Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Necronomicon Meditasyonları

Elite

Well-known member
Bu meditasyon, Joy of Satan’daki orijinal sayfasından çevrilmiştir. “Ben” dili kullanılan yerler Yüksek Rahibe Maxine Dietrich’in kendi ağzındandır. Bazı yerlerde açıklayıcılığı sağlamak adına çevirmen notları eklenmiştir.

Maksimum etki için Necronomicon meditasyonları, gezegenlere uygun gerçekleştirilmelidir. Aşağıda belirtilen meditasyonların tarih ve zamanları Greenwich Uluslararası Zaman Dilimi’ne göre verilmiştir. Bu meditasyonlar, Necronomicon’un 1586 tarihli kopyasından alıntıdır. Necronomicon’un gerçekliği hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Bu meditasyonları uygularken, Necronomicon’un ne kadar güçlü ve gerçek olduğunu göreceksiniz. “Necronomicon”un çevirisi “Ölü Adların Kitabı”dır. Bu bir nekromansi kitabı değildir. Sadece bilgisizler buna inanır, ya da daha kötüsü, bunun bir “kurgu eseri” olduğunu düşünebilecek kadar aptal olanlar. Ancak gerçekte, titreşimleri [adları] kullanarak ruhu ilerletmek için talimatlar içeren bir büyü kitabıdır. Adlara “ölü” denmesinin sebebi binlerce yıldır kullanılmamalarıdır, özellikle sahte programlar olan Hristiyanlık ve İslâm’ın gelişinden sonra. Çakraları açmak için sunulan çoğu ana akım ve popüler metodların aksine [çakraları kökten yukarıya doğru açmayı öğütlerler ve bu da oldukça tehlikeli ve akıl dışıdır] bu küçük kısa kitap, oldukça doğru ve güvenli metodlar sunar. Dahası çakraları açma talimatları konusunda daha kesindir ve çakraların gezegenlerinin en uygun zaman aralığına kadar detay verir.

Üçüncü Gözü Açmak İçin Necronomicon Meditasyonu

Aşağıdaki meditasyon; güçlü, büyüyen bir dolunay sırasında gerçekleştirilmelidir. Ay küçülürken ya da zararlı burcu [Oğlak] ile düşüş burcundayken [Akrep] yapılmamalıdır. Bu meditasyon en iyi şekilde güçlü bir dolunay sırasında, Ay kendi burcu Yengeç’te ya da yüceldiği burç Boğa’dayken yapılır, başka bir zaman yaparsanız sadece vaktinizi boşa harcamış olursunuz. Antik atalarımız, güce giden yoldaki sabrın öneminin farkındaydı. Bu meditasyon, gece vakti ve mümkünse Ay ışığı altında yapılmalıdır.

1. Sessiz bir şekilde oturun ve üçüncü gözünüze odaklanın.

2. Nefes alın ve verin. Nefesinizi verirken Nanna’yı titretin: NNNNN-AAAAAĞĞĞĞĞ-NNNNN-AAAAAĞĞĞĞĞ

3. Titreşimi üçüncü gözünüzde HİSSETMENİZ oldukça önemlidir. Bu yüzden titreşimi uygun bir şekilde yakaladığınızdan emin olun.

4. Ciğerlerinizi zorlamayın. Tekrarlar arasında ekstra nefeslerle soluklanabilirsiniz.

5. Bunu 30 kez yapın.

6. Üçüncü gözünüzün gümüş bir ışıkla parıldadığını imgeleyin. Üçüncü Gözün rengi gümüştür. [NOT: Gümüş rengi, gri renkte değildir. Gümüş parlaktır, gri ise soluktur. Dikkatli olun.]

BİRİNCİ ADIMDAN ALTINCI ADIMA KADAR OLAN TÜM İŞLEM AYNI ANDA TEK BİR ADIMDA YAPILMALIDIR.

7. Titreşimi bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

Necro_moon.gif

Boğaz Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

ÜÇÜNCÜ GÖZ İÇİN OLANI GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyon, aşağıda verilen tarihlerden birinde yapılmalıdır. Merkür’ün enerjileri güçlü ve zirvede olmalıdır, yoksa vaktinizi boşa harcamış olursunuz. Merkür, kendi yönettiği burçlar olan İkizler ya da Başak’ta veya yükseldiği burcu Kova’da olmalıdır. Bu meditasyonu asla Merkür gerilemedeyken ve Yay, Balık veya Aslan burçlarındayken yapmayın.

