Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tengri

Tengri137

New member
Oncelikle herkese selamlar. 2016 yazindan bu yana olagan ustu olaylar yaşamaktayım. Nazi olgusu ile alakalı olduğu için burada bu satırları yazıp size icimi dökmek istedim. Lütfen anlamaya çalışarak okursanız sevinirim. Amacım çıkıntı olmak falan değil. Ama gerçekten olaganustu bir hayat yaşıyorum.

Esrar içtiğimde etrafimda enteresan şeyler oluyor. Ben farklı oluyorum dünya farklı oluyor. Her sey 2016 yazinda amerikada başladı. Work and travel sebebiyle gitmiştim. Sigara içip meydanlarda sembolik hareketler yapmaya çalışıyordum. yerde insanların sempatisi ile karşılaştım. Kendi içimde ise aklıma ilk gelen sey ben Adolf hitlerin reenkarnasyonuyum oldu. Bunu insanlara göstermeye çalıştım. Amish kabilesinden insanlar çalıştığım yere gelip beni ziyaret etti. Görmek için geldiler fazla bir şey konuşmadım ama bana saygi duydukları ortadaydı. Darbe de ben oradayken oldu.

Oradayken keşfettiğim bir turkce şarkıyı paylasacagim tam bir nazi-reenkarnasyon Manifestosu. Şarkının adı batarya-company kürkçü dükkanı.

"Felaket ibadetin orta halli bedeli Peşpeşe gelir ezan
Tez al canımı. Fezada yangın, mezardan kalkıp gezeceğinimi sandın fındık
Führer bile esir düştüğünden beri Batarya tankla tam sarstı tahtı."

"Araptı Battal,bilmiyo kimse
Ve kendini kilisede bulabilir asimile Tabi bunu yürek ile yapanına saygıyı vermeyen dönsün çıktığı 'giriş'ine"

"Yeniden çeriyiz ve de geri gelecektir tabiki kavgamdakiler
Gölgemden azad edilen cesedine mevlud okur yerin altındakiler"

Sözler net. Üstüme aliyorum tabiki. Amerikadan döndüm. Havaalaninda yasadigim şehirde her yerde silahlı askerler polisler enteresan bir şekilde güvenlik görevlileri vardı. Bağıra bağıra caddelerde gezdim. Uyanışımla alakalı az az tayibe sallayarak gezdim kimse bir şey yapamadı ama silahlı adamlar bir süre sonra ortadan kalktı.

Bu trans durumunun olumsuz etkileri de oldu. Ailemin baskısıyla karşılaştım. Ama zaman buldukça Esrar içip şaman modu açıp meydanlarda olaganustu olaylar göstererek bazen bağırarak geziyorum.

Yine Türkçe rapten bir Nazi nüansi, sansar salvo - yazmak lazim.

"Denediniz ve olmadı bu Salvo'dan bi' jest
Rapçi kurala uymalı mı? Endüstriyel ses
Irkçı değil ama SS, beynim kafes
Âit değil bi' kesime ve bak bu best"

Özgürlüğünün kisitlandigi bu senelerde internette de boş durmuyorum. Ulasabildigim herkese yazıyorum. Rapciler olsun. Devletlerin İstihbarat servisleri olsun. Mit olsun. Geri dönüşler de aliyorum.

Travis scoot - sicko mode ( amerikada geçirdiğim olagan ustu 4 ay üzerine yazılmış olarak yorumluyorum üstüme alindigim kısmı)

"Jesus Christ (yeah), checks over stripes (yeah)
That's what I like (yeah), that's what we like (yeah)
Lost my respect, you not a threat
When I shoot my shot, that shit wetty like I'm Sheck (bitch!)"

Checks over stripes = kontroller yeterli sinirin üstünde inandırıcı manasinda.

Aslında hiç bir zaman kendimi isa olarak hayal etmedim. Onun yaşadığı zamanda kendimi augustus olarak görüyorum. Zaten paganizm ile tek tanri fetişlerinin ezelden ebede uzanan bir savaşıdır tarih.

Devam ediyorum. Taylor swift - you need to calm dawn.

"And we see you over there on the internet
Comparing all the girls who are killing it
But we figured you out
We all know now, we all got crowns
You need to calm down"

"But you would rather be in the dark ages
Making that sign, must've taken all night

You just need to take several seats and then try to restore the peace
And control your urges to scream about all the people you hate"

Siyasete odaklanmami istemişler burda. Zaten işimiz o 🤣.

