fazla bilgi var heryerde ulaşabileceğiniz yüzeysel bilgi vermek istemiyorum, (ayetler ve gerçekler kitabında yazan çoğu şeyle direkt bağlantılı hatta aynısı olan antik metinler var)(aranızda tanımıyoruz o kitapları diyenlerde var ama ben öyle olduğunu düşünmüyorum) net ve anlaşılır şekilde pdf formatı hazırlıyacağım içine kendi görüşlerimi de ekleyerek görsel destekli ama iş sadece Mu Kıtasıyla bitmiyor konuyla az çok ilgisi olan beni anlar.
Umarım yazının geç gelecek olmasını anlayışla karşılarsınız 🙏.
Teşekkürler.

Esenlikler,

Ben burada Yüksek Rahip Hoodedcobra666'nın iradesini temsilen bulunuyorum. O da Şeytan Baba'nın ve Tanrıların iradesini temsilen bulunuyor. Eğer ben size bu kitaplar, Şeytan'dan değildir diyorsam gerçek budur. Ve eğer Yüksek Rahip de bu kişilere "sahte Satanistler" demişse, yine gerçek budur.

Hiçbir şekilde bu kitaplar Şeytan'a yamanamaz.

İyi günler.

Esenlikler.
Bu konu hakkında birçok yazı var internette.
Ama kendi adıma konuşacaksam şöyle örnek vereyim:
Ayetler kitabının bir maddesinde kahinim ne doğudan ne batıdan çıkmıştır, kahinim doğu ve batının tam ortasında çıkmıştır yazıyor.
Coğrafi olarak bu yer tam Mu kıtasının olduğu yer.
Gerçekler kitabında yazan yaratılış ve bazı antik mitolojilerde yazan yaratılış hikayesi birbirinin aynısı büyük ölçüde.
Ve yine sanskritçe karşımıza çıkıyor Mu kıtası için.
Zamanında grilerin dünyaya geldiğiyle ilgili bir yazı okudum antik mısır tabletlerinde özellikle resimleri var ve ne tesadüf ki mısıra ilk ayak basan medeniyetlerin din ve bilimle alakalı oraya getirdikleri ilerleyen süreçte mısır ruhban sınıfı tarafından mahvedilmiş.Mısır medeniyetide anayurdun (Mu'nun) bilim ve medeniyetinden eksik kalınca zayıfladığına değinilmiş.

Kısaca anlatmak istediğim Gerçekler kitabı ve Ayetler kitabı gerçek veya değil kendim bazı şeyleri kavrayana kadar kesin bir şey demem ama şuana kadar okuyup yorumladıklarıma karşı bir görüş kendi kendime bile oluşturamıyorum.

Gerçek olmadıklarının gerekçesinide yazarsanız sevinirim.Körü körüne bişeye dayanmadan dediğinize inanamak istemiyorum.

Teşekkürler.

gizlibirvarlık said:
Esenlikler.
Bu konu hakkında birçok yazı var internette.
Ama kendi adıma konuşacaksam şöyle örnek vereyim:
Ayetler kitabının bir maddesinde kahinim ne doğudan ne batıdan çıkmıştır, kahinim doğu ve batının tam ortasında çıkmıştır yazıyor.
Coğrafi olarak bu yer tam Mu kıtasının olduğu yer.
Gerçekler kitabında yazan yaratılış ve bazı antik mitolojilerde yazan yaratılış hikayesi birbirinin aynısı büyük ölçüde.
Ve yine sanskritçe karşımıza çıkıyor Mu kıtası için.
Zamanında grilerin dünyaya geldiğiyle ilgili bir yazı okudum antik mısır tabletlerinde özellikle resimleri var ve ne tesadüf ki mısıra ilk ayak basan medeniyetlerin din ve bilimle alakalı oraya getirdikleri ilerleyen süreçte mısır ruhban sınıfı tarafından mahvedilmiş.Mısır medeniyetide anayurdun (Mu'nun) bilim ve medeniyetinden eksik kalınca zayıfladığına değinilmiş.

Kısaca anlatmak istediğim Gerçekler kitabı ve Ayetler kitabı gerçek veya değil kendim bazı şeyleri kavrayana kadar kesin bir şey demem ama şuana kadar okuyup yorumladıklarıma karşı bir görüş kendi kendime bile oluşturamıyorum.

Gerçek olmadıklarının gerekçesinide yazarsanız sevinirim.Körü körüne bişeye dayanmadan dediğinize inanamak istemiyorum.

