Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

"Beyaz Türkler"

Peace of the Dark

New member
İsmi lazım olmayan kişinin yaptığı açıklamayı görmüşsünüzdür belki. Dört yaşındaki bir kız çocuğu uğradığı köpek saldırısıyla beraber, ölüm kalım savaşı verirken "Beyaz Türkler, hayvanlarınıza sahip çıkın!" diye bir açıklamada bulunuyor. İnsanlar, buradaki Beyaz Türkler terimini Türkiye'ye sonradan göç ile gelen, Orta Doğu'lu olmayan kesim için söylediğini düşünüyor. Sanırım anlayamamışlar. Burada; Beyaz, Sarı, Siyahi şeklinde olan üç ırktan bahsediyor bence. Ayrıştırarak kinini kusmuş, gündem değiştirme çabası da var tabii ki. Bir yahudinin, insan evriminin en tepesinde yer alan beyazlar hakkında deliye dönmesi normal bir durum, onun için üzücü olmalı. :lol: Sizce de o açıklamada Beyaz ırktan mı bahsediyor? Bu durumda ırk olayını kendi ağzıyla da onaylamış oluyor. Bu durum bizim için pek bir şey ifade etmese bile bu kadar rahat davranması rahatsız edici...

Esenlikler,

Oradaki "Beyaz Türkler" başka bir kavram. Türkiye'deki entelektüel ve zengin (elit) kesim kastediliyor. Daha fazla bilgi için:
https://tr.wikipedia.org/wiki/Beyaz_Türkler

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Oradaki "Beyaz Türkler" başka bir kavram. Türkiye'deki entelektüel ve zengin (elit) kesim kastediliyor. Daha fazla bilgi için:

İyi geceler.
Bu terimi ilk kez görüyorum. Beyaz Türk diye görünce aklım direkt ırklara gitmişti. Her defasında suçlayacak bir şeyler buluyor bu adam, son kıvranışları olsa gerek. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Peace of the Dark said:
Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi geceler.
Bu terimi ilk kez görüyorum. Beyaz Türk diye görünce aklım direkt ırklara gitmişti. Her defasında suçlayacak bir şeyler buluyor bu adam, son kıvranışları olsa gerek. Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Kuyruk acısından yerinde duramadığı doğrudur.

''Bir yahudinin, insan evriminin en tepesinde yer alan beyazlar hakkında deliye dönmesi normal bir durum, onun için üzücü olmalı.'' ben esmer tenliyim, beyazdan kastın bildiğimiz anlamıyla beyaz ten ise bu durumda ben ve benim gibiler evrimin en alt tabakası falan mı oluyoruz? Bunun bilimsel bir karşılığı var mıdır varsa açıklar mısın? Evrim diye bahsettiğin şey de bilimsel temelli çünkü. Düşüncelerimizi belirtirken dikkatli ve hassas olmamız gerekiyor sanki, senin beyaz olman beyazları üstün yapmayacağı gibi benim esmer olmam da esmerleri üstün yapmayacak, baya garip ve kötücül bir üslubun var.

Romeo said:
''Bir yahudinin, insan evriminin en tepesinde yer alan beyazlar hakkında deliye dönmesi normal bir durum, onun için üzücü olmalı.'' ben esmer tenliyim, beyazdan kastın bildiğimiz anlamıyla beyaz ten ise bu durumda ben ve benim gibiler evrimin en alt tabakası falan mı oluyoruz? Bunun bilimsel bir karşılığı var mıdır varsa açıklar mısın? Evrim diye bahsettiğin şey de bilimsel temelli çünkü. Düşüncelerimizi belirtirken dikkatli ve hassas olmamız gerekiyor sanki, senin beyaz olman beyazları üstün yapmayacağı gibi benim esmer olmam da esmerleri üstün yapmayacak, baya garip ve kötücül bir üslubun var.

Esenlikler,

Beyazların evrim piramidinin tepesinde olmasının nedeni doğrudan Orion'lu Nordiklerin torunları olmalarından kaynaklıdır. Orion'lu Nordikler ise evrendeki en gelişmiş ırktır. Ancak diğer ırklar olan Siyahiler ve Asyalılar da Tanrıların yaratımıdırlar ve Beyazlar ile aynı potansiyeli taşımaktadırlar.

Ayrıca ten renginiz esmer olabilir, burada tene dair bir ayrım yapılmıyor. Irk dediğimizde akla genetik ve ruh gelir. Türkiyeliyseniz zaten büyük ihtimal Beyaz Irk'a mensupsunuzdur.

İyi geceler.

Romeo said:
Hayır dostum, beyazdan kastım beyaz ten değil, doğrudan Beyaz ırktan bahsediyordum. Sarı ırktan değilsen sen de çok büyük ihtimal Beyaz ırktansın. Sarı, Beyaz ya da Siyahi fark etmez. Önemli olan centil olman. Kötü bir üslup kullanmadım. Oradaki yahudinin, Beyaz centilleri hedef aldığını düşündüğümden Beyazlar üzerinden konuştum. Medyada zihinlere aşılanan "negatif ırkçılık" ve bunu linçlemenin popülerleşmesinden dolayı dediğimi kötü anlamda algılamanı anlayabiliyorum. Öyle bir niyetim yok.

Sarı ırkın beyaz ırka karşı üstünlüğü nedir bilen varmı yada sarı saçlı olanlar siyah saçlılara

Sarı ırkın beyaz ırka karşı üstünlüğü nedir bilen varmı yada sarı saçlı olanlar siyah saçlılara

Mg123 said:

Üstünlük yoktur, sarı ırk dediğimiz kişiler Asyalılardır, sarı saçlılar değil.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back