Hepsini tek seferde uygulayın:

1. Ellerinizi birleştirip parmaklarınızı serçe parmak harici kenetleyin. Serçe parmaklarınızı uzatın ve birbirine tümüyle temas ettirin. Serçe parmaklar ve Mercury Mount’lar [Not: Bu terim, Google’da arayabilmeniz adına çevrilmemiştir.] baştan sona güzelce birbiriyle temas hâlinde olmalıdır.

2. Boğaz Çakranıza odaklanın ve onu mavi, dönen bir girdap olarak imgeleyin.

3. Direkt olarak dolunaydan Boğaz Çakranıza enerji soluyun.

4. Nefes verirken “NEBO”yu titretin. Boğaz Çakranızda *hissedebilmeniz* için sesinize ayar çekmeniz gerekebilir. Uzun bir soluk verişte mantrayı titretin.

NNN-EEEYYY-BBB-OOOĞĞĞ

Boğaz Çakranıza odaklanmış ve ellerinizle mudra’yı yaparken bunu 12 kez titretin. Bu meditasyon, büyüyen Dolunay sırasında yapılmalıdır, Merkür tam gücündeyken.

5. Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

NOT: Tercih edebileceğiniz farklı bir mantra da “NİNNGHİZHİDDA”dır. Ben bu mantradan daha iyi verim aldım. Thoth [Ninnghizhida] iletişimin çakrası olan Boğaz Çakrasını yönetir.
Size tavsiyem, hangi mantraya daha çok çekiliyorsanız onu tercih edin.

necro_mercury.gif

Kalp Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Ön Meditasyon:
Ön meditasyonu Venüs’ün enerjileri güçlüyken gerçekleştirin. Venüs, kendi burçları olan Boğa ile Terazi veya yüceldiği burç olan Balık’tayken güçlüdür. Bu meditasyonu asla Venüs gerilemedeyken ya da Akrep, Koç ve Başak burçlarındayken gerçekleştirmeyin.

1. Kalp çakranıza odaklanın.

Kalp çakranıza enerji soluyun ve beyaz ışıkla parladığını imgeleyin. “Onun rengi en saf beyazdır.”

3. Nefes verirken kafanızı öne eğin, böylece Kalp Çakranızı hissedebilirsiniz. Ancak çok fazla eğmeyin, rahat olacağınız ölçüde eğerek İnanna’yı titretin. “İİİİİİ-NNNNNN-AAAĞĞĞ-NNNNNN-AAAĞĞĞ.”

4. Bunu 15 kez tekrar edin.

Meditasyonun İkinci Adımı: Bu meditasyonun iki adımı vardır, çünkü bu çakra geçiş ara noktasıdır ve üst ile alt çakralar arasındaki bağlayıcıdır. Sembolü ateş ile birleşmiş sudur- kökensel olarak Gebo rünüdür. Astaroth/İnanna bu çakrayı yönetir.

1. En parlak hâlindeyken dışarı çıkıp dolunayın altına geçin [tercihen].

2. Nefes alırken, Ay’dan çıkan gümüş renkteki sıvı enerjilerin Kalp Çakranıza girip çakrayı parlattığını imgeleyin. Bu enerji sıvı hâldeki cıva gibidir. Ay’dan size doğru bir akarsudan inercesine indiğini imgeleyin.

3. Nefes verirken kafanızı öne eğin, böylece Kalp Çakranızı hissedebilirsiniz. Ancak çok fazla eğmeyin, rahat olacağınız ölçüde eğerek İnanna’yı titretin. “İİİİİİ-NNNNNN-AAAĞĞĞ-NNNNNN-AAAĞĞĞ.”

Hemen sonraki gün, Güneş’in altına geçin ve yukarıdakinin aynısını yapın, ancak bu sefer altın renkteki sıvı enerjiyi kullanın.

1. Güneş, en parlak hâlindeyken Güneş’in altına çıkın [tercihen].

2. Nefes alırken, Güneş’ten gelen altın renkteki sıvı enerjilerin Kalp Çakranıza girip çakrayı altın-beyaz renkte parlattığını imgeleyin.

“İİİİİİ-NNNNNN-AAAĞĞĞ-NNNNNN-AAAĞĞĞ.”

Birinci ve ikinci adımları bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

necro_venus.gif

Güneş Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ, KALP] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyon, gündüz vakti yapılmalıdır. Tercihen 10:00 ile 14:00 saatleri arasında Güneş, enerjilerini en güçlü şekilde yayarken direkt olarak Güneş’in altında yapılabilir. Güneş, kendi burcu olan Aslan ile yüceldiği burç olan Koç’ta iken enerjilerinin zirvesindedir. Diğer tek bir seçenek ise Güneş’in 0 derece ile Yengeç’e girdiği Yaz Gündönümü’dür. Güneş, Terazi ya da Kova burçlarındayken asla bu meditasyonu gerçekleştirmeyin.