Teşekkürler.

Esenlikler,

1- Orada bahsedilen İstanbul kentidir. Bülent Kısa denilen bir kişi yazdığı için kendi memleketini söylüyor.

2- Hayır, böyle bir şey yok. Hiçbir mit doğrudan anlamında değildir, alegoridir. Tufan, Cennet Bahçesi ve dahası alegorilerdir. Tufan alegorisi açıklanmıştır, Cennet Bahçesi ise açıklanılınca paylaşılacaktır. Örnek vermek gerekirse şuna bakabilirsiniz:

Sümer Destanlarında insanlığı batırmış “Tufan”ı yollayan Enlil’e yönelik yalan hakkında

Yahudi Zecharia Sitchin’in önemsiz düzmecelerine karşın, Enlil [Sümerlerde Beelzebul] hiçbir zaman Enki’ye karşı gelmemiştir, dolayısıyla Şeytan ve Beelzebul’un da arasında böyle önemsiz şeyler yaşanmamıştır. Spiritüel mitolojiye dair Yahudilere ait, Tanrıları yerme ve özellikle insanları spiritüel anlayıştan uzak tutma amaçları güden derinlikten yoksun yorumlamalar var. Hayır, Enlil hiçbir zaman “insanlığı” boğmadı.

“Tufan” denilen, “insanlığı yok eden” şey, tüm Pagan kültürlerinde bulunan genel bir spiritüel mittir. Mit, Enlil ve Zeus için önemlidir, ve bu da Beelzebul’a dair başka bir direkt bağlantıdır. Tufan, Cennet Bahçesi’nden farksız olarak var olmuş spiritüel alegorilerin en önemlilerindendir. Şeytan, Cennet Bahçesi Miti’ni elinde tutarken [başka bir konu içinde detaylıca açıklanacak], Baalzebul en önemlisi olan “Tufan” mitini elinde tutar.

Yahudiler bu miti çalıp kendi dinlerinin yanlış açıklamalarıyla Nuh’un Gemisi’ne evirmişlerdir. Nuh ve “karısı”, Deucalion ve “Phyrra”dan çalıntıdır. Phyrra’nın İsmi, “Fire” anlamına gelir [Türkçesiyle ateş], Zeus tarafından ‘yollanan’ tufanda insanlığı kurtarmıştır. Yukarıda açıklandığı gibi, “su tufanı”, Taç’tan akan spiritüel enerjinin bedeni doldurup taşırmasıdır. Ateş, insanoğlunu güçlendiren Kundalini Yılanını sembolize eder.

Tufan Miti, insanın içindeki arı olmayan elementlerin boğulmasıyla ilgilidir, ve onun yerine Tanrısal spiritüel enerji ve üst düzey olgun ve asil doğa gelir. Bu, meditasyonlar ve ruhu güçlendirmeyle sağlanır. “Tufan”, spiritüel gerçekliğe göndermesi bulunan spiritüel bir alegoridir.

İda ve Pingala [Yılanın ateş ve su yanları] ruhu temizler. “Tufan”, ruhu su elementiyle taşırmayı [kendiliğinden olacak gerçekleşmesi gereken bir durum] sembolize eder. Böylece arı olmayan elementler batar ve arındırıcı ateşin sembolizmi olan Phyrra, insanlığı tufandan kurtarır. Ayrıca, Magnum Opus için başka önemli hazırlıklar da bulunmaktadır.

-Yüksek Rahip Hooded Cobra 666

Bunların düz alınmamaları önemlidir.

3- Griler ise insanlığın düşmanlarıdırlar. Evet, Mısır'a sızdıkları doğrudur ancak bunlar iyi yönde olmamıştır. Kendileri insanlığın bozulmasını isterler. Teknoloji ve bilim sadece Orion'lu Nordikler'den, yani Tanrılarımızdan ve onlara boyun eğmiş diğer uzaylı türlerden gelir.

4- Gerçek olmadıkları ise Tanrılarla uyuşmamalarından anlaşılabilir. Bülent Kısa adlı şahıs, Büyük Patlama'nın var olduğunu öne sürer. Tanrılar ise evrenin ezeli ve ebedi olduğunu söyler. Yine aynı kitaplarda, tanrıların birlikten doğduğu söylenir. Bu ise yalandır. Şeytan, Magnum Opus ile birlikte ilk tanrı olmuş fanidir ve diğer canlılara da bilgeliğinden bahşetmiş ve nasıl tanrı olunabileceğini öğretmiştir.

