Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tam çakra

Sorgucu

Member
Esenlikler,
Bugün tam çakra meditasyonun da sankritce kelimeleri titretmeye başladım. Bazılarında nasıl titretildiği konusunda emin olamadım açıklamalar bir garipti Josta ki yazıya bakınca da bazılarında başka kelime ve titretiş tarzı varken Türkçe deki site de başka şey yazıyor yani farklılıklar var. Malum eski adminden kalma gözden kaçmış olabilir veya ben tam anlamadım doğrudur ama yine de bilgilerle beraber kelime ve nasıl titretilmesi gerektiğini tekrardan gözden geçirir misiniz ? Biraz daha detaylandırırsanız daha güzel olur. İyi günler.

Esenlikler,

Türkçe sitede yazanlar doğru. Ana sitede verilen örnekler, İngilizce fonetiğine uygun şekilde veriliyor; Türkçedekiler de bizim fonetiğimize uygun şekilde.

İyi geceler.

Kahin said:
Esenlikler,
Bugün tam çakra meditasyonun da sankritce kelimeleri titretmeye başladım. Bazılarında nasıl titretildiği konusunda emin olamadım açıklamalar bir garipti Josta ki yazıya bakınca da bazılarında başka kelime ve titretiş tarzı varken Türkçe deki site de başka şey yazıyor yani farklılıklar var. Malum eski adminden kalma gözden kaçmış olabilir veya ben tam anlamadım doğrudur ama yine de bilgilerle beraber kelime ve nasıl titretilmesi gerektiğini tekrardan gözden geçirir misiniz ? Biraz daha detaylandırırsanız daha güzel olur. İyi günler.
Esenlikler,

Oradaki kelimeler, Türkçemize uygun bir şekilde çevrilmiştir. Eğer bir hata olursa, düzeltiriz.

İyi geceler.

Esenlikler.

Güzel bende acaba yanlış bir şey mi yaptım korkusu yaşadım o yüzden sorayım dedim.
İyi günler.

Esenlikler

Rünlerle bir konu hakkında 40 günlük bir çalışmaya başlamıştım cuma günü. Cumartesi günü yani dün çalışmayı yapamadım. Aradan 26 27 saat geçti. Bugünü 2.gün sayıp çalışmaya kaldığım yerden devam etmeli miyim? Çalışma bozulmuş mudur yoksa 48 saat içinde mi bozuluyor.

İyi günler

Flowers of İnanna said:
Esenlikler

Rünlerle bir konu hakkında 40 günlük bir çalışmaya başlamıştım cuma günü. Cumartesi günü yani dün çalışmayı yapamadım. Aradan 26 27 saat geçti. Bugünü 2.gün sayıp çalışmaya kaldığım yerden devam etmeli miyim? Çalışma bozulmuş mudur yoksa 48 saat içinde mi bozuluyor.

İyi günler

Esenlikler,

Büyük ihtimal büyü devam eder ancak etkisi azalır. 2. gün sayarak devam edebilirsiniz.

İyi günler.

Flowers of İnanna said:
Esenlikler

İyi günler

Kendi bildiğimi yazacağım.

Önemli olan kaç saat geçtiği değil. Solar günün geçmiş olup olmaması. Bir solar gün, yani Güneş günü, Güneş’in bir doğuşundan diğer doğuşuna kadar. Diyelim ki bugün saat sabah yedide başladınız. ‘‘Bugün’’ akşam 00’da değil, yarın Güneş doğduğunda bitecek. Yarın sabah saat sekize kadar 25 saat geçmiş olacak ama çalışmanın ikinci günü yarının tamamı, yani yarının Güneş doğuşundan sonraki günün Güneş doğuşuna kadar. Bugün başladığım çalışmanın ikinci gününü yarın öğlen, yani 30 saat sonra, yapsam da önemli değil. Önemli olan Solar günleri takip etmek. Çalışma Ay’a göre planlandıysa da Lunar günleri takip etmek.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back