Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Meditasyon Yaparken Hayvanlara Zarar Gelmesi Hakkında Soru(-lar)

Elite

Well-known member
Esenlikler,

Enerji de aslında fizik kurallarına bir düzeye kadar bağlı, yani odada bulunmaması iyi olacaktır çünkü enerji her zaman en kolay yolu seçer. Hayvanlardan ve bebeklerden enerji çekilmesinin nedeni muhtemelen enerjinin zaten hazır kaynak olarak görmesi ve onlardan çekmesi. Unutmayın, enerji her zaman "kolaya kaçar".

Eğer arada kapı, duvar olursa bu sefer enerjinin gelişi zor olacağı için muhtemelen akaşadan dönüştürecektir kendini.

Aura temizlemeden sonra da odanızı çivit mavisi Satanik alevlerle temizleyin, bir sorun kalmayacaktır.

Ayrıca negatif enerjilerle çalıştığınız bir büyünün ardından ve RTR'dan sonra temizlenmeden bu canlılara yaklaşmanız da problem yaratabilir, sonuç olarak kendiniz de negatif enerjiye boğulmuş olacaksınız.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Enerji de aslında fizik kurallarına bir düzeye kadar bağlı, yani odada bulunmaması iyi olacaktır çünkü enerji her zaman en kolay yolu seçer. Hayvanlardan ve bebeklerden enerji çekilmesinin nedeni muhtemelen enerjinin zaten hazır kaynak olarak görmesi ve onlardan çekmesi. Unutmayın, enerji her zaman "kolaya kaçar".

Eğer arada kapı, duvar olursa bu sefer enerjinin gelişi zor olacağı için muhtemelen akaşadan dönüştürecektir kendini.

Aura temizlemeden sonra da odanızı çivit mavisi Satanik alevlerle temizleyin, bir sorun kalmayacaktır.

Ayrıca negatif enerjilerle çalıştığınız bir büyünün ardından ve RTR'dan sonra temizlenmeden bu canlılara yaklaşmanız da problem yaratabilir, sonuç olarak kendiniz de negatif enerjiye boğulmuş olacaksınız.

İyi günler.

Benim de bir sorum var, annem her gün 8 9 saatlik dua açıyor, bunun enerjilerini ve negatif varlıklarını temizlemek için Vinasa titretip mavi alevlerle temizledim. İşe yarar mı?

unforgiven said:
Benim de bir sorum var, annem her gün 8 9 saatlik dua açıyor, bunun enerjilerini ve negatif varlıklarını temizlemek için Vinasa titretip mavi alevlerle temizledim. İşe yarar mı?

Esenlikler,

Evet, işe yarayacaktır.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
unforgiven said:

Esenlikler,

Evet, işe yarayacaktır.

İyi akşamlar.

sadece odayı mı temizler, yoksa onun yaptığı duayı komple iptal eder mi? yani düşmana enerji gönderilmesi kesebilirmiyiz?

Perla said:
Bright Truth said:
unforgiven said:

Esenlikler,

Evet, işe yarayacaktır.

İyi akşamlar.

sadece odayı mı temizler, yoksa onun yaptığı duayı komple iptal eder mi? yani düşmana enerji gönderilmesi kesebilirmiyiz?
Sadece odayı ve o ortamı temizler. RTR'lar ile direkt düşmanın kaynağını hedef haline aldığımız için, neler olduğundan habersiz bir centilin her gün okuduğu dua ile yolladığı 5 yıllık toplam enerjiden, iyi gelişmiş bir SS belki tek bir RTR'da daha fazla hasar veriyordur. Aynı sonuca varıyor yani RTR yapmak.

Peace of the Dark said:
Perla said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

Evet, işe yarayacaktır.

İyi akşamlar.

