Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Aura proglama

Hype0

Member
Esenlikler etrafımdaki insanlar üzerinde istediğim bir etkiyi bırakmak için auramı nasıl programlarım?

Hype0 said:
Esenlikler etrafımdaki insanlar üzerinde istediğim bir etkiyi bırakmak için auramı nasıl programlarım?
Esenlikler,

Nasıl bir etki bırakmak istiyorsunuz?

unforgiven said:
Hype0 said:
Esenlikler,

Etrafımdakilerin liderliğimi benimsemesini istiyorum.

Aynı amaçla kullanılan runelern ard arda titretilmesin sorun görmüyorum, ayrı amaçla kullandığımız runeler mantraların aralarında zaman bırakıyordum ben. Doğru mu yapıyorum?

eşim ve annem için koruma aurası sowilo ve aile koruması algiz yapmayı düşünüyorum. Bu üçünü ard arda yapsam enerjiler karışır mı, sorun olur mu? yoksa aralarında 15 dk gbi zaman geçsin mi?

Perla said:
Aynı amaçla kullanılan runelern ard arda titretilmesin sorun görmüyorum, ayrı amaçla kullandığımız runeler mantraların aralarında zaman bırakıyordum ben. Doğru mu yapıyorum?

eşim ve annem için koruma aurası sowilo ve aile koruması algiz yapmayı düşünüyorum. Bu üçünü ard arda yapsam enerjiler karışır mı, sorun olur mu? yoksa aralarında 15 dk gbi zaman geçsin mi?

Esenlikler,

Hayır, sorun olmaz.

İyi akşamlar.

Hype0 said:
unforgiven said:
Hype0 said:
Esenlikler,

Etrafımdakilerin liderliğimi benimsemesini istiyorum.
Esenlikler,

20 Martta Güneş Karesi çalışmalarına başlayabilirsiniz, Güneş; özgüveni, karizma ve popülariteyi ve liderlik yeteneğini yönetir. Onun haricinde ise Güneş rünleri ile büyü çalışması yapabilirsiniz, mesela Sowilo rünü.

Olumlamanız ise "Pozitif ve sağlıklı bir şekilde kalıcı olarak liderlik yeteneğim inanılmaz derecede güçleniyor" gibi olabilir. Tamamen size kalmış.

Büyüler kişisel olduğundan amacınıza ulaşabildiğiniz sürece istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back