Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Magnum Opus ve Zorluklara Sabretmek

SonOfFreya

New member
Esenlikler kardeşler,

Zorluklara ve acılara sabrederek meditasyonlara devam etmek magnum opusa ulaşmanın gizli anahtarı mıdır?

Şimdiden teşekkürler

Esenlikler,

Evet, başlarda yaşam çoğu Centil için zordur; kimileri için sonradan da zorlaşabilir. Ancak bizler SS'ler olarak, bu zorlukları ortadan kaldırma gücüne de sahibiz. Mutlu bir yaşam, her SS için mümkündür. Tanrılar arkamızda ve bize mutluluğun formülünü verdiler.

İyi geceler.

Esenlikler kardeşler,

Kırk günlük ruhani programına başlamaya çalışsamda bir türlü başarılı olamadım, önceki günlerde yavaş yavaş çabamı gösterdim ve sonuç itibariyle ruhaniyet bazında muazzam ölçüde etkilerini görmekteyim. Son günlerde ise nihayetinde kırk günlük programa başladım. Sunağımı değiştirecektim, ufak bir tapınak inşa edeceğim (bittiğinde forumda paylaşırım). Sizlerden tavsiye istemekteyim; kısacası bu süreçte nelere dikkat etmeliyim? Şimdiden teşekkürler.

İyi geceler

SonOfFreya said:
Esenlikler kardeşler,

Kırk günlük ruhani programına başlamaya çalışsamda bir türlü başarılı olamadım, önceki günlerde yavaş yavaş çabamı gösterdim ve sonuç itibariyle ruhaniyet bazında muazzam ölçüde etkilerini görmekteyim. Son günlerde ise nihayetinde kırk günlük programa başladım. Sunağımı değiştirecektim, ufak bir tapınak inşa edeceğim (bittiğinde forumda paylaşırım). Sizlerden tavsiye istemekteyim; kısacası bu süreçte nelere dikkat etmeliyim? Şimdiden teşekkürler.

İyi geceler

Esenlikler,

Ne olursa olsun zorunda hissetmeyin ve kendinizi sıkmayın. Sadece ilk olarak sakince başlayın ve bu uğraşların sizin için çok keyifli olduğunu ve sizi güçlendirdiğinin farkında olun. İradenizi buna odaklayın ve aksatmamaya özen gösterin. Yeni olduğunuz için imgeleme konusunda veya meditasyonlar konusunda tecrübesiz olabilirsiniz ki bu doğal bir durum. İlk zamanlarımda bende bazı konularda yetersizdim . Ama inatçi ve azimli olduğum için sürdürdüm.

Farkındalığınızı arttırabilirsiniz bu herhangi bir seviye gerektiren bir çalışma değildir : https://spirituelsatanizm.org/icgozlem-meditasyonu-bilincli-farkindaligi-arttirmak/ .
Güç tek başına bir şey değildir. Kişinin zihni açık olmalı ve anlayış seviyesi yüksek olmalıdır.

-Yogalar konusunda İstikrarı sürdürmeniz gereklidir.

-Enerjiyi tam hissedemeyebilirseniz bile yönlendirme çalışmalarını beraberinde ilerletebilirsiniz. Buna önceden başlamak ileride size avantaj sağlayabilir.

-Kendinizi gözlemleyin farkı görmeyi deneyin.

İlk zamanlarınız olduğu için zamanla acemiliğinizi üstünüzden atarsınız. Şimdiden iyi çalışmalar.

İyi günler.

Esenlikler,

Yazınızı önceki günlerde dikkate alarak tavsiyelerinize uydum, çok teşekkür ederim. Ruhaniyette baya ilerlemeler kaydettiğimi hissedebiliyorum, ama benliğimde bazı sıkıntılarda başgöstermekte. Biraz araştırdım bu bilgiler ne kadar güvenilir tam emin değilim tabi ki, ama 'kundalini/ruhsal uyanışı belirtilerinde' anksiyete, depresyon ve diğer olumsuz duyguların başgöstermesiyle bağlantılı olabileceğine dair anlatımlar mevcut. Ve bu semptomları programa başladığımdan beri yaşiyorum. Bu semptomlar ne zaman hafifler?

Şimdiden teşekkürler

SonOfFreya said:
Esenlikler,

Yazınızı önceki günlerde dikkate alarak tavsiyelerinize uydum, çok teşekkür ederim. Ruhaniyette baya ilerlemeler kaydettiğimi hissedebiliyorum, ama benliğimde bazı sıkıntılarda başgöstermekte. Biraz araştırdım bu bilgiler ne kadar güvenilir tam emin değilim tabi ki, ama 'kundalini/ruhsal uyanışı belirtilerinde' anksiyete, depresyon ve diğer olumsuz duyguların başgöstermesiyle bağlantılı olabileceğine dair anlatımlar mevcut. Ve bu semptomları programa başladığımdan beri yaşiyorum. Bu semptomlar ne zaman hafifler?

Şimdiden teşekkürler

Esenlikler,

Kundalininin uyanışa başlaması ancak uzun süreler boyu azimli bir çalışmayla mümkündür. Bu işlemin, meditasyon başlangıcıyla bir ilgisi yoktur.

Psikolojik olabilir, düşman saldırısı olabilir, veya rahatsızlanmış olabilirsiniz.