Sadece odayı ve o ortamı temizler. RTR'lar ile direkt düşmanın kaynağını hedef haline aldığımız için, neler olduğundan habersiz bir centilin her gün okuduğu dua ile yolladığı 5 yıllık toplam enerjiden, iyi gelişmiş bir SS belki tek bir RTR'da daha fazla hasar veriyordur. Aynı sonuca varıyor yani RTR yapmak.

Ciddimisin, bu harikaymış, çok güzel :D :D 1 RTR ile 5 yıllık dua.
Aynı şey bizim içinde geçerli olmalı. Hem bu hayatımızda hem de önceki hayatlarımızda maruz kaldığımız o negatif enerjinin 5 yıllık siliyor anlamına da gelir.

Perla said:
Bright Truth said:
unforgiven said:

Esenlikler,

Evet, işe yarayacaktır.

İyi akşamlar.

Biz DPG değiliz yani enerji göndermiyoruz RTRlar onların bizim üzerime kurdukları lanetleri temizlememize yarayıyor ve ayrıca DPG olmadığınız sürece düşmana enerji göndermezsiniz

( DPG = Düşman Programdaki Goylar / Düşman Programdaki Goy )

Yani siz bir DPG'i ne kadar mavi alevle temizleyin bir DPG olduğu için ister istemez enerji gönderecektir

Perla said:
Peace of the Dark said:
Perla said:

Aynı şey bizim içinde geçerli olmalı. Hem bu hayatımızda hem de önceki hayatlarımızda maruz kaldığımız o negatif enerjinin 5 yıllık siliyor anlamına da gelir.
O değeri tamamen kafamdan uydurdum tabii ki. Bu değer daha fazla, ya da daha az olabilir. Ama olanlardan habersiz bir müslümanın yolladığı enerji ile bir SS'in saldırısı ve enerji yönlendirmesi binlerce kat fark içerir, SS'in ne kadar gelişmiş olduğuna bağlı olarak.

Bunu şeye benzetebilirsiniz, bir müslümanın yolladığı enerji mum ışığıysa, bir SS'in yolladığı enerji doğrudan amaca yönelik hareket eden, kilometrelerce mesafelere keskin bir şekilde ulaşabilen bir lazer ışığı gibi.

Bir de durum şu, biz potansiyelimizi sürekli yukarı çıkarıyor ve her geçen gün daha gelişiyoruz. Hem enerjisel anlamda, hem de düşüncelerimizi kontrol edebilme anlamında. Ve kendimizi kısıtlandırmıyoruz. Yaptığımız şeyleri de farkında olarak yapıyoruz.

Ama bir müslüman ne yaptığının bile farkında değil. Hem kendi potansiyelini kısıtlıyor, hem de bunu bilinçsiz bir şekilde yaptığından ötürü maksimum verim(!) sağlayamıyor.

Bir SS binlerce müslümana bedeldir. Ne kadar gelişmiş olduğuna bağlı olarak bu sayı milyonlara kadar rahatlıkla çıkabilir bence.

Perla said:
Peace of the Dark said:
Perla said:

Bir de verdiğim RTR örneğini biraz açıklayayım, karışıklık olmasın. Evet, sizin için de geçerli. Sizin yaptığınız sadece bir RTR bile birçok müslümanın uzun zamandır yolladığı enerjiyi yok ediyordur.

RTR lanetleri ters çevirmek olduğu için, bireysel olarak yapan kişinin üzerindeki lanetleri de yok ediyor. Yani kendinizi de arındırmış oluyorsunuz, RTR sonrası temizlenme olmazsa olmaz tabii ki.

Vinasa titretmek ve mavi alev imgelemek, odayı o anlık olarak temizler. Yani odada yarım saat önce dua eden birisinin giden enerjilerini iptal etmez ama odada dua okunması sonucu gelen düşünce formlarını falan odadan ya kaçırır ya da yok eder. Bildiğim kadarıyla Vinasa direkt yok etmek üzerine kurulu, bu yüzden kendi üzerinize titretmeme konusunu unutmayın sakın.

