Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tesbih

Kitlesel İlerleme

New member
Arkadaşlar kendime plastik veya ahşaptan-ne olduğu önemli değil çünkü sadece saymak için kullanıcam-bir tesbih yapmayı düşünüyorum.Rtr leri yaparken kullanmak için.Çünkü ne zaman yüksek tekrarla rtr yapsam sürekli sayılar karışıyor.
Asıl konuya gelecek olursak tesbihimi güneşle temizlesem yeterli olur mu?Üstünde negatif enerji birikmez değil mi? :!:
Ve son olarak bir ara kendime doğal taşlarla tesbih yapmak istiyorum.Doğal taşların majikal kullanımı hakkında biraz bilgi rica edecektim. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
İnternette bulamadım.
:(

Kitlesel İlerleme said:
Arkadaşlar kendime plastik veya ahşaptan-ne olduğu önemli değil çünkü sadece saymak için kullanıcam-bir tesbih yapmayı düşünüyorum.Rtr leri yaparken kullanmak için.Çünkü ne zaman yüksek tekrarla rtr yapsam sürekli sayılar karışıyor.
Asıl konuya gelecek olursak tesbihimi güneşle temizlesem yeterli olur mu?Üstünde negatif enerji birikmez değil mi? :!:
Ve son olarak bir ara kendime doğal taşlarla tesbih yapmak istiyorum.Doğal taşların majikal kullanımı hakkında biraz bilgi rica edecektim. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
İnternette bulamadım.
:(

Esenlikler,

RTR'ları eğer 9'dan fazla yapmıyorsanız parmaklarınızı da kullanabilirsiniz. Ben açıkçası 3'e bölerek bir ritim oluşturuyorum. Örneğin "VAĞT VAĞT VAĞT - VAĞT VAĞT VAĞT - VAĞT VAĞT VAĞT" Bu da sayarken oldukça kolaylık sağlıyor. Böyle bir ritim tutturmadan saymak cidden zor.

Onun harici tesbihte İslâmî bir işleme olmadığından emin olun. Üstünde enerji birikebilir, ruhaniyette kullanılan her bir eşya gibi. Ancak çok endişelenmeniz gereken bir şey yok. Düzenli bir şekilde RTR'lardan sonra kendinizi temizlerken tesbihi de 36 Raum ile temizleyebilirsiniz. Arada sırada yine de 111'e kadar çıkarın ancak her RTR sonrası bu kadar fazla temizlemenize gerek yok, asıl negatif enerji muhtemelen sizde birikecektir zaten tesbih yerine.

Doğal taşlar hakkındaysa JoS'ta ayrıntılı bir yazı yok ancak bu bağlantıya girip burçlar ve gezegenlerin taşlarını, metallerini öğrenebilirsiniz. Buradan da aynı şekilde bazı rünlerin taşlarına erişebilirsiniz. Aynı karakteristikte olacaklardır zaten, bu yüzden bir gezegenin, burcun, rünün taşına bakarak karakteristiğini çözebilirsiniz.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back