Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Ders Konularına Göre Yardımcı Olan Demon’lar Hakkında

Aselod

New member
Merhaba üniversite sınavına hazırlanan birisiyim dil sınavı için yardım almayı planlıyordum ama kafamı karıştıran bi yer oldu diller adı altında 3 tanrı yardım ederken "dilbilgisi" adı altında yardım eden tek kişi Cimeries üniversite sınavındaki dil sınavı için (YDT) Cimeries 'den mi yardım almam daha doğru olur ? Ve diğer merak ettiğim şey ise biliyorsunuz ki üniversite sınavı dilden oluşmuyor sadece tarih edebiyat ve matematik alanındada farklı farklı demonların yardımıan ihtiyacım olucak bu 5 ayda . yani nerdeyse 5 farklı Tanrı'dan yardım alıcam bu süre zarfında üniversite sınavına yoğun bir şekilde çalıştığım için
bundan 6 ay sonra ancak iyiliklerinin karşılığını ödeyebileceğim bu bir sorun oluşturur mu ? Uzun bir süredir SS den uzaklaşmıştım ve doğrusu sadece yardıma ihtiyacım olduğu için geri döndüm ama bana yapılan iyiliği kesinlikle kat ve kat yardımıyla ödüyeceğimi geçmişte tanrılarıma kanıtladım ama yardım etmemeleri gibi bi durum söz konusu olabilir mi çünkü uzaklaştığım bu sürede epey meditasyonlarımı bıraktım ve zararlı alışkanlıklar edindim

Esenlikler,

Aslında Leydi Vapula daha iyi yardımcı olabilir. Kendisi direkt sınavları geçmeyle alakalı bir yardım sunuyor. Diğer tanrılara ise daha çok üniversite gibi tek alana odaklandığınız eğitim kurumlarında başvurabilirsiniz diye düşünüyorum. Örneğin mimarlık okuyan birisinin Lord Halpas'tan yardım alması gibi.

Tanrıların size yardım edip etmemesi konusunda kesin bir şey diyemeyiz. Ancak Tanrılar, kendi deneyimlerimden konuşursam oldukça anlayışlıdırlar. İyi niyetlerini suistimal etmeyin ve tekrardan size sundukları armağanlardan olan meditasyonlardan faydalanın. RTR'larınızı da aksatmamaya özen gösterin. Şu an bir ruhani savaş takvimi var, onu takip edebilirsiniz. Disipline kavuşmanıza da yardımcı olacaktır.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back