Devam ediyorum. Sofi tukker - awoo

"I know I did not raise a wrist
I know I did not capture it
It came, (it came) it went (it went)
It conquered (it conquered) quick
I was there and then I quit"

Gösterdiğim olagan ustu işlerle saygılarını kazandığım anlatılmak istenmiş.

Armin Van buuren- blah blah blah.

"All we ever hear from you is blah blah blah
So, all we ever do is go ja ja ja
And we don't even care about what they say 'cause it's
Ja ja ja ja
Blah blah blah blah "

Burda istediğin her şeye tamamız diyorlar. Zaten bunun bir örneği de bir Türkçü olarak her zaman talep ettiğim karabagin işgalinin son bulması isteği gerçekleşti. Amerika'daki yoğun ermeni diasporasina karşın ne oldu da böyle bir gelişme oldu düşünmek lazım.

Tanrinin tek olmadığı bir gerçek. Kendimi de tanri gibi görüyorum. Bilge Kağan yazıtinda gectigi gibi tanri gibi tanridan olma görüyorum kendimi. Fakat tanri tek değil.

Reenkarnasyon da bir gerçek. Bundan sonra abdullah catli olmam konusuna geliyoruz 😅.

Ozan unsal - dile benden

"kelle koltuktayken gökte uçalım,
çinden milyon kelle alıp kaçalım!
sonra dua ‘ rabbim, bizleri döndür,
sonra öldür, sonra döndür ve öldür!"

"biz ölü değiliz; siz ölüsünüz…
atmosfer içine gömülüsünüz!
biz gökler ordusu, uçmak yurdunda,
arslanın da hası burada, kurdun da…"

Ozan unsal - atam kursat.

"Gün Gelse Yere Vursa Yaşlanmış Dizler
Ya Mermi Sıkmıştır Senin Ellerin
Ya Yıkmıştır Yar Afetlerin Sellerin"

Kendimi İbrahimi dinlerin melek sisteminde ise Mikail olarak görüyorum. Burda şair yıkmıştır afetlerin sellerin derken buna atıf yapmış.

Ama Mikail olarak hristiyanligi ve yahudiligi İslam zaten çöp reddediyorum. Bizim için topluma enjekte edeceğimiz sistem goktanri inancıdır.

Son olarak kendimi meydanlara atıp mucize gösterim tanrisalligimi gösterme amacından dolayı bu şarkıyı da üstüme aliyorum.

Travis scoot - stop trying to be god

"Stop tryna be God
Hmm-hmm
That's not who you- are
Hmm-hmm"

'Cause they did not create commandments (ooh-ooh)
When you hustle, always make it fancy (ooh-ooh)
The signal's far from what you can be (ooh-ooh)
'Cause air traffic controls the landing
Yeah, yeah yeah yeah

Son olarak bunları bana inanın bana yardımcı olun demek için yazmadım. Ben yolumda ilerliyorum. Yolum çileli. Yolum zor fakat. Kendimden eminim. Yolun sonu Turan. Yolun sonu aydınlık bir Türkiye. Yolun sonu 3. Göktürk.

Naziler turkiyede reenkarne oluyor. Bunlardan biri siz de olabilirsiniz. Türkçülüge yönelin. Zamanı geldiğinde Tuğu kaldırdığımda çağrıma kulak verirsiniz.

Saygılarımı sunarım.

Tengri.

Esenlikler,

Uyuşturucuyu bırakın. Bu tamamen Yahudilerin uydurduğu bir saçmalık. Uyuşturucu sadece size zarar verdiğiyle kalır, ruhaniyet için gerekli değil, hatta zararlıdır. Travis Scott dediğiniz de Gri yalakası, kafasını tozdan çıkardığında tek gördüğü Yahudi hahamlarının ayakkabısı olan birisi.

Hitler de değilsiniz çünkü Hitler bir tanrı oldu ve yaşıyor, reenkarne olmayacak bu yüzden. Size tavsiyem uyuşturucuyu bırakmanız (hem gelişiminiz hem de sağlığınız açısından) ve meditasyon yapmanızdır.

İyi akşamlar.

Tengri137 said:
Oncelikle herkese selamlar. 2016 yazindan bu yana olagan ustu olaylar yaşamaktayım. Nazi olgusu ile alakalı olduğu için burada bu satırları yazıp size icimi dökmek istedim. Lütfen anlamaya çalışarak okursanız sevinirim. Amacım çıkıntı olmak falan değil. Ama gerçekten olaganustu bir hayat yaşıyorum.

