Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Babam için

buijue

New member
Merhaba direk konuya girecegim benim babam %95 görme engelli 2 sene once oldu dogustan gelen bisey degil hangi tanridan yardim isteyebilirim yardim edebilirler mi gozlerinin acilmasini cin babam icin baya uzuluyorum cok kez ameliyat oldu faydasi olmadi uzun suresie ss im zaten ya babasini iyilestirmek icin ss olmus diye kafanizda algi olusmasin

Esenlikler,

Sağlık ve şifayla alakalı tanrılardan yardım alabilirsiniz. Lord Valefor'dan yardım isteyenlerin çok çaresiz hastalıklarda bile iyileştiğini duymuştum.

İyi günler.

unforgiven said:
Esenlikler,

Benim annem de topal, Lord Valefor annemin iyileşmesinde yardimci olabilir mi?

Esenlikler,

"Yardımcı olabilir" ya da "olamaz" diyemem, çünkü ben de bilmiyorum. Kendiniz ona sormalısınız.

İyi günler.

buijue said:
Merhaba direk konuya girecegim benim babam %95 görme engelli 2 sene once oldu dogustan gelen bisey degil hangi tanridan yardim isteyebilirim yardim edebilirler mi gozlerinin acilmasini cin babam icin baya uzuluyorum cok kez ameliyat oldu faydasi olmadi uzun suresie ss im zaten ya babasini iyilestirmek icin ss olmus diye kafanizda algi olusmasin

''babasini iyilestirmek icin SS olmus diye kafanizda algi olusmasin'' cümlesi bence yanlış çünkü, aile gerçekten çok önemli bir kurum özellikle bizim gibi memeli hayvanlar için ve aile fertlerimiz iyileştirmek için bu yola girmekte hiç bir sakınca yok.

Tabiki Spritüal olarak gelişmek, büyük ve gerçek yaratıcımız olan Şeytanla bir ilişiki kurmak önemli ama sonuçta hepimiz bu yolu farklı sebeplerden ve farklı şekillerde bulduk

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back