1. Ellerinizi kenetleyin, ancak yüzük parmaklarınızı uzatın ve temas hâlinde tutun. Diğer parmaklarınız kenetli şekilde kalacak.

2. Güneş Çakranıza odaklanın ve döndüğünü imgeleyin. Düzgünce hizalandığından emin olun.

3. Güneş’ten enerji çekerek Güneş Çakranıza soluyun.

4. Nefes verişinizde, Güneş Çakranızdaki titreşimi yakalayabilmek adına kafanızı öne eğin ve “Şamaş”ı titretin:
ŞŞŞŞ-AAAĞĞĞ-MMMM-AAAĞĞĞ-ŞŞŞŞ

5. Yukarıdaki nefes alıp verme ve titretme adımını 20 kez tekrarlayın.

Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

necro_sun.gif

Sakral Çakra İçin Necronomicon Meditasyonu

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ, KALP, GÜNEŞ] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyon gece vakti, Mars gücünün zirvesindeyken yapılmalıdır. Mars, kendi burcu olan Koç ile yardımcı yöneticisi olduğu Akrep veya yüceldiği burç olan Oğlak’ta iken gücünün zirvesindedir. Bu meditasyonu asla Mars gerilemedeyken ya da Terazi, Boğa ve Yengeç burçlarındayken gerçekleştirmeyin.

1. Sakral Çakranıza odaklanın. Nefes alırken Sakral Çakranıza enerji soluyun ve nefes verirken de kafanızı öne eğerek “NERGAL”i titretin.
NNN-EEEYYY-RRR-GGGG-EEEYYY-LLL — R’leri bastırın, tıpkı bir motor gibi.

2. Bunu 8 kez tekrar edin.

Meditasyonu bitirdiğinizde, verilen mühre odaklanarak üstüne birkaç dakika meditasyon yapın.

necro_mars.gif

Taç Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ, KALP, GÜNEŞ, SAKRAL] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyon, Jüpiter’in enerjileri güçlüyken gerçekleştirilmelidir. Jüpiter, kendi burcu olan Yay ile yardımcı yöneticisi olduğu Balık veya yüceldiği burç olan Yengeç’te iken gücünün zirvesindedir. Bu meditasyonu asla Jüpiter gerilemedeyken ya da İkizler, Başak ve Oğlak burçlarındayken gerçekleştirmeyin.

1. Taç Çakranıza odaklanın. Nefes alırken çakraya enerji soluyun ve verirken de “MARDUK”u titretin: MMMM-AAAĞĞĞ-RRRR-DDDDDD-UUUUU-KKKKKK
R’leri bastırın, tıpkı bir motor gibi. K ise gırtlaktandır ve boğazın arka kısmından gelir.

2. Bunu 10 kez tekrar edin.

necro_jupiter.gif

Kök Çakrası İçin Necronomicon Meditasyonu

DİĞER ÇAKRALAR İÇİN OLANLARI [ÜÇÜNCÜ GÖZ, BOĞAZ, KALP, GÜNEŞ, SAKRAL, TAÇ] GERÇEKLEŞTİRMEDEN BU MEDİTASYONU YAPMAYIN.

Bu meditasyonu asla Satürn gerilemedeyken ya da Koç, Aslan ve Yengeç burçlarındayken gerçekleştirmeyin.

1. Kök Çakranıza odaklanın. Nefes alırken çakraya enerji soluyun ve verirken de çenenizi göğsünüze bastırarak “NİNİB”i titretin:

NNNNN-İİİİİİ-NNNNN-İİİİİİ-BBBBBB

2. Bunu 4 kez tekrar edin.

necro_saturn.gif

Tüm adanmış ve henüz adanmamış okurlarımıza esenlikler,

Bu gece Necronomicon meditasyonlarına başlamak için güzel bir tarih. Bu yüzden bu günün şerefine bu meditasyonlar çevrilip hizmetinize sunulmuştur. Üçüncü Göz ile birlikte bu gece başlayabilirsiniz. Meditasyonlarınızda başarılar dileriz!

İyi günler.

Bright Truth said:
Tüm adanmış ve henüz adanmamış okurlarımıza esenlikler,

Bu gece Necronomicon meditasyonlarına başlamak için güzel bir tarih. Bu yüzden bu günün şerefine bu meditasyonlar çevrilip hizmetinize sunulmuştur. Üçüncü Göz ile birlikte bu gece başlayabilirsiniz. Meditasyonlarınızda başarılar dileriz!