Giden enerjiler tek bir kaynakta toplandığı için, RTR yapmak da oraya saldırdığı için, aynı kaynakta enerji kaybına sebep oluyorsunuz. Yani odada okunmayla giden enerjinin, gittiği kaynağa saldırdığınızdan dolayı, enerjiyi iptal etmek ve yok etmekle eşdeğer görev görüyor. O yüzden RTR o işlevi görüyor demek istemiştim.

Sonuç olarak RTR'lar çok önemli evet. Direkt bütün dünyayı etkiliyor.

ThanaReal said:
Bunun nasıl yapıldığı hakkında bir yazı var mı?

Esenlikler,

Odanızın çivit mavisi alevlerle yandığını imgeleyeceksiniz. Eğer odanın içindeyseniz o sıcaklığı hissedebilir, arınma hissini tadabilirsiniz.

İyi günler.

ThanaReal said:
Yani bir nevi bir yangın olsun fakat turuncu-sarı alevlerle (Doğal ateş rengi) değil, çivit mavisi alevlerle mi olsun? Ve bunu aura temizliğinden sonra yapmamız gerek peki, koruma aurası yaptıktan, RTR yaptıktan, veya başka bir meditasyonu yaptıktan sonra yapmak gerekli midir bunu? Eşyaların, kitapların vb. şeylerin mi yandığını imgeleyeyim bunu yaparken yoksa karman çorman her yere hayalî olarak çivit mavisi ateş mi koyayım? Son olarak bu oda temizleme olayını düzgün bir şekilde gerçekleştirdiğimden emin olmak için sıcaklığı mı hissetmeliyim?

Esenlikler,

Evet, negatif enerjilerle çalıştığınız her şeyden sonra odanızı ve evinizi çivit mavisi alevlerle temizleyin. Sadece kendiniz değil, yaşadığınız alan da temizlenmiş olacak böylece.

Hayır, kast ettiğimiz fiziksel bir yangın imgelemesi değil. Ateş elementi, fiziksel yangınlarla ilişkili olduğu gibi ruhani olarak temizlenme ile de alakalıdır. Odanızın ve kendinizin ateşlerle temizlendiğini, negatif enerjilerden arındığını, pür-i pak bir duruma geldiğini imgelemelisiniz.

Ve evet, sıcaklığı da hissetmeniz daha iyi olur, aynı şekilde arındığınızı da hissedin.

İyi akşamlar.

ThanaReal said:
Hissetmekten kasıt nedir, gerçekten hissedilir mi yoksa hissetmeye mi çalışalım? (Aura temizliğindeki güneşin sıcaklığını hissetmeye çalışmak gibi) Ve şu negatif enerjiyi görebiliyor muyuz? :D Yani aura temizliğini de anlayamadım, Güç Meditasyonları > Aura Temizliği > Aura temizliğinden bir alıntı: "Bu ışıkların vücudunuzdaki, ruhunuzdaki ve auranızdaki tüm negatif bağlantıları, enerjileri ve pislikleri yakıp temizlediğini hayal edin."

Negatif bağlantıları, enerjileri ve pislikleri yakıp temizlediğini nasıl hayal edebilirim? Yani bana güç meditasyonları bölümündeki meditasyonları anlaması zor geldi, sadece boşluk meditasyonunu öğrenebildim. Sitede pek detaylı anlatılmadığını düşünüyorum meditasyonların.

Esenlikler,

Hissetmeye çalışmalısınız.

---------------

İmgeleme, bir programlama ve enerji oluşturma çeşididir. Çivit mavisi alevleri imgelediğinizde alevler akaşadan oluşur ve sizin odayı temizlemeyi imgelemenizle de odayı temizler. Negatif enerjiyi görmenize gerek yoktur, orada olup sonradan ateşlerle yok olduğunu imgeleseniz yeterlidir.

