Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Sorular sorular ve sorular...

Lucemferre

Member
Esenlikler, saygıdeğer kardeşlerim.
Aklıma takılan bir kaç soru var;

1) öncelikle diyelim ki yahudilerin soyu tükendi ve ya problem bir şekilde çözüldü, o zaman ne olacak? Hep sürecek değil ya? En azından benim bildiğim dinlerin hep bir kötülük problemi var. Fakat bu problem bir şekilde ortadan kalktığında elimizde ne kalacak?

2) evren kendi kendine varolduysa, her şey nasıl bu kadar uyum içinde? Yani nasıl oluyor bunu tam anlamadım.

3) dünya sona doğru mu gidiyor? Kuraklık, Dünya'nın sıcaklık değişimi, iklim değişikliği vb. Eğer böyle olursa ne olacak?

4) Elon Musk ne kadar güvenilir biri?

5) nasyonal satanizm adında bir blog var, güvenli mi? Buradan birine mi ait?
Link
http://666revolution.blogspot.com/?m=1

Esenlikler,

1- Niye kötülüğe ihtiyacımız olsun? Neden güzellik için "öteki hayatı" bekleyelim? Eğer tüm kötülük ortadan kaybolursa bu demektir ki yaşarken "cenneti" göreceğiz. Spiritüel Satanizm, kötülük problemi üzerine kurulmamıştır. Kaldı ki bu kurulan bir inanç da değildir. Hayatın bir yoludur. Şeytan Baba, kendi geçtiği aşamaları daha güçsüz olana gösterir ki onlar da gelişsin. Biz bu gelişimi yaşarken işgal altında kaldık, yani zaten en başından böyle bir "sorunumuz" yoktu.

Tanrılar ve Rahipler de hâliyle bir yandan kendi gelişimimizi sağlarken diğer yandan bu "sorunu" ortadan kaldırmak istiyor. Ana amacımız hep buradaydı.

2- Evrende bir düzenin olması için arkasında akıllı bir varlığın olmasına gerek yok. Materyalist bir bakış açısından bakarsanız bile belli şeyler belli etkileşimlere girince belli sonuçlar doğuruyor. 2 + 2'nin 4 olması için bir yaratıcıya ihtiyaç yok. Ayrıca böyle bir güç olsaydı bile sanıldığı gibi "mükemmel" bir dünyası olmayacaktı. Evrende eşit derece kaos ve düzen vardır. Böyle bir varlık yarattıysa bu ancak kendi sadistik oyununu oynadığı anlamına gelir. "X kişisine güzel şeyler yaşatayım, Y kişisine de vurdukça vurayım."

Ancak bunun aksine, evrende bir düzenin olduğunu ancak kaosun da olduğunu kabul ederseniz arkasında iyicil ya da kötücül güçlerin olmadığını anlayacaksınızdır.

3- Hayır, bu Dünya'nın bir döngüsü. Buzul Çağından önce sıcaklığın 80'e vardığını okumuştum. Yani bu tarz şeyler normal bir döngü. Yahudiler ileride "oy vey" nidalarıyla yeni yasaklar getirebilmek adına bir şeyleri abarttıkça abartıyorlar. Evet, Dünya üzerinde ekolojik değişimler yaşanıyor ancak abartıldığı kadar değil. Sona da gitmiyoruz. Dünya'daki kaynakların kötü kullanımı ve çevreye verilen zarar da mevcut ancak "öldük, bittik" tadında değil. Yine de %0.004 ölüm oranlı virüsü öyle gösterdikleri gibi bunu da öyle gösterirlerse hiç şaşırmazdım, ki gerekli uyarılar zaten Yüksek Rahip Hoodedcobra666 tarafından yapıldı.

https://earthobservatory.nasa.gov/ContentFeature/GlobalWarming/images/epica_temperature.png

4- Bir Yahudi kuklası ne kadar güvenilirse o kadar güvenilir birisi.