İyi günler.

teşekkürler,peki necronomicon meditasyonlarını rünik mantralar ile birleştirebilir miyiz?Ve şu imgelediğimiz ilginç şekiller,bunları imgelemenin ne kadar artısı var?Artısı nedir?

https://www.quora.com/Do-Norwegian-men-like-black-women

Attığın site pek güvenli değil,yüksek ihtimal internette güvenlisi de yok.Antropoloji Yahudilerin oyuncağı olmuş,doğru bilgileri ayıklamak da beni aşar.Bunlar doğrultusunda ırkımı belirlemek için Odhala ile büyü yapmadan sonuç alamayacağım.Ama anlayamıyorum,büyüyü yaptıktan sonra ırkımın x olduğunu nasıl anlayacağım?İçimde güçlü bir x ırkına ait olma gibisinden bir şey mi hissedeceğim?

Wotan's Druid said:
teşekkürler,peki necronomicon meditasyonlarını rünik mantralar ile birleştirebilir miyiz?Ve şu imgelediğimiz ilginç şekiller,bunları imgelemenin ne kadar artısı var?Artısı nedir?

https://www.quora.com/Do-Norwegian-men-like-black-women

Attığın site pek güvenli değil,yüksek ihtimal internette güvenlisi de yok.Antropoloji Yahudilerin oyuncağı olmuş,doğru bilgileri ayıklamak da beni aşar.Bunlar doğrultusunda ırkımı belirlemek için Odhala ile büyü yapmadan sonuç alamayacağım.Ama anlayamıyorum,büyüyü yaptıktan sonra ırkımın x olduğunu nasıl anlayacağım?İçimde güçlü bir x ırkına ait olma gibisinden bir şey mi hissedeceğim?

Esenlikler,

Hayır, birleştiremezsiniz. Necronomicon mantraları ile rünler farklı iki tür güç sözcüğüdür. Bu meditasyon, adı üstünde "Necronomicon" mantraları üzerine yoğunlaşmıştır, ki bunlar da Tanrıların antik adlarıdır.

Diğer sorunuza yönelikse ben kendim denemedim ancak bu rünün, bu amaçlı kullanıldığını biliyorum. Muhtemelen dediğiniz gibi. Ben kendi adıma meditasyonda geliştikçe tüm şüphelerimden arındım, ekstra bir çalışma yapmadığım için süreç nasıl işliyor bilmiyorum.

İyi günler.

Baroness Blossom said:
Şey inanna mantrası 3. Göz ve nanna mantrasıda boğaz için değil miydi ? Ve sorduğum sorulara cevap verir misiniz ?

Esenlikler,

Bu bilgiler güncelleniyor. En son forumlarda 6. Çakra ve Üçüncü Göz için Nanna olduğu söylenmişti. En son bu söylendiği için ve orijinal yazıda da böyle yazdığı için değiştirmedim.

Sorularınızı tekrar sorabilirsiniz ancak cevap vermediysem muhtemelen bilgi sahibi değilimdir.

İyi akşamlar.

Thersthara said:
Esenlikler,

Anlamadığım bazı kısımlar var mesela bu gece 3. göz meditasyonuna başlamak için uygun ama bu günü birlik bir meditasyon mu? şimdi yaptım diyelim yarın devam mı edeceğim? ne kadar süre devam etmeliyim öyleyse eğer?

ayrıca diğer çakralara başlayabilmek için uygun tarihler nelerdir? biliyorsanız paylaşır mısınız benimle

Esenlikler,

Hayır, devam etmeyeceksiniz. Bugün yapıp bitireceksiniz. Daha sonra uygun bir tarihte Boğaz Çakrası ile devam edeceksiniz.

Tarihlerin hepsini çıkarmam mümkün değil, ancak JoS-Astro'dan takip edebilirsiniz. Bir gezegen, bir burçta zaten ortalama 1 ay kadar kalıyor. Ara sıra takip etseniz bir şekilde öğrenirsiniz. Hangi gezegenin hangi burçta olması gerektiği zaten yazıyor.

İyi akşamlar.

Bu ismi neden aldığını biliyor musunuz? Necronomicon benim bildiğim kadarıyla tamamen bir Necromancy rivayeti. İçinde ölü diriltme gibi pek çok saçma sapan ritüelin bulunduğuna ve dünyada bir yerde saklı olduğuna inanılan bir kitap olarak geçer. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Macellaio(Kasap) said:
Bu ismi neden aldığını biliyor musunuz? Necronomicon benim bildiğim kadarıyla tamamen bir Necromancy rivayeti. İçinde ölü diriltme gibi pek çok saçma sapan ritüelin bulunduğuna ve dünyada bir yerde saklı olduğuna inanılan bir kitap olarak geçer. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Esenlikler,

Yazının başında bunun açıklaması var.