Esrar içtiğimde etrafimda enteresan şeyler oluyor. Ben farklı oluyorum dünya farklı oluyor. Her sey 2016 yazinda amerikada başladı. Work and travel sebebiyle gitmiştim. Sigara içip meydanlarda sembolik hareketler yapmaya çalışıyordum. yerde insanların sempatisi ile karşılaştım. Kendi içimde ise aklıma ilk gelen sey ben Adolf hitlerin reenkarnasyonuyum oldu. Bunu insanlara göstermeye çalıştım. Amish kabilesinden insanlar çalıştığım yere gelip beni ziyaret etti. Görmek için geldiler fazla bir şey konuşmadım ama bana saygi duydukları ortadaydı. Darbe de ben oradayken oldu.

Oradayken keşfettiğim bir turkce şarkıyı paylasacagim tam bir nazi-reenkarnasyon Manifestosu. Şarkının adı batarya-company kürkçü dükkanı.

Ve kendini kilisede bulabilir asimile Tabi bunu yürek ile yapanına saygıyı vermeyen dönsün çıktığı 'giriş'ine"

Sözler net. Üstüme aliyorum tabiki. Amerikadan döndüm. Havaalaninda yasadigim şehirde her yerde silahlı askerler polisler enteresan bir şekilde güvenlik görevlileri vardı. Bağıra bağıra caddelerde gezdim. Uyanışımla alakalı az az tayibe sallayarak gezdim kimse bir şey yapamadı ama silahlı adamlar bir süre sonra ortadan kalktı.

Bu trans durumunun olumsuz etkileri de oldu. Ailemin baskısıyla karşılaştım. Ama zaman buldukça Esrar içip şaman modu açıp meydanlarda olaganustu olaylar göstererek bazen bağırarak geziyorum.

Özgürlüğünün kisitlandigi bu senelerde internette de boş durmuyorum. Ulasabildigim herkese yazıyorum. Rapciler olsun. Devletlerin İstihbarat servisleri olsun. Mit olsun. Geri dönüşler de aliyorum.

Travis scoot - sicko mode ( amerikada geçirdiğim olagan ustu 4 ay üzerine yazılmış olarak yorumluyorum üstüme alindigim kısmı)

Aslında hiç bir zaman kendimi isa olarak hayal etmedim. Onun yaşadığı zamanda kendimi augustus olarak görüyorum. Zaten paganizm ile tek tanri fetişlerinin ezelden ebede uzanan bir savaşıdır tarih.

But we figured you out
You need to calm down"

Ja ja ja ja
Blah blah blah blah "

Burda istediğin her şeye tamamız diyorlar. Zaten bunun bir örneği de bir Türkçü olarak her zaman talep ettiğim karabagin işgalinin son bulması isteği gerçekleşti. Amerika'daki yoğun ermeni diasporasina karşın ne oldu da böyle bir gelişme oldu düşünmek lazım.

Tanrinin tek olmadığı bir gerçek. Kendimi de tanri gibi görüyorum. Bilge Kağan yazıtinda gectigi gibi tanri gibi tanridan olma görüyorum kendimi. Fakat tanri tek değil.

Reenkarnasyon da bir gerçek. Bundan sonra abdullah catli olmam konusuna geliyoruz 😅.

Ozan unsal - dile benden

Kendimi İbrahimi dinlerin melek sisteminde ise Mikail olarak görüyorum. Burda şair yıkmıştır afetlerin sellerin derken buna atıf yapmış.

Ama Mikail olarak hristiyanligi ve yahudiligi İslam zaten çöp reddediyorum. Bizim için topluma enjekte edeceğimiz sistem goktanri inancıdır.

Son olarak kendimi meydanlara atıp mucize gösterim tanrisalligimi gösterme amacından dolayı bu şarkıyı da üstüme aliyorum.

"Stop tryna be God
Hmm-hmm
That's not who you- are
Hmm-hmm"

Yeah, yeah yeah yeah

Son olarak bunları bana inanın bana yardımcı olun demek için yazmadım. Ben yolumda ilerliyorum. Yolum çileli. Yolum zor fakat. Kendimden eminim. Yolun sonu Turan. Yolun sonu aydınlık bir Türkiye. Yolun sonu 3. Göktürk.