5- Eskiden dinimizi yaymış bir kardeşimize ait.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

1- Niye kötülüğe ihtiyacımız olsun? Neden güzellik için "öteki hayatı" bekleyelim? Eğer tüm kötülük ortadan kaybolursa bu demektir ki yaşarken "cenneti" göreceğiz. Spiritüel Satanizm, kötülük problemi üzerine kurulmamıştır. Kaldı ki bu kurulan bir inanç da değildir. Hayatın bir yoludur. Şeytan Baba, kendi geçtiği aşamaları daha güçsüz olana gösterir ki onlar da gelişsin. Biz bu gelişimi yaşarken işgal altında kaldık, yani zaten en başından böyle bir "sorunumuz" yoktu.

Tanrılar ve Rahipler de hâliyle bir yandan kendi gelişimimizi sağlarken diğer yandan bu "sorunu" ortadan kaldırmak istiyor. Ana amacımız hep buradaydı.

2- Evrende bir düzenin olması için arkasında akıllı bir varlığın olmasına gerek yok. Materyalist bir bakış açısından bakarsanız bile belli şeyler belli etkileşimlere girince belli sonuçlar doğuruyor. 2 + 2'nin 4 olması için bir yaratıcıya ihtiyaç yok. Ayrıca böyle bir güç olsaydı bile sanıldığı gibi "mükemmel" bir dünyası olmayacaktı. Evrende eşit derece kaos ve düzen vardır. Böyle bir varlık yarattıysa bu ancak kendi sadistik oyununu oynadığı anlamına gelir. "X kişisine güzel şeyler yaşatayım, Y kişisine de vurdukça vurayım."

Ancak bunun aksine, evrende bir düzenin olduğunu ancak kaosun da olduğunu kabul ederseniz arkasında iyicil ya da kötücül güçlerin olmadığını anlayacaksınızdır.

3- Hayır, bu Dünya'nın bir döngüsü. Buzul Çağından önce sıcaklığın 80'e vardığını okumuştum. Yani bu tarz şeyler normal bir döngü. Yahudiler ileride "oy vey" nidalarıyla yeni yasaklar getirebilmek adına bir şeyleri abarttıkça abartıyorlar. Evet, Dünya üzerinde ekolojik değişimler yaşanıyor ancak abartıldığı kadar değil. Sona da gitmiyoruz. Dünya'daki kaynakların kötü kullanımı ve çevreye verilen zarar da mevcut ancak "öldük, bittik" tadında değil. Yine de %0.004 ölüm oranlı virüsü öyle gösterdikleri gibi bunu da öyle gösterirlerse hiç şaşırmazdım, ki gerekli uyarılar zaten Yüksek Rahip Hoodedcobra666 tarafından yapıldı.

https://earthobservatory.nasa.gov/ContentFeature/GlobalWarming/images/epica_temperature.png

4- Bir Yahudi kuklası ne kadar güvenilirse o kadar güvenilir birisi.

5- Eskiden dinimizi yaymış bir kardeşimize ait.

İyi geceler.
3.Soruyla alakalı: Bir de önümüzde büyük bir su problemi olduğu söyleniyor. İleride su savaşları olacağına dair, bu bilgilerin tutarlılığı ya da josta bir açıklaması var mı? Yoksa bunun da zırva yanları var mı?

4. Soruyla alakalı: Elon Musk'ın da desteklediği Güneş'i karartma adı altında, "ScoPex" isimli bir proje var. Havaya kalsiyum karbonat salarak, Güneş'ten gelen ısının azaltılması yönünde "küresel ısınmayı durdurma" şeklinde bir projeymiş. Bunun sonucunda Dünya yüzeyinden Güneş, siyah olarak gözükecekmiş. Ben bu projenin gerçekten bahsettikleri amaca hizmet ettiğini düşünmüyorum.