--------------------

Hayal gücünüzü kullanmaktan bu kadar çekinmeyin. Lanetleri imgeleştirin, sonra da yok edin.

İyi geceler.

ThanaReal said:
İşte sıkıntı orada başlıyor, "Negatif enerjiyi görmenize gerek yoktur, orada olup sonradan ateşlerle yok olduğunu imgeleseniz yeterlidir.". Ben orada negatif enerjiyi görebiliyor muyuz derken dalga geçmiştim, kast etmek istediğim ben ne imgeleyeceğimi bilmiyorum. Negatif enerjiyi nasıl imgeleyebileceğimi bilmiyorum, siyah toz-pislik falan mı imgeleyeceğim ne imgeleyeceğim bilmiyorum. Hani elimde bir bilgi var, negatif enerji imgelemek ve ondan sonra ateşle onu temizlemek. Peki ama negatif enerjiyi nasıl imgeleyeceğim, hangi şekilde hangi renkte hangi boyutta?

Esenlikler,

Sanırım benim anlatımım bu konuda pek açıklayıcı değil; Alterai dostumdan tam da bu sebepten yardım istedim. Umarım kendisinin yanıtı daha anlaşılır olacaktır açınızdan:

Biraz açmam gerekirse imajinasyon dediğimiz süreç şöyle oluyor. Bir kağıda "5" yazdığınızı düşünün, burada kağıtta yazan beş sembolü gerçek beş ile alakasızdır. Beşin bir timsali, bir sembolü bir imajıdır. Dilde böyledir, bizim dilde kullandığımız kelimeler zihinsel nesnelerdir. Ateş dediğimde örneğin zihnimdeki bir ateş fikrini sembolize ediyorum. Bu semboller üzerinden de anlaşıyoruz. İmajinasyon da buna benzeyen bir işlem aslında, evrendeki her şey ruhumuz ve bedenimizce deneyimlenir yani algılanır. Bu işlem sonucunda makrokozmosun bir yansıması insanın içinde de yaratılmış olur. Yani evrenin bir modellemesini kendi kafamızda kurarız. Gerçeklik dediğimiz şey algıladıklarımızın kendi kafamızdaki bir kurgusudur. İmajinasyon da kendi zihnimizde bir kurgu yapmaktır yine adı üzerinde İMAJ, İMGE. Örneğin bir Güneş modelliyoruz bunun mükemmel olmasına gerek yok, elimizden geldiğinin en iyisi olsun yeter daha sonra bu Güneş'i kullanarak ruhumuzun temizlendiğini hayal ediyoruz. Zihnimizdeki bu kurgu da daha sonra bizden dışarı doğru taşarak gerçekliğe aktarılıyor. Astral planda temizlenmiş oluyoruz. Bu kurgulama işlemi geliştikçe enerjiyi programlama seviyemiz de artıyor. İşte bu olaya da imajinasyon diyoruz.

Şimdi sizin sorunuz "Negatif enerjiyi nasıl hayal edeceğim?", "Enerjiyi nasıl hayal edeceğim?" gibi sorular. Bunun cevabını tam olarak vermeme imkan yok. Çünkü negatif enerji fiziksel bir şey değil, gözle görmüş gibi tarif edemem. Öte yandan tarif etsem bile sizin kafanızda bir görüntü oluşturmayacaktır. En başta dediğim gibi imajinasyon dediğimiz işlem bir nevi bir çeşit kurgulama. Kafanızda negatif enerjiye dair bir imaj bulun, bunu siyah bir leke gibi düşünebilirsiniz. Pisliği temsil edecek bir şey olsun yeter, örneğin Güneşin ışınları bu lekeleri parçalayıp dumana dönüştürebilir. Bu tamamen sizin hayal etme yeteneğinize ve yaratıcılığınıza bağlı. Kafanızda yapabileceğiz en iyi temsili bulun, daha sonra bu temsili olabildiğince düzgünce hayal edin.
Hayal kurabiliyorsanız, yapabilirsiniz. Bunun ötesinde bir açıklama sunamam ne yazık ki.