Naziler turkiyede reenkarne oluyor. Bunlardan biri siz de olabilirsiniz. Türkçülüge yönelin. Zamanı geldiğinde Tuğu kaldırdığımda çağrıma kulak verirsiniz.

Saygılarımı sunarım.

Tengri.
Ne anlatıyorsun anlamadım fakat aklıma youtubeda gület sabancı ve george soros beni öldürecek diye 15 dakikalık video çeken deli adamı getirdin aklıma.

Ben yazdım ve sen de okudun. Anlamani zaten beklemiyorum. Iddia ettiğim şeyler Cok buyuk şeyler farkindayim. Sadece farkli bir bakış açısı kazanabilirmiyim diye yazdim.Bundan sonrası kader.

Hitlerin tanri olduğu doğru fakat insan hayati dışında bir form da var olduğunu düşünmüyorum. Bana göre hersey ve herkes insan formunda. Bu sizin ogretilerinizde farklı olabilir orasını bilemiyorum tabi.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Uyuşturucuyu bırakın. Bu tamamen Yahudilerin uydurduğu bir saçmalık. Uyuşturucu sadece size zarar verdiğiyle kalır, ruhaniyet için gerekli değil, hatta zararlıdır. Travis Scott dediğiniz de Gri yalakası, kafasını tozdan çıkardığında tek gördüğü Yahudi hahamlarının ayakkabısı olan birisi.

Hitler de değilsiniz çünkü Hitler bir tanrı oldu ve yaşıyor, reenkarne olmayacak bu yüzden. Size tavsiyem uyuşturucuyu bırakmanız (hem gelişiminiz hem de sağlığınız açısından) ve meditasyon yapmanızdır.

İyi akşamlar.
Sizce o troll olabilir mi? Bilemiyorum, sanki bilinçli şekilde burayı trollemeye çalışan biriymiş gibi geldi. 666 forumunda da var bunlardan fazlasıyla.

Troll değilse de oldukça üzücü. Bu komik değil dostum. Uyuşturucu alıyorsunuz ve sadece saçmalıyorsunuz. Acilen bırakmanızı tavsiye ederim.

Esrar kullanımının kalıcı ruhsal hastalıkları tetiklediği bilinmektedir. Örneğin esrar kullananlarda kullanmayanlara göre şizofreni görülme riski 7 kat daha fazladır. Düzenli olarak esrar kullanan kişilerde, öksürük, sık ve ani göğüs ağrıları ve yüksek akciğer enfeksiyonlarına rastlanır.

Peace of the Dark said:
Sizce o troll olabilir mi? Bilemiyorum, sanki bilinçli şekilde burayı trollemeye çalışan biriymiş gibi geldi. 666 forumunda da var bunlardan fazlasıyla.

Troll değilse de oldukça üzücü. Bu komik değil dostum. Uyuşturucu alıyorsunuz ve sadece saçmalıyorsunuz. Acilen bırakmanızı tavsiye ederim.

Esrar kullanımının kalıcı ruhsal hastalıkları tetiklediği bilinmektedir. Örneğin esrar kullananlarda kullanmayanlara göre şizofreni görülme riski 7 kat daha fazladır. Düzenli olarak esrar kullanan kişilerde, öksürük, sık ve ani göğüs ağrıları ve yüksek akciğer enfeksiyonlarına rastlanır.

Esenlikler,

Doktor olmadığım için kimseye bir teşhis koyamam ancak troll olmasa bile şizofrenler de bu yola giriyor. Yüksek Rahip Hoodedcobra666'nın bir sözü vardır, "Aydınlık, her türden insanı çeker." diye. 10 yıllık bir üye bile şizofren çıkmıştı. Yani şizofren birisiyse bile bunun tanısını bizim koyabileceğimizi sanmıyorum. Bunlardan alakasız zaten uyuşturucu sıkıntılı bir şey.

Eğer kendisinin şizofrenisi varsa ve bunu kendisine bir doktor söylemişse bunun üstüne de çalışmalı tabii ki. Yoksa sadece uyuşturucudan ötürü halüsinasyon görüyorsa da şu bilgiyi bilmesini isterim: Neptün; uyuşturucuları, deliliği ve ruhaniyeti yönetir. Eğer bu görüler ruhani tecrübeler ve çalışmalar sonucu gelmiyorsa tamamen Neptün'ün kötü yanlarından geliyordur. Bunlar da dediğim gibi hayal dünyasında yaşamak, gerçeklikten kopmak, zihinsel problemler ve uyuşturuculardır.