İyi geceler.

SonOfFreya said:
Esenlikler,

Şimdiden teşekkürler

Dünyamızın enerjileri kısa sürede kundalininin uyanması için uygun değil.

Pegasus666 said:
Çok çok geliştikten sonra Anton Lavey'in centil ruhuyla iletişim kurabilir miyim? Kendisini çok seviyorum, mistisizme ilgi duymamı sağlayan adamdır.

Esenlikler,

Onun çoktan reenkarne olduğunu düşünüyorum.

İyi günler.

Bright Truth said:
SonOfFreya said:
Esenlikler,

Şimdiden teşekkürler

Esenlikler,

Kundalininin uyanışa başlaması ancak uzun süreler boyu azimli bir çalışmayla mümkündür. Bu işlemin, meditasyon başlangıcıyla bir ilgisi yoktur.

Psikolojik olabilir, düşman saldırısı olabilir, veya rahatsızlanmış olabilirsiniz.

İyi geceler.

Esenlikler Bright,

Çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz diğer nedenlerden ötürü olması kesinlikle mümkün, ama ben ruhaniyete yeni adım atmiyorum. Meditasyonlara 2014'te başlamıştım, son bir iki senedir daha ciddi birşekilde odaklanmaya çalışıyorum. SS'i keşfettikten sonra ruhaniyette daha iyi ilerlemler kaydettim. Alnımın tam ortasında ağrılar olduğunuda hissetmekteyim, ve daha 'gerçekci'- sezgisel rüyalar görüyorum.
Herhangi tavsiyeleriniz yada düşünceleriniz varsa paylaşmanızı rica ederim.

İyi günler dilerim

SonOfFreya said:
Esenlikler Bright,

Çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz diğer nedenlerden ötürü olması kesinlikle mümkün, ama ben ruhaniyete yeni adım atmiyorum. Meditasyonlara 2014'te başlamıştım, son bir iki senedir daha ciddi birşekilde odaklanmaya çalışıyorum. SS'i keşfettikten sonra ruhaniyette daha iyi ilerlemler kaydettim. Alnımın tam ortasında ağrılar olduğunuda hissetmekteyim, ve daha 'gerçekci'- sezgisel rüyalar görüyorum.

İyi günler dilerim

Esenlikler,

Üçüncü Gözünüz açılıyor gibi. Diğer her şeyde ise, zaman deneyimlerinizi netleştirecektir. Gelişiminiz daim olsun.

İyi geceler.

Pegasus666 said:
Peki enkarne edildiği kişiyi ruhaniyet ile bulabilir miyim?

Esenlikler,

Çok ileri düzeydeki bir gelişmişlik seviyesine geldiğinizde ve mesajlarınızı %100 netliğe yakın bir şekilde aldığınızda, eğer Tanrılar da o kişiye sorarak sizinle paylaşırsa evet, mümkün.

İyi geceler.

Pegasus666 said:
Peki leydi lerajie'ı çağırmadan mührüne odaklanarak konuşsam beni duyar mı?

Esenlikler,

Resmî bir ritüel her zaman daha iyidir, ancak imkânınız yoksa veya aranızda bir samimiyet oluştuğunu düşünüyorsanız evet, bu şekilde de onunla iletişime geçebilirsiniz. Tanrılar her hâlükârda duyarlar.

İyi geceler.

Pegasus666 said:
Dostum ile aramı yapar mı? Lerajie'ın bu işlerde usta olduğunu hatırlıyorum.

Esenlikler,

Burada adı geçen Tanrı/çalarımızdan yardım almanız daha uygun olacaktır. Leydi Lerajie hakkında doğrudan böyle bir bilgi verilmemiş.

İyi geceler.

Pegasus666 said:
Çok soru sordum kusura bakmayın.

Tek seferde işe yarar mı yoksa sık sık iletişim kurmalı mıyım?

Esenlikler,

Sık sık iletişim kurmanıza gerek yok. Eğer lordumuz/leydimiz uygun görürlerse yaparlar.

İyi günler.

Bright Truth said:
SonOfFreya said:
Esenlikler Bright,

İyi günler dilerim

Esenlikler,

Üçüncü Gözünüz açılıyor gibi. Diğer her şeyde ise, zaman deneyimlerinizi netleştirecektir. Gelişiminiz daim olsun.

İyi geceler.

Eğer böyle bir durum söz konusuysa kardeşlerime (sizlere) nacizane tavsiyelerde bulunacağım. Ruhaniyette ilerlemem için gerçekten çok acılar çektim Bright. Çocukluğumdan beri (kendimi bildim bileli) ruhaniyete hep odaklıydım, bu nedenle herkesle arkadaş olamiyordum. Babayı epifiz bezimle görür gibiydim, yalnız kaldığımda onunla konuşur ona dertlerimi anlatırdım. Ergenliğimde ise lanetli İbrahimi din adamlarının fırtınasına kapıldım, ruhaniyette baya zayıfladım. İlerikde süreçlerde mucizevi birşekilde elimdeki prangaları kırararak İbrahimi reptilyanlardan kaçtım ve nihayet evime ulaştım. Bunca yıldır yeni yeni kendime geliyorum.

İyi geceler dilerim

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back