İyi akşamlar.

ThanaReal said:
Alterai adlı kişiye teşekkür ederim, evet uzun zaman yazmadım. Büyük ihtimalle sebebini biliyorsunuzdur, forum faresi gibi ayda yılda 1 geliyorum. Umarım artık kararlı bir şekilde düzgünce Satanizm'i öğreneceğim.

Neyse,

1- Ben JoS'u okudum (Bilmediğim bazı kelimeler için çeviriyi kullandım ama çoğunu anlayabildim), JoS'ta anlatılan meditasyonlarla spirituelsatanizm.org'daki meditasyonlar farklı. Bu nasıl oluyor? JoS'tan bağımsız meditasyonlar mı olurmuş?

2- JoS'ta negatif enerji hayal etme tarzı bir şey olmadığı için ordaki meditasyonlar bana daha kolay geldi.

3- Çakraların isimleri, auranın görüntüsü, ruhun görüntüsü, auranın vücuttaki yeri, ruhun vücuttaki yeri neresi? Meditasyonlarda lazım olduğunu görüyorum.

4- Aura Temizlemeden/Koruma Aurasından/Negatif enerjiyle çalışılan şeylerden sonra oda negatif enerjiyle dolar, ve evde evcil hayvanım olduğu için odayı çivit mavisi alevlerle temizlemem gerekmiş, odanın kapısı kapalı olduğu için sadece odayı çivit mavisi alevle temizlemem yeterli mi? Evi temizlemeli miyim çivit mavisi alevle? Veya kendimi temizlemeli miyim çivit mavisi alevle? Zaten ben aura temizleme ile temizlenmiş olurum, tekrardan temizlemem gerekir mi çivit mavisi alevle kendimi?

5- Çivit mavisi alev diye kast ettiğiniz şey bu mu:

hqdefault.jpg

6- Odayı temizlerken mesela eşyalarıda, tavanıda, tabanıda teker teker mi temizleyeceğim? Yoksa bütün odanın karman çorman bir şekilde tamamının yandığını mı hayal etmeliyim?

Esenlikler,

1- Bağlantı adresini verebilir misiniz? Bazı yerlerde ek bilgiler de girmişti eski ekip, şimdiye kadar kareler sayfası hariç ağır yanlış bir ek bilgiyle karşılaşmadım, ki orada yazanlar da kendi deneyimleriydi; gelişmiş üyelerin değil.

2- Dediğim gibi bu sadece açıklanma, detaylandırma amaçlı eklenmiş gibime geliyor. Yeni adanan kişiler doğal olarak detayına kadar soruyorlar. Önemli olan hissiyat ve "güneş" imgesi. Belli bir noktadan sonra kendinize göre modifiye etmenizde sakınca yok, sadece ana kısımları çıkarmayın yeterli. Sizin de değindiğiniz ufak detaylar, kişiden kişiye değişir yapıdadır.

3- Sitemizde her çakra için ayrı sayfalarımız bulunuyor. Arama kutucuğuna "X Çakrası" veya "Çakralar" yazarsanız ilişkili yazılar önünüze çıkacaktır.

4- Çivit mavisi alev dediğimiz şey, aslında Şeytan'ın iradesiyle hareket eden arıtıcı bir güçtür. Siz sadece imgelemeyi gerçekleştirin, evin temizlendiğini imgeleyin, ve arındırıcı iradeyi Şeytan'a bırakın.

5- Evet, buna yakın bir renk.

6- Hayır, dediğim gibi, buna gerek yok. Genel olarak evin temizlendiğini imgeleyebilirsiniz, Babamızın iradesi buradaki daha etkin olan güçtür.

İyi akşamlar.