Yine aynı şekilde "İyi Tanrı" ile "Kötü Tanrı" gibi saçma sapan ifadeler vardır. Hiçbir tanrı kötü değildir. Yehova, zaten tanrı değildir. Hiçbir iradesi bulunmayan bir enerji deposudur.

Yine aynı şekilde, swinger party'den çıkma ifadeler bulunuyor. Tanrılar, insanların seks hayatına karışmazlar. Tek eşli tanrılar da vardır, çok eşli tanrılar da vardır. İkisi de doğaldır.

Aleister Crowley ise Grilere tapan bir Yahudi idi. Bizimle bağdaştırılması hiçbir şekilde mümkün değildir, her kim bağdaştırırsa da Tanrılara hakaret etmiş sayılır.

Yani nereden tutsak elimizde kalacak ifadeler vardır.

Bu konuda da daha fazla açıklamaya girmeyeceğim. Şeytan'ın da söylediği gibi, "Joy of Satan siteleri onun tek tapınaklarıdır."

İyi akşamlar.

Esenlikler.

Her iki kitabı da Bülent Kısa'nın yazdığını bilmiyordum, gördüğüm kadarıyla adam çok sağlıklı değil.

Mitlerle alakalı da ; ben sembollerin yorumlanması ve gerçekler kitabında yazanların tesadüf olmayacağını düşündüm(mitlerin, antik tabletlerin çarpıtıldığını biliyorum yada değiştirildiğini)

Grilerle alakalı yazım yanlış anlaşılmış ben iyi yönde bir şey ima etmemiştim anlatmak istediğim şuydu: Mısır'a bildiğimizden çok önce gelen insanlar yanlarında Mu'nun bilim, inanış ve medeniyetini getirmişler ama ne tesadüf ki Mu'nun desteğinden mahrum kaldıktan sonra ki dönem mısır ruhban sınıfı bütün dini bilgileri mahvetmiş.

Aleister Crowley'i ilk defa duydum, bilgi için teşekkürler.

Not:Sitede bazı Mu Kıtasıyla alakalı yazıları okudum, bilginiz var mı bilmiyorum doğru bilgiler de var ama yanlış bilgi sayısıda az değil.
(örneğin Atlantis'in Mu'yla aynı yer olduğunu yazmış biri ama değil)

Yazıyı daha fazla uzatmayayım. 👋

gizlibirvarlık said:
Her iki kitabı da Bülent Kısa'nın yazdığını bilmiyordum, gördüğüm kadarıyla adam çok sağlıklı değil.

Mitlerle alakalı da ; ben sembollerin yorumlanması ve gerçekler kitabında yazanların tesadüf olmayacağını düşündüm(mitlerin, antik tabletlerin çarpıtıldığını biliyorum yada değiştirildiğini)
Ayetler, Gerçekler ve İsa kitaplarındaki bilgileri esas almayın. Ciddiye de almayın lütfen. Bülent Kısa o kitapları yazarken çoğu bilgiyi dikkat çekmek adına bilerek koymuştur. Tabii ki tesadüf olamaz. Fakat siz yine de bir çıkarımda bulunacaksanız incelemenizde bir mahsus yoktur.

Yazının çok faydalı olacağını düşünüyorum. Kaynakça da eklerseniz çok iyi olur.

Titąn said:
Ayetler, Gerçekler ve İsa kitaplarındaki bilgileri esas almayın. Ciddiye de almayın lütfen. Bülent Kısa o kitapları yazarken çoğu bilgiyi dikkat çekmek adına bilerek koymuştur. Tabii ki tesadüf olamaz. Fakat siz yine de bir çıkarımda bulunacaksanız incelemenizde bir mahsus yoktur.

Yazının çok faydalı olacağını düşünüyorum. Kaynakça da eklerseniz çok iyi olur.

Esenlikler,

Bu kitapların, aynı Kur'an, İncil ve Tevrat gibi tılsımlı olduğu düşünülüyor. Eğer incelenilmek isteniyorsa öncesinde koruma aurası, sonrasında temizlenme yapmak iyi olabilir.

İyi günler.

Esenlikler
Yazının faydalı olacağına eminim.
Ayetler ve Gerçekler kitabıyla alakalı (İsa kitabını henüz okumadım) da zaten artık nelere dayanılarak yazıldığına bakmak için okuyorum yada araştırma yapıyorum.
Yazıyla alakalı olumlu görüşünüz için teşekkür ederim ekstra motivasyon oldu.