Bu meditasyonlar, Necronomicon’un 1586 tarihli kopyasından alıntıdır. Necronomicon’un gerçekliği hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Bu meditasyonları uygularken, Necronomicon’un ne kadar güçlü ve gerçek olduğunu göreceksiniz. “Necronomicon”un çevirisi “Ölü Adların Kitabı”dır. Bu bir nekromansi kitabı değildir. Sadece bilgisizler buna inanır, ya da daha kötüsü, bunun bir “kurgu eseri” olduğunu düşünebilecek kadar aptal olanlar. Ancak gerçekte, titreşimleri [adları] kullanarak ruhu ilerletmek için talimatlar içeren bir büyü kitabıdır. Adlara “ölü” denmesinin sebebi binlerce yıldır kullanılmamalarıdır, özellikle sahte programlar olan Hristiyanlık ve İslâm’ın gelişinden sonra. Çakraları açmak için sunulan çoğu ana akım ve popüler metodların aksine [çakraları kökten yukarıya doğru açmayı öğütlerler ve bu da oldukça tehlikeli ve akıl dışıdır] bu küçük kısa kitap, oldukça doğru ve güvenli metodlar sunar. Dahası çakraları açma talimatları konusunda daha kesindir ve çakraların gezegenlerinin en uygun zaman aralığına kadar detay verir.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Macellaio(Kasap) said:

Esenlikler,

Yazının başında bunun açıklaması var.

Bu meditasyonlar, Necronomicon’un 1586 tarihli kopyasından alıntıdır. Necronomicon’un gerçekliği hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Bu meditasyonları uygularken, Necronomicon’un ne kadar güçlü ve gerçek olduğunu göreceksiniz. “Necronomicon”un çevirisi “Ölü Adların Kitabı”dır. Bu bir nekromansi kitabı değildir. Sadece bilgisizler buna inanır, ya da daha kötüsü, bunun bir “kurgu eseri” olduğunu düşünebilecek kadar aptal olanlar. Ancak gerçekte, titreşimleri [adları] kullanarak ruhu ilerletmek için talimatlar içeren bir büyü kitabıdır. Adlara “ölü” denmesinin sebebi binlerce yıldır kullanılmamalarıdır, özellikle sahte programlar olan Hristiyanlık ve İslâm’ın gelişinden sonra. Çakraları açmak için sunulan çoğu ana akım ve popüler metodların aksine [çakraları kökten yukarıya doğru açmayı öğütlerler ve bu da oldukça tehlikeli ve akıl dışıdır] bu küçük kısa kitap, oldukça doğru ve güvenli metodlar sunar. Dahası çakraları açma talimatları konusunda daha kesindir ve çakraların gezegenlerinin en uygun zaman aralığına kadar detay verir.

İyi akşamlar.

https://satanisgod.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Necronomicon.html bu yazıyı okudum biraz önce. Öğrendiklerimin aslını şimdi anladım. Teşekkürler aydınlattığınız ve yol gösterdiğiniz için iyi akşamlar.

Teşekkürler Bright Truth,

Niyetimde yoktu ani kararla gece bende başladım. Güneşi öğlen yapın demişsiniz. Bende güneş ve diğerlerini öğlen yapıcam. Kolay ve kısa. Güzel. Peki bu şekil toplam kaç gün sürecek?

Perla said:
Teşekkürler Bright Truth,

Niyetimde yoktu ani kararla gece bende başladım. Güneşi öğlen yapın demişsiniz. Bende güneş ve diğerlerini öğlen yapıcam. Kolay ve kısa. Güzel. Peki bu şekil toplam kaç gün sürecek?

Esenlikler,

Bugün sadece Üçüncü Göz için uygun. Bu tekrar edilecek bir meditasyon değildir. Aylara, hatta yıllara yayılarak yapılan bir meditasyondur. Asıl önemli olan nokta çakraları yöneten gezegenlerin güçlü olmasıdır. Her çakranın meditasyondan önceki açıklamasında bunlar yazıyor. Örneğin Güneş, Koç ya da Aslan'da olmadan yapsanız bile bir etkisi olmayacaktır. Hatta düşüşte olduğu ya da zararlı olduğu burçta yaparsanız kötü etkileri bile olabilir (Böyle bir şey duymadım ancak yazılanlardan tahmin yürütüyorum).

İyi geceler.

sırayla yapılacak sandım. :D :oops: üçüncü göz + boğaz yaptım, yarında güneş yaparım diyordum. şimdi netleşti. Hepsinin kendi zamanları var, karelerdeki gibi.

Bright Truth said:
Baroness Blossom said:
Şey inanna mantrası 3. Göz ve nanna mantrasıda boğaz için değil miydi ? Ve sorduğum sorulara cevap verir misiniz ?

