Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Bir Daemon Olsaydın Ne Olurdun?

Daphne Wulff

Member
Ben bir Tanrıça olsaydım;

Ölüm
Karanlık
Kara büyü
Kötülük
Kehanet
Müzik
Koruyucu
Zevk

Tanrıçası olurdum tabii oldukça yeniyim 2020'den beri Joy of Satan'dayım o yüzden bu ilerde büyük ihtimal değişir astroloji haritama bakaraktan yorumladım. Aynı zaman da aşırı tatlı bir insanımdır Lord Seth gibi düşünün beni kişiliğimizin tatlı, samimi olması yeteneklerimizi de öyle yapmaz.
(Yeteneklerimi sadece düşmana ve hakedenlere karşı kullanırdım/kullanırım.)

Lüjiter Mchegnjini said:

Ölüm
Karanlık
Kara büyü
Kötülük
Kehanet
Müzik
Koruyucu
Zevk

Tanrıçası olurdum tabii oldukça yeniyim 2020'den beri Joy of Satan'dayım o yüzden bu ilerde büyük ihtimal değişir astroloji haritama bakaraktan yorumladım. Aynı zaman da aşırı tatlı bir insanımdır Lord Seth gibi düşünün beni kişiliğimizin tatlı, samimi olması yeteneklerimizi de öyle yapmaz.
Ben Tanrı olsaydım Lord Thoth gibi zeki, Lord Beelzebul gibi kudretli ve kuvvetli, Leydi Astarte gibi spiritüel, Lord Apollon gibi karizmatik, Lord Sorath ve Amon gibi havalı olmak ve Lord Satan gibi bir lider olmak isterdim.

Aynı zamanda kendimden eklemek isteyeceğim şey eğlenmeyi, zevki ve komediyi sevmem olurdu. İmzamda da belirttiğim gibi.

unforgiven said:
Lüjiter Mchegnjini said:

Ölüm
Karanlık
Kara büyü
Kötülük
Kehanet
Müzik
Koruyucu
Zevk

Ben Tanrı olsaydım Lord Thoth gibi zeki, Lord Beelzebul gibi kudretli ve kuvvetli, Leydi Astarte gibi spiritüel, Lord Apollon gibi karizmatik, Lord Sorath ve Amon gibi havalı olmak ve Lord Satan gibi bir lider olmak isterdim.

Aynı zamanda kendimden eklemek isteyeceğim şey eğlenmeyi, zevki ve komediyi sevmem olurdu. İmzamda da belirttiğim gibi.

Umarım bir gün hayaline kavuşursun unforgiven. :)

-Savaşçı
-Kararlı
-Azimli
-cesur
-lider
-duygusal
-şefkatli
-yardımsever
-gerçekçi
-inançlı
-hırslı

Bir tanrıça olmak isterdim benide tıpkı örnek aldığım LORD ANDRAS gibi düşünün. Siyah kanatlarım, geniş ve şiddetli yoğun mavi auram ve kılıcım olsun isterdim. Bir savaş tanrısı olmalıyım. Ileride karşılaşırsak ne mutlu bize.

İlgili konular:
Aşk
Mantık
İntikam

Özelikler:
Yardımsever
Şefkatlı
Dost canlısı
Özgür
Ruhani
Bilgili
Gizemli
Çekici
Cesur

Fiziksel görünüş:
Çivit mavisi dik saçlar
Mavi gözler
Gözleri örten siyah bir maske
Üstü gece mavisi altı ve gömleyi siyah kravatı kar beyazı bir takım elbise
Kanatlar : siyah gece mavisi çizgili
Boy: 185
Kilo: 95

Bir Deamon olmak isterdim
Poseidon gibi ruhani Hermes gibi bilgili Hades gibi Gizemli Apollo gibi çekici Zeus gibi güçlü Liber gibi özgür Ares gibi cesur olmak isterdim

Ben bir Tanrıça olsam değil, olacağım zaten😊
Umarım siz de dilediğinizce bir demon(ess) olacaksınız.
Evet, ben bir Tanrıça olunca;

-Savaşçı,
-Adalet
-Şehvet
-Vahşi hayvanlara hükm etme(kurt ile ise daima anlaşmak)
-El sanatları
-Dövüş sanatları
-Bilgelik
İşte bunlar üzerinde irelileceğim.
Fizik özelliklerinin değişmesini istemem, zira bu hayatımdaki bedenimi seviyorum🙂
Ama, auramın siyah-kırmızı olmasını, ve kanatlarımın da aynen bu renklerde olmasını isterim. Öyle bir Adalet savaşçısı olacağım ki, bir daha adalet için savaşmaya gerek kalmayacak... Ve tabi ki her zaman bana bir kurt eşlik edecek. Kıyafetler ise koyu renklerde olup, savaşçı ve kadınsı özelliklerimi iyice ortaya çıkaracak😍
Anlatması bile güzel.
Ve bu hayal değil, artık hedef...

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back