Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Eski zaman bilimi elektrik ve Yahudiler

Sorgucu

New member
https://youtu.be/rCJRsCjPaAc bu video tek örnek değil arayan için daha bir çok kanıtlı bilgi video daha var. Soruyordum eski zamanda bilim niye yoktu diye vardı ama daha sonradan Yahudiler ruhu yozlaştırdığı gibi bilimide yozlaştırdı cevabını alıyordum ve pek inanasımda gelmiyordu açıkçası ama biraz bakınca görüyorum ki ne varsa eskilerde var XD özellikle 2. Ramses döneminde mısırın tavan yapması dikkatimi çekti ve şu videoda da geçen Musa olayı cidden yaşandı mı ne kadarı doğrudur acaba ?
Ayrı olarak bir sorum daha var astroloji hakkında merak ettiğim bir şey. Bu gezegenler bize nasıl ve neden etki ediyor bilimsel yada her hangi bir türde mantıksal açıklaması var mı ?
İyi günler.

Sorgucu said:
https://youtu.be/rCJRsCjPaAc bu video tek örnek değil arayan için daha bir çok kanıtlı bilgi video daha var. Soruyordum eski zamanda bilim niye yoktu diye vardı ama daha sonradan Yahudiler ruhu yozlaştırdığı gibi bilimide yozlaştırdı cevabını alıyordum ve pek inanasımda gelmiyordu açıkçası ama biraz bakınca görüyorum ki ne varsa eskilerde var XD özellikle 2. Ramses döneminde mısırın tavan yapması dikkatimi çekti ve şu videoda da geçen Musa olayı cidden yaşandı mı ne kadarı doğrudur acaba ?
Ayrı olarak bir sorum daha var astroloji hakkında merak ettiğim bir şey. Bu gezegenler bize nasıl ve neden etki ediyor bilimsel yada her hangi bir türde mantıksal açıklaması var mı ?
İyi günler.

Ya hayır be ne alakası var musa ile 2. Ramses hiç karşılaşmadı hatta arkeologlar tarafından açıklandı ve birçok yahudinin ve müslümanın sandığı üzere 2. Ramses ile musa Vs atmadığını duyurdular ama müslümanlar hala ısrarcı hatta musanın denizi yarma senaryosundaki deniz üzerine çökerken secde eden firavunun sözde cesedini bulmuşlardı ama daha sonrasında firavun ve 2. Ramses olmadığı anlaşıldı yani

Esenlikler,

Aslında bu antik bilim üzerine yakın zamanda bir yazı yayınlanabilir Yüksek Rahip Hoodedcobra666 tarafından. En son Mısırlıların Ay'a gittiğine dair teoriler olduğundan, ancak bunun bahsinin açılmasının şimdilik erken olduğundan bahsediyordu. Ancak bu sizi şimdilik tatmin etmezse de piramitlere bakabilirsiniz. Bu piramitler ayrıca iletişim için de kullanılıyordu. Üstlerinde UFO gibi çizimler görebilirsiniz. Amerika'daki bazı heykellerde apaçık Gri ve Reptilyanlar var. Dahası, eğer doğru hatırlıyorsam, mavi gözü bulamayacağınız Antik Amerika gibi yerlerde (lokasyon farklı olabilir eğer yanlış hatırlıyorsam ancak o bölgede Beyazların yaşamadığından eminim) mavi gözlü tanrı heykelleri var. Apaçık bir şekilde Tanrıların bu Dünya'ya geldiğine dair bir sürü hâlâ artakalmış kanıt bulabilirsiniz.

Astrolojik etkiler ise daha çok matematik yardımıyla açıklanabilecek konular. Örneğin Ay Düğümleri ve Talih Noktası, matematik kullanılarak hesaplanmış noktalar. Doppler etkisi de ayrıca gerilemelerde çalışıyor. Bildiğim kadarıyla daha çok bir radyo frekansı etkisi var. Jüpiter'in enerjileri sadece içinde kalmıyor. Nasıl sizin televizyonunuz uydudan sinyal çekiyorsa aynısı bizim Dünyamız için de geçerli.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back