Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Alev Meditasyonu

Elite

Well-known member
Birinci Yöntem:

1. Bir mum yakın ve ateşe 2 dakika boyunca bakın. Dikkatinizin dağılmaması önemlidir.

Cupped_Hands.gif

2. Gözlerinizi kapayın, avuç içlerinizi rahatlayarak birleştirin, sonrasındaysa gözlerinizi görseldeki gibi kapayın ve ateşin karanlıktaki izlerine bakın. İmge, görüş alanınız içinde hareket edebilir. Bakmaya devam edin ve geri getirin, dört dakika boyunca daha üzerine konsantre olun.

3. Rahatlayın ve zihninizi temizleyin, nefes alıp verişinize birkaç dakika boyunca dikkatinizi verin, her bir nefesinize odaklanın.

Bu egzersiz ne işe yarar:
Bu egzersiz, aklın tek bir noktada odaklanması için onu eğitir, psişik/astral çalışmalar için oldukça önemlidir. Normal bir insanda, düşünceler dağınıktır ve odak sağlanamaz. Yoğun bir şekilde odak sağlayabilen eğitilmiş bir zihinde ise aynı bir lazer gibi tek noktaya odaklanabilen düşünceler vardır ve düşünceler güç içerir. Tam konsantrasyon, astral çalışmalarda fark yaratır. Ayrıca kişinin iradesi de bu çalışmayla birlikte dikkatin sağlam kaldığı ve dağılmadığı bir iradeye evrilecek. Hemen gemileriniz suya batmış moduna girmeyin ve aceleci olmayın. Başlangıçta düşüncelerin aklınızda belirmesi normaldir. Tam konsantrasyon zaman alır ve aklı eğitmenin en zorlu yönlerinden biridir.

İkinci Yöntem:

1. Ateşe birkaç dakika boyunca odaklanın.

2. Gözlerinizi kapayın, avuç içlerinizi rahatlayarak birleştirin, sonrasındaysa gözlerinizi görseldeki gibi kapayın ve ateşin karanlıktaki izlerine bakın. İmge, görüş alanınız içinde hareket edebilir.

3. Gözlerinizi kapalı bir şekilde tutarken, ateşin zihninizdeki imgesini kendinize doğru yakınlaştırın. İleri ve geri ateşi oynatın. Ateşi oynatmakta ve kontrol etmekte ustalaştığınızda zihninizdeki imgenin içine girmeye çalışın. İmgenin yoğunlaştığını ve renk değiştirdiğini göreceksiniz. Önce parlaklıktan pembeliğe geçiş yapacak, sonra kırmızıya ve sonradan daha da kararacak.

4. Eğer isteğiniz bu yöndeyse egzersizi tekrar edin.

Bu egzersiz ne işe yarar:
Bu egzersiz, zihni ve üçüncü gözü enerjiyi yönlendirebilmesi için eğitir.

Trataka meditasyon diye geçiyor. önceden muma bakarak yapıyorum, mum alamıyorum, imkanım yok. sonra netten 1 saatlik mum videosu indirdim ona bakarak yapıyordum. önceden gözleri kırpmadan sabit bir şekilde bakarken burnum akıyordu, gözlerim yaşlar geliyordu. şimdi pek olmuyor, 1 saat+ kadar durabiliyorum.
Şeytan babanın mührü ve Leydi Vapula'nın mührüne bakarak yapıyorum ben, uygunmudur?

Perla said:
Trataka meditasyon diye geçiyor. önceden muma bakarak yapıyorum, mum alamıyorum, imkanım yok. sonra netten 1 saatlik mum videosu indirdim ona bakarak yapıyordum. önceden gözleri kırpmadan sabit bir şekilde bakarken burnum akıyordu, gözlerim yaşlar geliyordu. şimdi pek olmuyor, 1 saat+ kadar durabiliyorum.
Şeytan babanın mührü ve Leydi Vapula'nın mührüne bakarak yapıyorum ben, uygunmudur?

Esenlikler,

Burada ateşin önerilme sebebi parlak olmasıyla alakalı. Yani gözünüzü kapattıktan sonra bir izi kalıyor. Farklı bir şeyle de yapsanız sorun olmaz.

İyi günler.

Bright Truth said:
Perla said:

Esenlikler,

Burada ateşin önerilme sebebi parlak olmasıyla alakalı. Yani gözünüzü kapattıktan sonra bir izi kalıyor. Farklı bir şeyle de yapsanız sorun olmaz.

İyi günler.

Bright Truth, normal meditasyon sırasında bazı şeyler görüyorum. insanımsı ama tuhaf yüzler. Bizim Demonlar olsa kırmızı gözlü ve güzel yüzlü olurlar.
Bunlar düşman parazitleri olabilir diye düşünüyorum. ya da benim sanrıları mı? Rüya esnasında böyle şeyler görürüz, uykuya dalmadan
trans halinde de benzer şeyler görürüz. Acaba benim beynim mi üretiyor ki bunları? onları farkettiğimde anında kayboluyorlar.
Geçen gulyabani görünümlü, insanımsı ama koca kafalı, kocaman beyaz sakalı ve beyaz takkesi vardı. Kafasını çevirdi, ben bakınca hemen yok oldu.
Meditaysonda ilerledikçe herşey netleşicektir tabii de merak ediyor insan, neler yaşadığını, bunların ne olduğunu..

Bright Truth,
ölmüş birini lanetleyebilirimyiz? örn. bize büyü yapmış, veya herhangi kötülük yapmış kişileri? ya da bu kişilerde öldükten sonra sık sık bizi ziyarete gelebilirler mi? Buna karşı ne yapabiliriz.

Perla said:
Bright Truth,
ölmüş birini lanetleyebilirimyiz? örn. bize büyü yapmış, veya herhangi kötülük yapmış kişileri? ya da bu kişilerde öldükten sonra sık sık bizi ziyarete gelebilirler mi? Buna karşı ne yapabiliriz.

Esenlikler,

Mantıken lanetliyor olabilmeniz lazım. Korunmak için de koruma auranızı arttırıp Algiz titretebilirsiniz auranıza.

İyi günler.

[/quote]

Esenlikler,

Mantıken lanetliyor olabilmeniz lazım. Korunmak için de koruma auranızı arttırıp Algiz titretebilirsiniz auranıza.

İyi günler.
[/quote]

evet mantıken, olabilir ama kişinin reenkarnasyon zamanlamasını bilmiyorum, ya reenkarnasyona uğramışsa geçerli olmayabilir.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back