Siz demiştiniz önceki yorumlarınızdan birinde, Kova çağı vs. ve bunu yahudilerin kullanarak insanlara aşı üzerinde baskı yapması falan. Güneşin de kararması aslında onların centillere yapacağı birçok ruhani laneti, daha kolay ve yapılabilir hale getirebilir diye düşünüyorum. Çünkü meditasyonlarımızda bile Güneş'i arındırıcı ve temizleyici olarak kullanıyoruz. Güneş'in sarı değil de, siyah şeklinde görülmesi...

Birçok bilim insanı da bu projeye delilik olarak bakıyor.

Peace of the Dark said:
3.Soruyla alakalı: Bir de önümüzde büyük bir su problemi olduğu söyleniyor. İleride su savaşları olacağına dair, bu bilgilerin tutarlılığı ya da josta bir açıklaması var mı? Yoksa bunun da zırva yanları var mı?

4. Soruyla alakalı: Elon Musk'ın da desteklediği Güneş'i karartma adı altında, "ScoPex" isimli bir proje var. Havaya kalsiyum karbonat salarak, Güneş'ten gelen ısının azaltılması yönünde "küresel ısınmayı durdurma" şeklinde bir projeymiş. Bunun sonucunda Dünya yüzeyinden Güneş, siyah olarak gözükecekmiş. Ben bu projenin gerçekten bahsettikleri amaca hizmet ettiğini düşünmüyorum.

Siz demiştiniz önceki yorumlarınızdan birinde, Kova çağı vs. ve bunu yahudilerin kullanarak insanlara aşı üzerinde baskı yapması falan. Güneşin de kararması aslında onların centillere yapacağı birçok ruhani laneti, daha kolay ve yapılabilir hale getirebilir diye düşünüyorum. Çünkü meditasyonlarımızda bile Güneş'i arındırıcı ve temizleyici olarak kullanıyoruz. Güneş'in sarı değil de, siyah şeklinde görülmesi...

Esenlikler,

3- Bu konu hakkında bir bilgim yok.

4- Bu proje forumlarda fazla tartışılmamış. Yakın zamanda yaşanabilecek bir tehdit olduğunu sanmıyorum. Yahudiler daha kolunuza kafalarına göre bir sözde aşıyı vurmakta zorlanıyorlar. Tabii ki çok daha kötü projeleri var ancak insanlar artık daha sık uyanıyor. Satürn'ün Kova'da oluşuna rağmen bile istedikleri verimi alamıyorlar.

Bir diğer nokta da aklı başında atalarımız sağ olsun bizi koruyan anayasalarımız var. İnsanlar bunlara sarıldıkça ve bizim spiritüel çabalarımız da potansiyel tehditleri ortadan kaldırdıkça bunların kolay kolay yaşanabileceğini sanmıyorum. Tabii ki başarısızlıklarından delirmiş Yahudiler her şeyi yapabilir ve ayrıca savaşı henüz kazanmış değiliz ancak ivmelendiğimiz de bir gerçek ve 2 yıl içinde gezegenler de bize gülecek.

Evet, Balık Çağı'nın nasıl çift doğasını kullanıp materyalist bir doğa yarattılarsa Kova Çağı'nı da ölümcül teknolojiler geliştirmek için kullanacaklardır ancak Kova, aynı zamanda aydınlanmayı getirir ve eski çağlardaki insanlar, Yahudileri umursamamış olsa bile artık Centiller bu tehdidin farkına varıyor. Yanlış hatırlamıyorsam ya 1 ay aralıkla ya da aynı ay içinde Satürn Kova'dan çıkacak ve Plüton Kova'ya girecek.

Plüton'un etkileri çok yoğun olduğu için ve Kova da okült bilgiyi yönettiği için spiritüel uyanış da olabilir. Anlayacağınız hakikaten Kova, Şeytan'ın Çağı olacak. Yahudiler her ne kadar tamamen kaybedene kadar deneyecek olsalar da artık bunlar son çırpınışları.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Peace of the Dark said:

Esenlikler,

3- Bu konu hakkında bir bilgim yok.