ThanaReal said:
Bright Truth said:
ThanaReal said:
İşte sıkıntı orada başlıyor, "Negatif enerjiyi görmenize gerek yoktur, orada olup sonradan ateşlerle yok olduğunu imgeleseniz yeterlidir.". Ben orada negatif enerjiyi görebiliyor muyuz derken dalga geçmiştim, kast etmek istediğim ben ne imgeleyeceğimi bilmiyorum. Negatif enerjiyi nasıl imgeleyebileceğimi bilmiyorum, siyah toz-pislik falan mı imgeleyeceğim ne imgeleyeceğim bilmiyorum. Hani elimde bir bilgi var, negatif enerji imgelemek ve ondan sonra ateşle onu temizlemek. Peki ama negatif enerjiyi nasıl imgeleyeceğim, hangi şekilde hangi renkte hangi boyutta?

Esenlikler,

Sanırım benim anlatımım bu konuda pek açıklayıcı değil; Alterai dostumdan tam da bu sebepten yardım istedim. Umarım kendisinin yanıtı daha anlaşılır olacaktır açınızdan:

Biraz açmam gerekirse imajinasyon dediğimiz süreç şöyle oluyor. Bir kağıda "5" yazdığınızı düşünün, burada kağıtta yazan beş sembolü gerçek beş ile alakasızdır. Beşin bir timsali, bir sembolü bir imajıdır. Dilde böyledir, bizim dilde kullandığımız kelimeler zihinsel nesnelerdir. Ateş dediğimde örneğin zihnimdeki bir ateş fikrini sembolize ediyorum. Bu semboller üzerinden de anlaşıyoruz. İmajinasyon da buna benzeyen bir işlem aslında, evrendeki her şey ruhumuz ve bedenimizce deneyimlenir yani algılanır. Bu işlem sonucunda makrokozmosun bir yansıması insanın içinde de yaratılmış olur. Yani evrenin bir modellemesini kendi kafamızda kurarız. Gerçeklik dediğimiz şey algıladıklarımızın kendi kafamızdaki bir kurgusudur. İmajinasyon da kendi zihnimizde bir kurgu yapmaktır yine adı üzerinde İMAJ, İMGE. Örneğin bir Güneş modelliyoruz bunun mükemmel olmasına gerek yok, elimizden geldiğinin en iyisi olsun yeter daha sonra bu Güneş'i kullanarak ruhumuzun temizlendiğini hayal ediyoruz. Zihnimizdeki bu kurgu da daha sonra bizden dışarı doğru taşarak gerçekliğe aktarılıyor. Astral planda temizlenmiş oluyoruz. Bu kurgulama işlemi geliştikçe enerjiyi programlama seviyemiz de artıyor. İşte bu olaya da imajinasyon diyoruz.

Şimdi sizin sorunuz "Negatif enerjiyi nasıl hayal edeceğim?", "Enerjiyi nasıl hayal edeceğim?" gibi sorular. Bunun cevabını tam olarak vermeme imkan yok. Çünkü negatif enerji fiziksel bir şey değil, gözle görmüş gibi tarif edemem. Öte yandan tarif etsem bile sizin kafanızda bir görüntü oluşturmayacaktır. En başta dediğim gibi imajinasyon dediğimiz işlem bir nevi bir çeşit kurgulama. Kafanızda negatif enerjiye dair bir imaj bulun, bunu siyah bir leke gibi düşünebilirsiniz. Pisliği temsil edecek bir şey olsun yeter, örneğin Güneşin ışınları bu lekeleri parçalayıp dumana dönüştürebilir. Bu tamamen sizin hayal etme yeteneğinize ve yaratıcılığınıza bağlı. Kafanızda yapabileceğiz en iyi temsili bulun, daha sonra bu temsili olabildiğince düzgünce hayal edin.
Hayal kurabiliyorsanız, yapabilirsiniz. Bunun ötesinde bir açıklama sunamam ne yazık ki.

