Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Beni rahatsız eden kişiye karşı yapabileceğim büyü

Delgadina

New member
Esenlikler. Benim bir süre önce kendisine ilgi duyduğum biri vardı. Kendisine her ne kadar ilgi göstersem de karşılığını alamadım. Benim duygularımla arkadaşlarıyla beraber dalga geçtiler. Ben de kendini geri çektim. Ben kendimi geri çektikten sonra o kişi bana takıntı yaptı telefonumu hacklemekten tutun her dışarı çıktığımda beni takip etmeye kadar varan hareketleri oldu. Üniversiteye geçtiğim zaman ise fakülte arkadaşlarıma benimle ilgili bazı şeyler anlatılmış. Artık çok hınçlıyım. Bu kişinin yaptığı yanına kar kalmasın istiyorum. Ölüm büyüsü yapsam ağır kaçar mı veya bu durumda hem benden uzak durmasını sağlayacak hem de yaptığının karşılığını bulmasını sağlayacak nasıl bir büyü yapabilirim?

Delgadina said:
Esenlikler. Benim bir süre önce kendisine ilgi duyduğum biri vardı. Kendisine her ne kadar ilgi göstersem de karşılığını alamadım. Benim duygularımla arkadaşlarıyla beraber dalga geçtiler. Ben de kendini geri çektim. Ben kendimi geri çektikten sonra o kişi bana takıntı yaptı telefonumu hacklemekten tutun her dışarı çıktığımda beni takip etmeye kadar varan hareketleri oldu. Üniversiteye geçtiğim zaman ise fakülte arkadaşlarıma benimle ilgili bazı şeyler anlatılmış. Artık çok hınçlıyım. Bu kişinin yaptığı yanına kar kalmasın istiyorum. Ölüm büyüsü yapsam ağır kaçar mı veya bu durumda hem benden uzak durmasını sağlayacak hem de yaptığının karşılığını bulmasını sağlayacak nasıl bir büyü yapabilirim?
Polise şikâyet et.

Delgadina said:

Esenlikler,
Ölüm büyüsü (fikrimce) fazlasıyla enerji harcıyan ve belli bir gelişim düzeyi isteyen bir çalışma. Bu yüzden bunun üzerine diğer cevap verenin dediği gibi bağlama, standart yıkım ritüeli yapıp Tanrılardan yardım alabilirsin. Bir de vermek istediğim bir taktik var.Bunu forumlarda mı gördüm tam hatırlamıyorum ama bir arkadaşımdan öğrendim diyelim. Auranı kirpi gibi dikenleştirip o kişiye batırdığını, her batırdığında senden uzak durduğunu ve zarar gördüğünü imajine ederek, afirmasyon kullan. Şahsen bu ben de çok işe yarayan bir etki. Çok ileride durumlarda mutlaka Tanrılara danış, konuşacak kadar açık değilsen bile seslen. Onlar seni duyuyor olacaktır, emin ol.

İyi günler.

Esenlikler

1-ailesiyle konuşabilirsin
2-siber suçlara şikayet edebilirsin.
3-uyarı niteliğindeki ilk 2 maddeden anlamadıysa üstüne çullanıp ağzını burnunu kır.

İyi akşamlar.

Maalesef elimde bir kanıt yok o yüzden siber suçlara şikayet edemiyorum. Laftan anlamayan bir insan. Sanırım tanrıların yardımını isteyeceğim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back