Esenlikler,

Bu bilgiler güncelleniyor. En son forumlarda 6. Çakra ve Üçüncü Göz için Nanna olduğu söylenmişti. En son bu söylendiği için ve orijinal yazıda da böyle yazdığı için değiştirmedim.

Sorularınızı tekrar sorabilirsiniz ancak cevap vermediysem muhtemelen bilgi sahibi değilimdir.

İyi akşamlar.

Şey zaten forumlarda sorduğumdan burada sormiyacam onun yerine yeni 2 soru sorucam burada
1. 6. çakra için neden necronomicon meditasyonu yok ?
2. Gümüş rengi için örnek bir renk verir misiniz ? Cidden gri ile gümüş'ü çok karıştırıyorum ve bu yüzdende bu rengi yanlışlıkla herhangi bir çakra üzeribde kullanmak istemiyorum

SimyacıAbuzer07 said:
çakra medleri arasındaki baya zaman olabilir işlem zamanları belli olduğundan o zman ara ara ypaılacak bişey bu gün gün değil?

Esenlikler,

Evet, dediğiniz gibi. Uygun zaman geldikçe yapacaksınız.

İyi günler.

Baroness Blossom said:
Şey zaten forumlarda sorduğumdan burada sormiyacam onun yerine yeni 2 soru sorucam burada
1. 6. çakra için neden necronomicon meditasyonu yok ?
2. Gümüş rengi için örnek bir renk verir misiniz ? Cidden gri ile gümüş'ü çok karıştırıyorum ve bu yüzdende bu rengi yanlışlıkla herhangi bir çakra üzeribde kullanmak istemiyorum

Esenlikler,

1- 3. Göz var. Bir şekilde onun açılması 6. Çakra ile bağlantılıdır, o yüzden eklenmemiştir.

2- Gümüş renk, Ay ve cıva gibi parlaktır. Gri renk ile çalıştığımda soğuk, çürütücü ve durağan olduğunu gözlemledim. Gümüş renk ise oldukça hoş bir renktir, ruhani bir renktir.

İyi günler.

SimyacıAbuzer07 said:
6. çakra yok onu ne yapacaz

Esenlikler,

Önceki yorumumda da belirttiğim gibi muhtemelen onun açılışı 3. Göz ile bağlantılı ve bu yüzden Altıncı Çakra yerine 3. Göz verilmiş.

İyi günler.

SimyacıAbuzer07 said:
sonuç olarak oradaki titreşimleri 3ç göze yapacağız ama dimi? 6ya değil

Esenlikler,

Evet, Üçüncü Göze titreteceksiniz.

İyi günler.

Tüm SS kardeşlerimize esenlikler,

Vaktinde bu meditasyonlar için "tek günlük" olduğunu söylemiştim, ancak yeni bir bilgi geldi. Bu meditasyonları başladığınız günden itibaren 3 gün, 40 gün, ya da aylar boyu devam ettirebilirsiniz.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Tüm SS kardeşlerimize esenlikler,

Vaktinde bu meditasyonlar için "tek günlük" olduğunu söylemiştim, ancak yeni bir bilgi geldi. Bu meditasyonları başladığınız günden itibaren 3 gün, 40 gün, ya da aylar boyu devam ettirebilirsiniz.

İyi geceler.

Bugün de dahil olmak üzere herhangi bir gün başlayabiliriz, değil mi? Ne kadar süreceği de bize bağlı sanırsam..?

Ποσειδών666 said:
Bugün de dahil olmak üzere herhangi bir gün başlayabiliriz, değil mi? Ne kadar süreceği de bize bağlı sanırsam..?

Esenlikler,

Üçüncü Göz için olanına 17 Ocak'ta başlamalısınız, 16 Şubat'ta da Boğaz Çakrasınınkine başlayabilirsiniz. Kalp içinse biraz beklemeniz gerekecek, Nisan gibi o da. Bir kardeşimiz tarihleri çevirmişti, onun yazısına bakabilirsiniz. Ve evet, ne kadar süreceği size bağlı ancak başlama tarihi çok net ve önemli nokta, orada dikkatli olmanız gerekiyor.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Ποσειδών666 said:

Esenlikler,

Üçüncü Göz için olanına 17 Ocak'ta başlamalısınız, 16 Şubat'ta da Boğaz Çakrasınınkine başlayabilirsiniz. Kalp içinse biraz beklemeniz gerekecek, Nisan gibi o da. Bir kardeşimiz tarihleri çevirmişti, onun yazısına bakabilirsiniz. Ve evet, ne kadar süreceği size bağlı ancak başlama tarihi çok net ve önemli nokta, orada dikkatli olmanız gerekiyor.