İyi akşamlar.

1- Ben JoS'u okudum (Bilmediğim bazı kelimeler için çeviriyi kullandım ama çoğunu anlayabildim), JoS'ta anlatılan meditasyonlarla spirituelsatanizm.org'daki meditasyonlar farklı. Bu nasıl oluyor? JoS'tan bağımsız meditasyonlar mı olurmuş?
?

Bunun sebebi bir şey için birden fazla meditasyonların olabiliyor olması. Örneğin Aura Temizleme için isterseniz mantra da titretebilirsiniz isterseniz güneş de imgeleyebilirsiniz. Sitemizde bulunanlar daha temel ve insanların aklında belirli fikirler yaratması için orada bulunanlardır. Jos'tan tamamen bağımsız hiçbir meditasyon veya ritüel bulunmuyor, içiniz rahat olsun.

ThanaReal said:
ThanaReal said:
https://spirituelsatanizm.org/guc-meditasyonlari/#Aura_Temizligi - Bu türkçe sayfadaki Aura Temizliği

https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Aura_Cleaning.html - JoS How to Clean Your Aura (JoS'taki Aura Temizliği)

Bir şeyi imgelerken mesela, tüm evin yandığını imgeleyeceğim ve bunu yapmak için kafamda evimin odalarını mı canlandıracağım? Yoksa tek tek odalara gidip mi alevlerle yandığını imgeleyeyim?

Son olarakta (Bu soru, yukarıdaki sorunun bir nevi farklı varyantı), Aura Temizliği vb. herhangi bir imge gerektiren şeylerde, vücudumun parladığını hayal ediyorum, ben bunu tek tek vücudumun bazı bölgelerine odaklanarak mı yapacağım (eğer böyleyse sırt bölgesi için bu imge nasıl yapılacak?) yoksa ben kafamda sırtımın arka kısmını sanki kendi gözümle görüyormuşum gibi imgeleyecek miyim?

İşinizin olduğunu düşünerekten cevap vermediğiniz için bir şey söylemek istemedim. Ama eğer cevap vermeyi unuttuysanız, hatırlatmak isterim. Cevaplarınız için çok teşekkürler.

Esenlikler,

Evet, biraz meşguldüm ve başka kardeşlerimizin cevaplayacağını düşünerek tamamen unutmuşum.

1- Kafanızda canlandıracaksınız.

2- Gözünüzle görmenize gerek yok, kendi bedeninizi uzaktan seyrediyor gibi imgeleyeceksiniz.

Önemli olan iradedir. Örneğin, renkler ve bazı semboller kesinlikle bir güç barındırır ancak günün sonunda kendi amacınızı kendi iradenizle şekillendireceksiniz, bu açıdan imgeleme tekniği en azından şekiller üzerinden önemli olsa da, işin büyük kısmını sizin iradeniz gerçekleştirir. O yüzden de bu konuda fazla endişelenmenize gerek yoktur. Zamanla okült sembolizmin dışına fazla da çıkmadan daha iyi ve pratik yöntemler bile geliştirebilirsiniz, sonuç olarak her şey kendi yaratıcılığınıza ve hissiyatınıza bağlı.

İyi akşamlar.

ThanaReal said:
Esenlikler diler ve çok teşekkür ederim.

1- O zaman ben JoS'taki meditasyonları yapacağım. Daha kolay geldiler Türkçe siteye göre. Bazı yerlerde parlak ışık düşünün diyordu (Aura Temizliği), rengini vermemişti. Renk olarak sanırsam Altın Sarısı-Beyaz ışık kullanmam gerek her zaman. Yanılıyor muyum?

2- Auranın görüntüsünün tasviri var mı?

3- Çakralarda şu resimde ortaya odaklanın deniliyordu:
%C3%87akra-Diyagram%C4%B1-246x300.png

Orta derken yani, vücudumuzun sağ tarafında ve yanda mı bulunur çakralar?