İyi geceler.

Yes,
Hail Satan,
Sorry guys to hit unto this group but as soon Read Tengri I just clicked the post.... Please let me know Lord Tengri and Lord Shiva are one and the same or some other satanic God? Please if you could include similarities between them ... I am sure they we one and the same...

Victorian666 said:
Yes,
Hail Satan,
Sorry guys to hit unto this group but as soon Read Tengri I just clicked the post.... Please let me know Lord Tengri and Lord Shiva are one and the same or some other satanic God? Please if you could include similarities between them ... I am sure they we one and the same...

HP Hoodedcobra666 hasn't written a post on this yet. I think Tengri might be Lord Beelzebul, but some hypothesises say the Tengri comes from Chinese Tengshe, which means "flying serpent". I don't know really, it must be enlightened by clergy first.

Bright Truth said:
Peace of the Dark said:

Esenlikler,

Doktor olmadığım için kimseye bir teşhis koyamam ancak troll olmasa bile şizofrenler de bu yola giriyor. Yüksek Rahip Hoodedcobra666'nın bir sözü vardır, "Aydınlık, her türden insanı çeker." diye. 10 yıllık bir üye bile şizofren çıkmıştı. Yani şizofren birisiyse bile bunun tanısını bizim koyabileceğimizi sanmıyorum. Bunlardan alakasız zaten uyuşturucu sıkıntılı bir şey.

Eğer kendisinin şizofrenisi varsa ve bunu kendisine bir doktor söylemişse bunun üstüne de çalışmalı tabii ki. Yoksa sadece uyuşturucudan ötürü halüsinasyon görüyorsa da şu bilgiyi bilmesini isterim: Neptün; uyuşturucuları, deliliği ve ruhaniyeti yönetir. Eğer bu görüler ruhani tecrübeler ve çalışmalar sonucu gelmiyorsa tamamen Neptün'ün kötü yanlarından geliyordur. Bunlar da dediğim gibi hayal dünyasında yaşamak, gerçeklikten kopmak, zihinsel problemler ve uyuşturuculardır.

İyi geceler.
Psikolojik sorunlar yaşayan insanların buraya daha fazla çekildiğini gördüm. Ya da buraya çekilecek insanlar önceden saldırıya uğruyor olabilir.

Hiçbir Dayanağı Olmayan Teorilerim

Satanik ruhlar bu hayatlarında henüz buradan habersizken ve Şeytan'a çekilmemişken, düşünce formlarının öncelikli hedefi haline geliyor olabilir. Buraya çekilene kadar da bol bol saldırıya uğruyorlarsa psikolojik sorunları bu saldırılardan kaynaklanıyor olabilir.
veya
Psikolojik olarak dibe çökmüş, hayattan hiçbir umudu kalmamış insanlara Tanrılarımız özellikle yardım etmek amaçlı karşılarına burayı çıkarabiliyor olabilir.

Ya da sadece hayattan zevk alamayan insanların yeni bir anlam arayışına çıkması, diğer insanlara kıyasla fazla olduğundandır.

Victorian666 said:
Yes,
Hail Satan,

Prof. Sven Lagerbring wrote in his book: "Our ancestors are Turks who are comrades of Oden. We have got enough evidence on this subject. There are people who want to fool you into thinking they are Goths, or Tyrks. I don't care whether it will be discrediting for me or not. Oden and his comrades were Turks."

According to this Scandinavian scientist, the Vikings are of Turkic origin and their god Odin is Turk. Since we know that Odin is the Father Satan, and if Odin is Turk, then the Father Satan is Tengri..

But we really don't know much about it. If you're asking my opinion, Tengri is Father Satan.

Tengri137 said:

But we figured you out
You need to calm down"

Ja ja ja ja
Blah blah blah blah "

Ozan unsal - dile benden

"Stop tryna be God
Hmm-hmm
That's not who you- are
Hmm-hmm"

Yeah, yeah yeah yeah

Saygılarımı sunarım.

Tengri.

Hee bende namık kemal (!)

Gercekten cok şaşırdım. Herkesin hayat görüşü farklı olabilir. Sizin de hayat gorusleriniz çok farklı inanislariniz çok farklı. Baska bir ortamda sizin görüşleriniz için De aynı yorumlar yapılabilir.