4- Bu proje forumlarda fazla tartışılmamış. Yakın zamanda yaşanabilecek bir tehdit olduğunu sanmıyorum. Yahudiler daha kolunuza kafalarına göre bir sözde aşıyı vurmakta zorlanıyorlar. Tabii ki çok daha kötü projeleri var ancak insanlar artık daha sık uyanıyor. Satürn'ün Kova'da oluşuna rağmen bile istedikleri verimi alamıyorlar.

Bir diğer nokta da aklı başında atalarımız sağ olsun bizi koruyan anayasalarımız var. İnsanlar bunlara sarıldıkça ve bizim spiritüel çabalarımız da potansiyel tehditleri ortadan kaldırdıkça bunların kolay kolay yaşanabileceğini sanmıyorum. Tabii ki başarısızlıklarından delirmiş Yahudiler her şeyi yapabilir ve ayrıca savaşı henüz kazanmış değiliz ancak ivmelendiğimiz de bir gerçek ve 2 yıl içinde gezegenler de bize gülecek.

Evet, Balık Çağı'nın nasıl çift doğasını kullanıp materyalist bir doğa yarattılarsa Kova Çağı'nı da ölümcül teknolojiler geliştirmek için kullanacaklardır ancak Kova, aynı zamanda aydınlanmayı getirir ve eski çağlardaki insanlar, Yahudileri umursamamış olsa bile artık Centiller bu tehdidin farkına varıyor. Yanlış hatırlamıyorsam ya 1 ay aralıkla ya da aynı ay içinde Satürn Kova'dan çıkacak ve Plüton Kova'ya girecek.

Plüton'un etkileri çok yoğun olduğu için ve Kova da okült bilgiyi yönettiği için spiritüel uyanış da olabilir. Anlayacağınız hakikaten Kova, Şeytan'ın Çağı olacak. Yahudiler her ne kadar tamamen kaybedene kadar deneyecek olsalar da artık bunlar son çırpınışları.

İyi geceler.
Bu projeyi hayatta yapamayacaklar, o kesin. İlk gördüğümde bile şans vermemiştim. Sadece bunun da okült anlamda planlanmış bir proje olduğunu düşünmüştüm.

Umarım dediğiniz gibi insanlar uyanır ve bizim neslimiz büyük bir yeniliğe şahit olur.

Su konusu beni telaşa düşürüyor sadece. Umarım bir çözümü vardır ya da o da küresel ısınma gibi uydurulmuş bir şeydir. Benim de sadece anlatıldığı kadarıyla bilgim var, gerçekliği sahteliği konusunda bir şey diyemem.

Temel olarak su sorunu varsa bile, eğer deniz suyunu içilebilir hale getirecek bir teknoloji üretebilirsek ya da Tanrılarımızın bu konuda bir teknolojisi varsa, bu sorun kökten çözülmüş olur.

Şu an deniz suları her ne kadar arıtılıyor olsa da bu çok düşük bir teknoloji ve diğer içme suyuyla arasında yine fark oluyor. Maliyeti de oldukça yüksek, bütün dünyaya yettirilebilecek bir hız değil.

Lucemferre said:
Esenlikler, saygıdeğer kardeşlerim.
Aklıma takılan bir kaç soru var;

1) öncelikle diyelim ki yahudilerin soyu tükendi ve ya problem bir şekilde çözüldü, o zaman ne olacak? Hep sürecek değil ya? En azından benim bildiğim dinlerin hep bir kötülük problemi var. Fakat bu problem bir şekilde ortadan kalktığında elimizde ne kalacak?

2) evren kendi kendine varolduysa, her şey nasıl bu kadar uyum içinde? Yani nasıl oluyor bunu tam anlamadım.

3) dünya sona doğru mu gidiyor? Kuraklık, Dünya'nın sıcaklık değişimi, iklim değişikliği vb. Eğer böyle olursa ne olacak?

4) Elon Musk ne kadar güvenilir biri?