İyi akşamlar.
Esenlikler,

Normal yaptığımız Çakra meditasyonları ile Necronomicon meditasyonları arasındaki fark ne?

Sanırım Necronomicon meditasyonları daha güçlü olmalı?

Bright Truth said:
Ποσειδών666 said:

Esenlikler,

İyi akşamlar.

Bu meditasyonlar en uygun gezegen yerleşimlerinde yapıldığından dolayı çakralar için maksimum verim alınacak, değil mi?

Bright Truth said:
Ποσειδών666 said:

Esenlikler,

İyi akşamlar.

Bu meditasyonu mu tercih edersin yoksa rünik/sanskrit mantraları ile yapılanı mı?Rünik necronomicondan daha güçlüyken bu meditasyona neden daha fazla önem veriliyor?

unforgiven said:
Esenlikler,

Normal yaptığımız Çakra meditasyonları ile Necronomicon meditasyonları arasındaki fark ne?

Sanırım Necronomicon meditasyonları daha güçlü olmalı?

Esenlikler,

Evet, doğru zamanda başlandığı sürece Necronomicon Meditasyonları, normal çakra meditasyonlarından daha güçlüdür.

İyi akşamlar.

Ποσειδών666 said:
Bu meditasyonlar en uygun gezegen yerleşimlerinde yapıldığından dolayı çakralar için maksimum verim alınacak, değil mi?

Esenlikler,

Evet, dediğiniz gibi. Çok daha iyi sonuçlar alacaksınız.

İyi akşamlar.

Wotan's Druid said:
Bu meditasyonu mu tercih edersin yoksa rünik/sanskrit mantraları ile yapılanı mı?Rünik necronomicondan daha güçlüyken bu meditasyona neden daha fazla önem veriliyor?

Esenlikler,

Çünkü bu meditasyonlar, uygun zamanda çok büyük etkiler yaratabiliyor. Normal TÇM ile arasındaki fark da budur. Bir diğer şeye de değinmem gerekirse, tanrı adları aslında oldukça güçlü etkiler yaratabilirler. En güçlü mantra zaten Satanama'dır. Lord Amon Ra, bir keresinde Yüksek Rahip Hoodedcobra666'ya, kendisinin emrindeki ruhların adlarını veren bir kaynakla alakalı, yararlanılabilmesi için yıllarca sürdürülmüş bir meditasyon tecrübesinin gerektiğini söylemişti. Bu mantralar da oldukça güçlüler. Ancak bu tıpkı Magnum Opus meditasyonları gibi. Yeni birinin alacağı etkiyle, onlarca yılını harcamış birinin alacağı etki bir olmayacaktır.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Ποσειδών666 said:

Esenlikler,

Evet, dediğiniz gibi. Çok daha iyi sonuçlar alacaksınız.

İyi akşamlar.

Peki Bright Truth, kök çakrasını açma meditasyonunun son günü ayın tam 17'sine denk geliyor. Aynı gün üçüncü göz meditasyonuna başlamak bir sorun oluşturmaz, değil mi?

Ποσειδών666 said:
Peki Bright Truth, kök çakrasını açma meditasyonunun son günü ayın tam 17'sine denk geliyor. Aynı gün üçüncü göz meditasyonuna başlamak bir sorun oluşturmaz, değil mi?

Esenlikler,

40 günlük meditasyon programını mı yapıyorsunuz? Çok bir sorun oluşturacağını sanmam ancak enerjinin fazla gelmesi durumunda bu meditasyonları bırakıp, ruhunuzun daha güçlü olduğu bir zaman dönmenizi öneririm.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Wotan's Druid said:

Esenlikler,
Çünkü bu meditasyonlar, uygun zamanda çok büyük etkiler yaratabiliyor. Normal TÇM ile arasındaki fark da budur. Bir diğer şeye de değinmem gerekirse, tanrı adları aslında oldukça güçlü etkiler yaratabilirler. En güçlü mantra zaten Satanama'dır. Lord Amon Ra, bir keresinde Yüksek Rahip Hoodedcobra666'ya, kendisinin emrindeki ruhların adlarını veren bir kaynakla alakalı, yararlanılabilmesi için yıllarca sürdürülmüş bir meditasyon tecrübesinin gerektiğini söylemişti. Bu mantralar da oldukça güçlüler. Ancak bu tıpkı Magnum Opus meditasyonları gibi. Yeni birinin alacağı etkiyle, onlarca yılını harcamış birinin alacağı etki bir olmayacaktır.

İyi akşamlar.