4- Meditasyonları gözüm kapalı yapsam olur mu? Gözüm kapalıyken daha rahat imgeliyorum.

Esenlikler,

1- Evet, bu renk en güçlü temizleyicidir.

2- Şekil olarak bu şekilde. Tabii biraz daha parlak ve yoğun imgeleyin, gri renkte asla imgelemeyin.

Aura_LightBody.gif

3- Hayır, o sadece bir diyagram, vücudun yan kısmı bakış açısı olarak alınmış. Çakralar sağda, solda, önde veya arkada bulunmaz; bedenin tam ortasında yer alırlar.

4- Evet, istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

İyi geceler.

ThanaReal said:
Esenlikler,

Son olarak kafama takılan 2 şeyi soracağım, -Diğer üyelere göre daha fazla soruyorsam kusura bakmayın, daha önce bu tarz bir imge yapmadığımdan bilmiyorum-

1- Gözümle görmeme gerek yok dediniz. Peki, uzaktan seyredeceğim ama, uzaktan seyrederken de ya sırtımı ya da karnımı seyrediyorumdur, veya uzanır pozisyondaysam bacaklarımın altı/sırtım gözükmeyecek. Bu durumlarda nasıl tüm vücudumu parlatmalıyım ışıkla?

2- Çakralar vücudumuzun tam ortasındaysa, vücudumuzun ortasından dışa doğru parlayan ve vücudumuzun her bölgesinden görünen bir ışık gibi mi düşünmeliyim?

İyi günler.

Esenlikler,

1- Bakış açınızı geniş tutabilirsiniz. Yani yakından bir imgeleme yerine daha uzaktan ve biraz yandan şeklinde yapabilirsiniz. Diğer kardeşimizin de dediği gibi zamanla oturacaktır.

2- Evet, böyle düşünebilirsiniz. Yine de çakraların orijinal renklerini ve çakraya özel yukarı veya aşağı bakan piramit şeklini unutmayın.

İyi geceler.

ThanaReal said:
Esenlikler,

Aura Temizlemede çakra renklerine ve piramit şekline ihtiyaç yok galiba. Şimdilik öğrenmeyeceğim. Çakra döndürmede lazım olabilir belki. Ve Yüksek Rahip Hooded Cobra 666'nın vermiş olduğu mutlu hatalar vaazında, meditasyonlarda hata yaparsam çokta kafama takmamam gerektiğini öğrendim.

Neyse, Pegasus'a ve size çok teşekkür ediyorum. Aura temizlemede/koruma aurasında bir sorum/sorunum kalmadı.

Son olarak bir şey soracağım,

1- Çivit mavisi alevlerle evimi temizlemenin bir süresi var mı? Yani 1 dakika boyunca yakmak gibi? Bana da biraz saçma geldi bu süre muhabbeti, süreyi takmadan boş bir kafayla yapılması gerekmiyor mu bu meditasyonlar? JoS'ta aura temizliği için vücudumuzu parlatmayı 1-2 dakika boyunca yapın diyordu. Bana saçma geldi, bizler alarm değiliz bu yüzden tam olarak o süreyi yakalayamayız, alarm ile yakalayabiliriz ama meditasyon yaparken de alarm kullanmak saçma geldi.

İyi günler.

Esenlikler,

Dediğim gibi, okült geometri önemli. Çakraları imgelemek başta zor gelse de zamanla oturtabileceğiniz bir alışkanlık. Başta zorlanıp alışırsanız ileride de o kadar yararını görürsünüz.

Diğer sorunuza gelecek olursak, burada "bu kadar yapsanız yeterli" denilmiştir. Tam 1 dakika veya 2 dakika olunca meditasyonun gücü artmıyor, sadece minimum bu civarda tutun, bu kadarı yeterli olur diyebilmek için verilmiş bir süre.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back