Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Aklıma takılan bir soru var

Baroness Blossom

Active member
Esenlikler

Gün içerisinde ay'ın boşlukta olup olmadığını kontrol edemiyorum yani farkında olmadan ay boşlukta iken meditasyon yapıyorsam bir etkisi olmiyacak o zaman dimi ?

İyi günler ^^

Esenlikler,

Eğer yeni bir meditasyona başlıyorsanız Ay'ın boşlukta olup olmadığına dikkat edin. Enerji hâlâ yükselecektir ancak yine de muhtemelen bu meditasyonu ilerleyen günlerde gerçekleştiremeyebilirsiniz, yani bir tür aksilikler meydana gelebilir. Olumlama varsa yine aynı şekilde muhtemelen düzgün çalışmayacaktır.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Eğer yeni bir meditasyona başlıyorsanız Ay'ın boşlukta olup olmadığına dikkat edin. Enerji hâlâ yükselecektir ancak yine de muhtemelen bu meditasyonu ilerleyen günlerde gerçekleştiremeyebilirsiniz, yani bir tür aksilikler meydana gelebilir. Olumlama varsa yine aynı şekilde muhtemelen düzgün çalışmayacaktır.

İyi günler.

Hımm anladım ve ay boşlukta olması ve bu durumun çok fazla etki etmesi sinir bozucu neyse cevabınız için teşekkürler

Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi günler.

Ayın boşlukta olma durumu bütün meditasyonlar için de önem arz ediyor mu? Örneğin duruişit noktaları, ruhun kanatları ve diğer minör çakralar üzerinde çalışmaya başladığımda ayın boşlukta olup olmadığını hiç kontrol etmedim. Baştan başlamam gerekir mi?

Ποσειδών666 said:
Ayın boşlukta olma durumu bütün meditasyonlar için de önem arz ediyor mu? Örneğin duruişit noktaları, ruhun kanatları ve diğer minör çakralar üzerinde çalışmaya başladığımda ayın boşlukta olup olmadığını hiç kontrol etmedim. Baştan başlamam gerekir mi?

Esenlikler,

Eğer olumlama güzel bir şekilde çalıştıysa ve bugüne kadar çalışma bozulmadıysa muhtemelen Ay boşluktayken başlamamışsınızdır, devam edebileceğinizi düşünüyorum.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Ποσειδών666 said:

Esenlikler,

Eğer olumlama güzel bir şekilde çalıştıysa ve bugüne kadar çalışma bozulmadıysa muhtemelen Ay boşluktayken başlamamışsınızdır, devam edebileceğinizi düşünüyorum.

İyi akşamlar.

Yani bir meditasyon rutininde ay boşluktayken başlamazsak ve diğer günlerde ay boşlukta olmazsa sorun olmaz yani öyle mi ? Doğru anladım dimi ?

Hayır. Yeni tür meditasyona başlayınca (devamlı sürdüreceğin yada belli bir vakte kadar) ay boşlukta olmasın yeter daha sonrasında boşlukta olsa da fark etmez aynı şey büyüler içinde geçerli zaten.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back