Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Centil Ruhunun Gerçek Yapısı: Dört Sütun

Diskriminant

Active member
Website
diskriminant99.wixsite.com
[https://web.archive.org/web/2019063...3/1/0/2/31022531/high_priest_vovim_baghie.pdf adlı dosyanın içinde bulunan “True Structure Of The Gentile Soul: The Four Pillars” adlı yazının çevirisidir.]

Şu anda fazla ayrıntıya giremiyorum, ancak bunu yazmanın amacı, Tanrıların bana ve eşime, Satanist Erkek ve Kız Kardeşlerime, Centil ruhunun bilgisini vermesidir.

“Ruhun Dört Sütunu Nedir?” – Ruhun Dört Sütunu tam olarak budur. Ruhun Yapısı bana Tanrılar tarafından gösterildi ve bizim Ruhumuz, William Quinstcher’ın tanımladığı gibi (Bütün eserleri Franz Bardon tarafından çalınmadan önce) dört kutuplu bir mıknatıstır (Tetra Polar Magnet).

Şeytan Baba tarafından yaratılan Ruhumuz, “Üç Düğüm” ile iki bölüme ayrılmış dört sütun olarak yapılandırılmıştır. Bu dört sütun, elementlerin en saf hallerinde bölünmüş, yoğunlaştırılmış ve dengelidir. Bu “sütunların” her biri bir kutup içeren bir Mıknatıstır; dolayısıyla adı Tetra-Polar Mıknatıstır. [Dört Kutuplu Mıknatıs] Ancak, aslında beşinci bir kutup vardır, dört sütunun birleştiği nokta.

Evet, dört kutbun birleştiği noktada beşinci kutup yaratılır ve aynı şekilde, dört elementin bu sütunlar içinde buluştuğu yerde beşinci element yaratılır: Ruh.

Bu, akaşa’nın kendisinin dört elementin birleştirilmesiyle yaratıldığı anlamına gelmez. Hayır, tam tersine elementler Akaşa’dan yaratılır. Bununla birlikte, insan ruhu ve akabinde Tetra-Polar Mıknatıs açısından, işler biraz farklıdır ve eminim ki bizleri oluşturan “Ruh -Centil Ruhları-” saf Akaşa’dan farklıdır.

Şeytan Baba karar verdiğinde daha fazla detay eklenecek. Ancak şimdilik bu, kendi araştırmanızı sürdürmeniz ve “Ruh” ile ilgili uzun yıllar boyunca yayılan tüm saçmalıkları anlamlandırmaya başlamanız için yeterince ışık tutmalıdır.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back