Esenlikler.
Bir çok konuyla alaklı bilgi açığım var, spiritüelsatanizm.org sitesini okuyorum fırsat buldukça. JOS'ta ki yazıların bazılarının çevirileri hiç anlaşılmıyor, İngilizcemde pek yeterli değil önerebileceğiniz başka kaynaklar varsa sevinirim.

gizlibirvarlık said:
Yazmayı unutmuşum kaynakça da ekleyeceğim ama daha önceki yazılarımda belirtmiştim biraz zaman alacak.

Esenlikler,

Bir konuda uyarı geçmek istiyorum. Eğer o kitapları okuyorsanız bireysel ölçütte kalmalıdır. O kitaplardan herhangi bir kısmı forumlarda paylaşmamalısınız, aynı şekilde kaynakçada vs. de geçmemelidir.

Tabii ki niyetinizi bilmiyorum, belki de baştan beri bireysel ölçütte tutmak istediniz, ancak yine de bu tarz yazıları yazmak saatler alacağı için bir yazıyı onaylamamak zaman kaybı yaratacaktır. O yüzden baştan uyarmak istedim.

İyi akşamlar.

Esenlikler.

Mu hakkında ki yazılar mı yoksa Gerçekler ve Ayetler kitabıyla ilgili mi?

Eğer Mu hakkındaysa siteye direk herhangi bir yazı yazmam sorun yok kaynakta belirtmem, ciddi araştırma yapıyorum aslında bireysellikten öte düşüncem farklıydı (olumsuz herhangi bir düşüncem yoktu) , şu yazınızdan sonra daha yazmam zaten konuyla alakalı sosyal medyayı pek etkin kullanmıyordum ama bazı platformlarda paylaşmayı düşünüyorum bunları.
Nihayetinde sitenin kurallarına uyacağım.

Diğer kitaplarla ilgilide aynı şey geçerli bişey yazmanın anlamı yok.
Teşekkürler.

gizlibirvarlık said:
Esenlikler.

Eğer Mu hakkındaysa siteye direk herhangi bir yazı yazmam sorun yok kaynakta belirtmem, ciddi araştırma yapıyorum aslında bireysellikten öte düşüncem farklıydı (olumsuz herhangi bir düşüncem yoktu) , şu yazınızdan sonra daha yazmam zaten konuyla alakalı sosyal medyayı pek etkin kullanmıyordum ama bazı platformlarda paylaşmayı düşünüyorum bunları.

Teşekkürler.

Esenlikler,

Hayır, bu tarz yazıları destekliyoruz ve forumlarımızda görmek isteriz. Bahsettiğim sadece o üçleme kitaplar içindi. Eğer araştırmalarınızla o kitaplar arasında bir bağ kuruyorsanız bile, bu bağlantıları burada paylaşmamanız gerekiyor.

Diğer kaynakları ve bulduğunuz bağlantıları, araştırmalarınızı tabii ki paylaşabilirsiniz ve belirttiğim gibi, bunları görmekten sevinç duyarız. Ancak o sözde "Satanik" üçlemeden ne bize, ne de size fayda gelir.

İyi geceler.

gizlibirvarlık said:
Esenlikler.

Teşekkürler.

Rica ediyorum,araştırmanızı bırakmayın.Eminim ki bize bir şeyler katacaktır.

Esenlikler.

O kitapların gerçek olmadığını bu forum sayesinde öğrendim. Bağlantı kurma olayınıda yazıya eklemeyi düşümüyorum artık sadece kendim o kitapları yazan şahsın kendince nelere dayanarak yazdığına bakıyorum ama bu buraya yazacağım asıl yazıda olmayacak zaten.
Kaynak gösterme olarakta zaten o 3 kitabı göstermeyeceğim.
Teşekkürler.

gizlibirvarlık said:
Esenlikler.

O kitapların gerçek olmadığını bu forum sayesinde öğrendim. Bağlantı kurma olayınıda yazıya eklemeyi düşümüyorum artık sadece kendim o kitapları yazan şahsın kendince nelere dayanarak yazdığına bakıyorum ama bu buraya yazacağım asıl yazıda olmayacak zaten.
Teşekkürler.