Kök çakranin meditasyonu bütün yıl yapilabiliyormus ancak diğer meditasyonlari yapmadan yapmamamız gerekiyormuş.Yaparsak ne olur?3. Göz için olanı 6. Cakra için de kullanirsak pek sorun olmaz sanırım?Sonuçta 3. Göz 6. Cakranin bir uzantisi

Wotan's Druid said:
Kök çakranin meditasyonu bütün yıl yapilabiliyormus ancak diğer meditasyonlari yapmadan yapmamamız gerekiyormuş.Yaparsak ne olur?3. Göz için olanı 6. Cakra için de kullanirsak pek sorun olmaz sanırım?Sonuçta 3. Göz 6. Cakranin bir uzantisi

Esenlikler,

1- Muhtemelen ruhunuz zarar görebilir.

2- Dediğiniz gibi, böyle yapmanızda sorun olacağını sanmıyorum ancak 3. Göz'e de mutlaka titretin, ekstradan 6. Çakra'ya yapmanızda ise bir problem çıkmaz diye düşünüyorum.

İyi günler.

Bright Truth said:
Ποσειδών666 said:

Esenlikler,

İyi akşamlar.

Yengeç dolunayı 18 Ocak saat 02.48'de başlıyor. Üçüncü göze o sıra mı başlamalıyım yoksa şu anda da başlasam olur mu?

Ποσειδών666 said:
Yengeç dolunayı 18 Ocak saat 02.48'de başlıyor. Üçüncü göze o sıra mı başlamalıyım yoksa şu anda da başlasam olur mu?

Esenlikler,

O sıra müsait olmasanız bile şimdi başlamanızı da önermiyorum. Gece 2-3 gibi yapamayacaksanız bile 17 Ocak'ın akşam saatlerinde yapın. Dolunaya ne kadar yakın olursa o kadar iyi olacaktır.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Ποσειδών666 said:

Esenlikler,

O sıra müsait olmasanız bile şimdi başlamanızı da önermiyorum. Gece 2-3 gibi yapamayacaksanız bile 17 Ocak'ın akşam saatlerinde yapın. Dolunaya ne kadar yakın olursa o kadar iyi olacaktır.

İyi geceler.

O halde Türkiye'dekiler için en mükemmel başlangıç tarihi 18 Ocak 02.48, fakat o tarihte uyanık veya müsait olamayacaksak bile o saate en yakın saatte başlamak da iş görecektir?

Bu tür şeylerde aşırı takıntılıyım, anlarsınız ya...

Ποσειδών666 said:
O halde Türkiye'dekiler için en mükemmel başlangıç tarihi 18 Ocak 02.48, fakat o tarihte uyanık veya müsait olamayacaksak bile o saate en yakın saatte başlamak da iş görecektir?

Esenlikler,

Evet, o zaman en yakın saatte başlamalısınız.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Ποσειδών666 said:

Esenlikler,

Evet, o zaman en yakın saatte başlamalısınız.

İyi akşamlar.
Esenlikler,

Türkiye'de olmasam bile 02.48de başlamam problem teşkil eder mi? Şuan bulunduğum ülkedeki saat Türkiye'ye göre 1 saat ileride.

unforgiven said:
Esenlikler,

Türkiye'de olmasam bile 02.48de başlamam problem teşkil eder mi? Şuan bulunduğum ülkedeki saat Türkiye'ye göre 1 saat ileride.

Esenlikler,

Bulunduğunuz ülkenin takvimine bu adresten ulaşabilir, ona göre değerlendirip başlayabilirsiniz.

İyi geceler.

Bu mesajı okuyan tüm kardeşlerimize esenlikler,

Ay tam olarak dolunaya geçiş yaptığında, aynı zamanda boşluğa da girecek. Bu yüzden başlama saatinizi 2 buçuktan öncesinde tutun (eğer Türkiye'nin batı kesimlerinde yaşıyorsanız çok daha erken başlayın). Ay ondan sonra Yengeç'ten çıkıp boşluğa girecek ve başlamak için uygun bir fırsatınız kalmayacak.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Bu mesajı okuyan tüm kardeşlerimize esenlikler,

Ay tam olarak dolunaya geçiş yaptığında, aynı zamanda boşluğa da girecek. Bu yüzden başlama saatinizi 2 buçuktan öncesinde tutun (eğer Türkiye'nin batı kesimlerinde yaşıyorsanız çok daha erken başlayın). Ay ondan sonra Yengeç'ten çıkıp boşluğa girecek ve başlamak için uygun bir fırsatınız kalmayacak.

İyi geceler.
Esenlikler,

TR saatine göre 02.15 başlamak için uygun mudur?

unforgiven said:
Esenlikler,

TR saatine göre 02.15 başlamak için uygun mudur?

Esenlikler,

Evet, uygundur.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back