Ama benim kendi başıma ulaştığım hayata dair sonuçlar sizinkiler ile paralel. Bunun için kendime ait kanıtları acele bir şekilde yazdım. Siz nasıl düşüncelerinize inanıyorsanız aynı inanışla ben de bu düşüncelere inanıyorum. Hangi inanış başkası için saçma değil ki.

Sonuc olarak paganizm kazanacak. Sadece zamanın geçmesini bekliyoruz. Lütfen hastalıkla alakalı yorumlar yapmayın beni üzüyorsunuz.

Tengri137 said:
Gercekten cok şaşırdım. Herkesin hayat görüşü farklı olabilir. Sizin de hayat gorusleriniz çok farklı inanislariniz çok farklı. Baska bir ortamda sizin görüşleriniz için De aynı yorumlar yapılabilir.

Ama benim kendi başıma ulaştığım hayata dair sonuçlar sizinkiler ile paralel. Bunun için kendime ait kanıtları acele bir şekilde yazdım. Siz nasıl düşüncelerinize inanıyorsanız aynı inanışla ben de bu düşüncelere inanıyorum. Hangi inanış başkası için saçma değil ki.

Sonuc olarak paganizm kazanacak. Sadece zamanın geçmesini bekliyoruz. Lütfen hastalıkla alakalı yorumlar yapmayın beni üzüyorsunuz.

Esenlikler,

Size şizofreni ya da başka bir hastalık tanısını internet üzerinden kimse koyamaz. Ancak uyuşturucuyu mutlaka bırakmalısınız. Halüsinasyon gibi şeylerden bağımsız, bu direkt sağlığınıza zarar veren bir şey. Ay, Kova'da iken ve küçülüyorken, bu bağımlılığı bırakmaya yönelik bir çalışma yapın. Merkür de şu an Kova'da, yani bir Merkür Karesi de yapılabilir bağımlılığı yenmek için, Merkür Karesi de çarşamba günleri başlanabilir. Her iki çalışma için de Ay'ın boşlukta olmamasına dikkat edin.

İyi günler.

Tengri137 said:

Esenlikler,

Dediklerinizi az çok anladığımı düşünüyorum fakat o kadar absürt duruyor ki insanların troll sanması normal. Daha düzgün ve anlamlı bir anlatım kullanabilirsiniz.

Tengri137 said:

Dostum senin troll olabileceğini düşündüm. Joy of Satan 666 forumunda bilerek insanlara yanlış bilgiler veren, burayı kötü göstermeye çalışan komik tipler var.

Size şizofren olduğunuzu kesinlikle söylemedim. Esrarın şizofreni hastalığını tetiklediği bilgisini kopyalayıp, buraya yapıştırdım. Ben orada biraz yanlış anlaşıldım. Gelecekte şizofreniye yakalanma ihtimaliniz daha fazla olacak uyuşturucudan ötürü.

Ancak saçmaladığınız konusunda söylediklerimin arkasındayım. Bunu kırıcı bir dille söylemişsem kusura bakmayın.

Bakın burada ben de dahil, kimse bir şeye inanmıyor. İnanarak ilerlemeyi seçenleri saymıyorum. Joy of Satan'ı diğer ölüm tarikatlarından ve ergen gruplarından ayıran şey bu. Eğer incelerseniz çoğu anlatılan bilginin sağlamlamasının yapıldığını ve her şeyin oldukça mantıklı olduğunu göreceksiniz.

En önemlisi de bize deneyim sunuyor. Al kendin deneyimle diyor. Ben şu an kimseye ama kimseye inanmıyorum. Tanrılara da inanmıyorum. Ancak burasının hedeflediği amaçların doğrultusu ve hayata bakış açısı bana tamamen uyduğu için yeterince bilgileri öğrenip burası hakkında fikir sahibi olduğum gibi adandım. Başkasına göre yanlış olabilir ama ben böyle ilerlemeyi seçtim.

Adım adım geliştikçe "harbiden oluyormuş" diyorsunuz. Bildiğim, yani buradan öğrendiklerim var, bunlara inanmıyorum. Test ediyorum ve gerçekliğini kendim deneyimliyorum.

Siz bu şekilde eğleniyor olabilirsiniz. Ancak size tavsiyem, gelin ve deneyimleyin. Hiçbir zaman geç değildir.

Ben böyle bir hayat yaşamayı istiyorum diyorsanız da hiçbir şey diyemem. Dediğim gibi sadece tavsiye olarak yazıyorum. Hayat sizin, seçimler sizin. Bol şans ☀️

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back