Link

Yahudiler ve/veya Reptilyanlar uzun zamandır dünyadaki asıl kötülüğün kaynağı diye bu evrendeki yaşam mücadelesini, sırf bu yüzden gelişmek zorunda olmayı çünkü tehditlerden korunmak istemeyi değiştirmiyor. Yahudileri tamamen çıkarsak bile atlatılması gereken çok fırtına var. Yahudiler dinimizin temelinde olan bir şey değil. Örneğin ibrahimi inançların kökeninde yani yahudiler ve yahudi kültürüyle, zihniyetiyle, dünya görüşüyle zehirlenen centiller için (hristiyanlar, müslümanlar gibi) her zaman “Satan” vardır ve onlar için hayat amacı Satan (Düşman)’dan uzak durmayı başarıp ahiretlerinde ödüllendirmek olduğu gibi, sırf dünyanın yaratılma amacı bile Satan’ın tuzaklarına düşüp düşmemenin test edildiği bir sınavdır. Kıyamet amacıyla bir yaratım olmuştur. Evrenin böyle bir derdi yok. En yakınımızdaki Ay’ın bile yok. Yahudiler bir hiç, tıpkı evrende evrimleşmiş bir canlı türü olan reptilyanların bir hiç olduğu gibi. Bizim için korkutucu olan şey evrende silik bir güç. Yine de evrende her zaman düşmanlık göreceksindir eğer kendini koruyan bir uygarlık içinde değilsen bence. Yani şu an dünyanın en büyük sorunu, evrenin en büyük sorunu demek değil.

Evreni şu anda anlamak zorunda olduğumuzu düşünmüyorum çünkü ruhani (elbette Satanik) pratikler algılayışı geliştiriyor, zihnin seviyesini güçlendiriyor. Hak edişle alakalı bir şey bana göre. Doğal olarak gelişen bir süreç. Algılarsın çünkü o seviyeye ulaşmışsındır; yani hak etmişsindir bilmeyi. Bu evrimsel bir sonuç.

Dünyanın sonu diye bir şey yok. Kontrol altında tutulmazsa insanlığın sonu, birçok canlının sonu falan olabilir en fazla. Gezegen, doğa kendini yeniler. Doğaya ayak uydurabilen hayatta kalır. Yine evrimsel bir sonuç. Kıyamet diye bir şey yok. Ama nereden baktığınıza bağlı. Kıyamete edebi bir anlam yüklenirse ben size duygu dolu bir kıyamet senaryosu yazabilirim.

Centil olması güvenilir olduğu anlamına gelmez. Güvenilir olması doğru yolda olduğu anlamına gelmez. Doğru yol bizim için Şeytan’ın yolu ise, onun Şeytan’ın gerçeğinden haberdar olduğunu bilemeyiz.

Kendisiyle adanmadan önce konuşmuştum, sorularıma cevap vermişti. Normal, bizden biri olan bir SS. Hatta kendisinin burda birçok SSe katkısı vardır. Onun sayfasını bilmeyen yoktur aramızda. Sayfası şu anki resmi Türkçe sitenin kuruluşundan daha eski diye biliyorum. Bu da onu Türkiye’deki ilk SSlerden yapıyor.

Lucemferre said:
...

...

Link

Nasyonal Sosyalizm sitesi güvenli, tek sorunu bazı yerlerde bilgi yanlışları olabilmesi. Eski bir kaynak çünkü. Mesela ilk yazıda insanların yaralıtışının iki insanın çoğalmasıyla oluştuğunun falan yazıyordu sonraki yazıda bunu düzeltmişti ama sanıırmç Bilgi yanlışlarına dikkat edin yani.

Bu "HEPİMİZ ÖLÜCEEEEEEEEEEZ!!!!!!!1!!!!1!!!!" paranoyası yahudilerin onyıllardır uydurduğu bir yalan. https://dwahts.blogspot.com/2021/12/bumper-collection-of-climate-change.html Şu arkadaşın yazıları güzeldir bu konu hakkında.

Hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır, teşekkür ederim sayenizde taşlar yerine oturdu :)

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back