Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Birlik ve beraberlik

errhnnnn

New member
Jos üyeleri buluşur mu , Ben yeni üye oldum. Buradakiler ile arkadaş olmak, tanışmak isterim.

Esenlikler,

Hayır, buluşmayız. Kendi adımızı, yaşımızı, konumumuzu kimseyle paylaşmayız. Gizliliğinize özen gösterin. Herkes iyi niyetli değildir. En son yaşadığımız bir takım kötü olaydan sonra biraz daha eski olan herkes gizliliğin önemini anladı. Belki bu kardeşlerimiz bir özet geçebilir sizin için, gizliliğin saklanmamasının nasıl sonuçlanacağını anlatabilirler.

İyi akşamlar.

errhnnnn said:
Jos üyeleri buluşur mu , Ben yeni üye oldum. Buradakiler ile arkadaş olmak, tanışmak isterim.

Esenlikler,

Kesinlikle önermiyorum eski spiritüel satanizm sayfası yöneticilerinden yardım istemiştim ve yaşımı falan söylemiştim o zamanlar bilmiyordum ve güvenilir olduklarını düşünüyordum ve satan's peacock denilen şahısı örnek alıyordum ama şimdi baktığımda tek görebildiğim iğrenç ötesi oldukları nefret ediyorum onlardan ve olanlardan dahasıda var ama kişisel olduğu için anlatmıyorum tekrar bi baktığım da ne kadar saçmaladıklarını görüyorum hep. :evil:

Twitter'da spiritüel satanizm'i aratmıştım ve bi kadını ss konferansına mı ne davet etmişler umarım kadın gitmemiştir.

Lütfen kimseye kişisel bilgilerinizi vermeyin ve tabii ki burada bulunan kişilerle dost olabilirsiniz. :)

errhnnnn said:
Esenlikler,

Başlık açıp yardım alabilir, konuşabilirsiniz. Fakat doğum çizelgeniz dahi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmayınız. Sanırsam Salem Burke isimli biri vardı; yahudilerin cirit attığı platformda kendini ifşaladıktan sonra delirdi. Baya baya kafayı sıyırdı anlayacağınız düşman saldırıları yüzünden.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmama konusunu anladıysanız şuna değinebilirim, burda hepimiz Spiritüel Satanistler olarak kardeşiz, birbirimizi destekler, yardım ederiz. O konuda içiniz rahat olsun.

errhnnnn said:
Her olaya şüpheci yaklaştığımdan ötürü bu konunun açılmasında bile bir art niyet arıyorum. Sanki acemi bir avcının, başarısız bir av girişimi gibi.

Eğer amacınız kesip doğramak değilse, büyük ihtimalle hiçbir şeyden haberiniz yok. Biraz siteyi okuyup, neyin ne olduğunu öğrenmenizi tavsiye ederim. Aksi takdirde bilmeden kendi başınızı tehlikeye bile sokabilirsiniz.

Sizi Anlıyorum, Ben kötü bir niyetle gelmedim Sadece bugüne kadar çok yalnızdım ve çok eksik yaşadım zamanla bazı tecrübelerden sonra birlik olmanın güzelliğini fark ettim Ben bir satanist olduğum için herkesle anlaşamıyorum arkadaş çevremde yok hayatta hep başarısızlıkla sonuçlandı her girişimim , aile sıkıntılarım , kariyer başarısızlıkları , çevremin olmaması o yüzden aslında Bu yüzden bu konuyu açtım daha önce satanist grupları araştırdım church of satan the satanic temple set tapınağı vb ama türkiyede jos dışında aktif herhangi bir toplum göremedim bulamadım ve cos tst üyelik ücreti istiyor aylık ödeme vb. bana daha çok farklı bir amaç gibi geldi o yüzden jos inanç olarak ve yapı olarak bana uygun geldi fakat yine de dost edinmek beraber zaman geçirmek ve birlik olmak birlikten kasıt herhangi bir fedakarlık değil sadece uygun ölçüde yardımlaşmak her şeyden önemlisi dost olabilmek sadece bunun için teşekkür ederim.... Ama yinede çevre edinmeye çalışıyorum

errhnnnn said:
Sizi Anlıyorum, Ben kötü bir niyetle gelmedim Sadece bugüne kadar çok yalnızdım ve çok eksik yaşadım zamanla bazı tecrübelerden sonra birlik olmanın güzelliğini fark ettim Ben bir satanist olduğum için herkesle anlaşamıyorum arkadaş çevremde yok hayatta hep başarısızlıkla sonuçlandı her girişimim , aile sıkıntılarım , kariyer başarısızlıkları , çevremin olmaması o yüzden aslında Bu yüzden bu konuyu açtım daha önce satanist grupları araştırdım church of satan the satanic temple set tapınağı vb ama türkiyede jos dışında aktif herhangi bir toplum göremedim bulamadım ve cos tst üyelik ücreti istiyor aylık ödeme vb. bana daha çok farklı bir amaç gibi geldi o yüzden jos inanç olarak ve yapı olarak bana uygun geldi fakat yine de dost edinmek beraber zaman geçirmek ve birlik olmak birlikten kasıt herhangi bir fedakarlık değil sadece uygun ölçüde yardımlaşmak her şeyden önemlisi dost olabilmek sadece bunun için teşekkür ederim.... Ama yinede çevre edinmeye çalışıyorum
Dediğinizi anladım ama burası diğer Satanist(!) gruplara pek benzemiyor. Sadece felsefik olarak değil, buradaki birçok kişi bu amacı doğrultusunda mücadele ediyor. Burada soru sorarak, her zaman yardım alabilirsiniz. Aradığınız dayanışmayı da bulabilirsiniz. Ancak kimse kendisini tehlikeye atmaz. Dediğim gibi spiritüel satanizm sitesini biraz daha gözden geçirmeniz gerekli gibi geldi bana.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back