Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

İnsanların rüyalarına girebilir miyiz?

Peace of the Dark

New member
Enerjinin varlığını kabul ediyorsanız evet bu mümkün. Birisine telepati yapabiliyorsanız, rüyasına da girebilirsiniz. Tek fark telepatiyi uyurken yapıyor olmanız. Rüyaya girmek için Joy of Satan'da özel teknikler var mıdır bilmem ancak telepatide gelişmeniz, birisinin rüyasına girmenizi de kolaylaştıracağından eminim.
Ve bol bol boşluk meditasyonu. Düşüncelerinizi net bir şekilde odaklayamıyor ve susturamıyorken, istediğiniz bir şeyi birisinin zihnine yollamanız çok zor hatta imkansız bir hale gelir.

Thersthara said:
Esenlikler,

Kendim de deneyimlediğim kadarıyla biliyorum, insanların zihinlerine girilebiliyor. Fakat rüyalar? Bir insanın rüyasına girmek mümkün mü?

Bunun için bir meditasyon veya çalışma var mı?

Eğer girilebiliyorsa nasıl yapıldığını bilen biri beni aydınlatabilir mi? :D Hoşlandığım ve aynı zamanda benden çok hoşlandığını bildiğim biri var. Şu aralar Merkür ve Venüs gerilemeleri nedeni ile çok zor zamanlar geçiriyor, aynı benim gibi... Ayrıca kıyamam yavrum Covid oldu. :cry: Her sabah ve akşam kendi korunma çalışmam bittiğinden sonra onun da aurasına Algız rünü kullanarak bi koruma koyuyordum, başına bir şey gelmesin diye. Fakat yeterli değil anladığım kadarıyla.

Neyse çok uzattım konuya dönelim. :cry: Çeşitli nedenler dolayısıyla aramızdaki iletişim kısıtlı. (nedenini ne siz sorun ne ben söyleyeyim.) Bu nedenle ona biraz motivasyon sağlayabilmek için rüyasında ona görünmek geldi aklıma. Sonuçta onu rüyamda görmeyi geçtim, düşününce bile moralim düzeliyor. Belki o da beni görürse daha iyi hisseder.

İyi günler ^^

Olumlama yapın ve olumlama esnasında o kişinin rüyasında olduğunuzu imgeleyin ve buna kalpten inanın. Aranızdaki bağlar ne kadar sağlamsa o kadar kolay olacaktır hissedin ve buna inanın.
Kendi kullandığım diğer teknik ise uyuduğunu imgeleyip 3.gözünden zihnine giriyorum ve rüyasına giriyorum.

Biraz pratikle ve kendinize has yönteminizile bunu yapabilirsiniz.
Iyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back