O kitaplar muhtemelen tılsımlı falan eğer ki zamanında okuduysanız okurken yaşattığı hissi bilirsiniz. Enerjim zayıfken bile dayanamayıp ağlamıştım o 3 gereksiz kitap yüzünden. Çoğu "satanizm"i araştırmaya çalışan, kendisini geliştirmek üzere olan insan o 3 kitabı okur okumaz bir anda bağlanıp değişerek "m*slümanlar" gibi bağnazca hareket etmeye başlıyor. Açıkçası o kitapların düşmanın propagandası olduğunu düşünüyorum ki B. K. 'de bir havasçı ve havasla alakalı kitapları var. Ayetler, gerçekler ve isa kitaplarına inanmayı bırakmanız çok iyi ve faydalı olmuş.

gizlibirvarlık said:
…şahsın kendince nelere dayanarak yazdığına bakıyorum ama bu buraya yazacağım asıl yazıda olmayacak zaten.

Sahte Satanistlere eleştiri olarak ayrı bir konu yapabilirsiniz araştırmalarınızı.

Melody said:
gizlibirvarlık said:
Esenlikler.

Teşekkürler.

O kitaplar muhtemelen tılsımlı falan eğer ki zamanında okuduysanız okurken yaşattığı hissi bilirsiniz. Enerjim zayıfken bile dayanamayıp ağlamıştım o 3 gereksiz kitap yüzünden. Çoğu "satanizm"i araştırmaya çalışan, kendisini geliştirmek üzere olan insan o 3 kitabı okur okumaz bir anda bağlanıp değişerek "m*slümanlar" gibi bağnazca hareket etmeye başlıyor. Açıkçası o kitapların düşmanın propagandası olduğunu düşünüyorum ki B. K. 'de bir havasçı ve havasla alakalı kitapları var. Ayetler, gerçekler ve isa kitaplarına inanmayı bırakmanız çok iyi ve faydalı olmuş.
Ateizmden kopma aşamasında olduğum ve gerek ruhani gerek zihinsel olarak kendimi zayıf hissettiğim bir dönem vardı. Spiritüel Satanizm ile tanışmadan önce, bu 3 kitap ile yaşadığım ve bahsetmeyi pek tercih etmediğim bir deneyimim olmuştu. Öncelikle gerçekten küçük yaşlardan beri bu tür meselelere mesai harcayan biri olarak oldukça şüpheci ve olayları iyi görebilen biri olduğumu söyleyebilirim. Buna rağmen bu 3 kitap ile tanışıp, onları bitirdiğimde gerçekten bağlanmış gibi hissetmiştim. O kitaplarda gerçekten akla mantığa sığmayan, tamamen saçmalık olarak nitelendirebileceğimiz o kadar şey varken, bunları görememem, üstüne o kitapların beni İslam'dan ve Ateizmden daha sert bir şekilde içine çekmesi... Siz de bunlardan bahsettiğinizde biraz daha iyi anlar gibi oldum.

Spine said:
Melody said:
gizlibirvarlık said:
Esenlikler.

Teşekkürler.

Ateizmden kopma aşamasında olduğum ve gerek ruhani gerek zihinsel olarak kendimi zayıf hissettiğim bir dönem vardı. Spiritüel Satanizm ile tanışmadan önce, bu 3 kitap ile yaşadığım ve bahsetmeyi pek tercih etmediğim bir deneyimim olmuştu. Öncelikle gerçekten küçük yaşlardan beri bu tür meselelere mesai harcayan biri olarak oldukça şüpheci ve olayları iyi görebilen biri olduğumu söyleyebilirim. Buna rağmen bu 3 kitap ile tanışıp, onları bitirdiğimde gerçekten bağlanmış gibi hissetmiştim. O kitaplarda gerçekten akla mantığa sığmayan, tamamen saçmalık olarak nitelendirebileceğimiz o kadar şey varken, bunları görememem, üstüne o kitapların beni İslam'dan ve Ateizmden daha sert bir şekilde içine çekmesi... Siz de bunlardan bahsettiğinizde biraz daha iyi anlar gibi oldum.

Esenlikler,
Evet, o kitapları okuduktan sonra bir dönem kontrolü kaybettiğim oldu toparladım sonrasında.
Benim bir dezavantajımda Jos ve SS sitesiyle çok geç tanıştım başıma gelmeyen şey kalmadı o süreçte (bir ölmediğim kaldı diyebilirim) ama dediğim gibi hızlı toparlandım.
Teşekkürler.

Pammy said:
gizlibirvarlık said:
…şahsın kendince nelere dayanarak yazdığına bakıyorum ama bu buraya yazacağım asıl yazıda olmayacak zaten.

Sahte Satanistlere eleştiri olarak ayrı bir konu yapabilirsiniz araştırmalarınızı.

Esenlikler,

O konuya değinebilecek kadar bilgi sahibi değilim maalesef.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back