Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

İş Yerinde Dirayetli Kalmak

Menestula

New member
Saygılarım ve sevgilerimle...

Böyle ortamlarda bulunan kardeşlerimiz varsa bilirler;Türkiye'deki bu tarz şartları.Hiçkimse işini %100 doğru yapmaz,üstlerine yalakalık yaparlar,kız olanlar orasını burasını teşhir ederek abaza patronları azdırır,dedikodular,kuyu kazmalar v.s olayı biliyorsunuz.

Ben işyerinde sadece işime odaklanan biriyim ve canımı sıkan davranışlar gördüğümde buna sebep olan kişileri büyü yoluyla defetme yoluna gidiyorum.Şu an ruhsal olarak mütehassıs olmasamda kendime yetebiliyorum.Sizlerden ricam bu tarz durumlarda kalsanız ne yapardınız önerilerde bulunmanız.Aramızda böyle durumları yaşayanlar ve daha sonra aramıza katılacak olup bu tarz durumlardan müzdarip olacak gelişmemiş kişiler olacaktır.

Menestula said:

Böyle ortamlarda bulunan kardeşlerimiz varsa bilirler;Türkiye'deki bu tarz şartları.Hiçkimse işini %100 doğru yapmaz,üstlerine yalakalık yaparlar,kız olanlar orasını burasını teşhir ederek abaza patronları azdırır,dedikodular,kuyu kazmalar v.s olayı biliyorsunuz.

Ben işyerinde sadece işime odaklanan biriyim ve canımı sıkan davranışlar gördüğümde buna sebep olan kişileri büyü yoluyla defetme yoluna gidiyorum.Şu an ruhsal olarak mütehassıs olmasamda kendime yetebiliyorum.Sizlerden ricam bu tarz durumlarda kalsanız ne yapardınız önerilerde bulunmanız.Aramızda böyle durumları yaşayanlar ve daha sonra aramıza katılacak olup bu tarz durumlardan müzdarip olacak gelişmemiş kişiler olacaktır.

İyi akşamlar. İş yeri/patron konusunda şanslı biri olmama rağmen ben de sizin gibi tatsız olaylar yaşadım. Taciz, ufak tartışmalar vs. olması mümkün. Bu şartlarda da(ülkenin genel eğitim seviyesi, sığlığı, çoğunluk nüfuzun benimsediği din) pek önüne geçilmesinin imkanı olmayan durumlar. Enerjimiz/zamanımız bizim için değerli, özellikle nereye harcandığı. Bu nedenle parazit seviyesindeki insanlara enerji harcamak yerine gelişmenize harcamanızı tavsiye ederim. Hangi birine ders vereceğiz? Sorgulamayı bile beceremeyen biri ne kadar ders çıkarabilecek? :) Koruma auranızı sağlam tutun ve temizlenmeyi unutmayın pisliklerinin onlara döndüğüne şahit olacaksınız.

Menestula said:

Bu sorduğunuz soru, duruma göre değişebilecek bir soru. Örneğin patronuna yalakalık yapan birisini gördüm, bu durumu görmezden gelmeye çalışır ve bulaşmazdım.

Ama patrona yalakalık yapıp beni işimden etmek isteyen ve bana tehdit oluşturan birisiyse o durumda yolumdan çekilmesi için etik değerler içinde kalarak bir büyü hazırlardım.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back