Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Şifa yaptığım ölüyor

Druid of the Truth

New member
Thersthara said:
Esenlikler,

Başlıktanda gördüğünüz üzere şifa yapamıyorum yaptığım canlı ölüyor, bi insan üzerinde denediğimde o kişinin maalesef ölümü sonuçlandı. Elimde olan bir şey değil el çakralarımı da açtım fakat şifa yapamıyorum hiç bir şekilde. Yöneticim Satürn olduğundan alakalı olabilir gibi düşündüm fakat emin değilim lütfen yardım edin. Tanrılara sordum fakat net bir cevap alamadım psişik açıklığım bu kadar gelişmedi diye. Konu hakkında bilgisi olan SS kardeşlerimin yardımını istiyorum lütfen yardım edin.

daha önce böcekler üzerinde yaptığım şifaların hepsinde o böceğin birkaç dakika içinde ölümüyle karşılaştım, bir arkadaşımın hastalanan aile üyesi için yardım istemesi üzerine o kişiye şifa uyguladım ve yeniden ölümüyle karşılaştım (o yaptığım ilk şifaydı) güneşten enerji çekip deniyorum fakat odaklanınca tek gördüğüm bordo gri enerji, ne kadar temizlesem de geçmiyor 666 Raum bile titrettim lanetleri geri çevirme yapıp el çakralarıma ve ruhuma fakat hala aynı sadece şifa için böyle oluyor başka hiç bi enerji yönlendirmesinde bu durumla karşılaşmadım sadece şifa amaçlı yaptığımda ansızın gri ve bordo koyu ve soluk bi duman enerjisi görüyorum

Merakımdan soruyorum,RTR yaptığında ne hissediyorsun?

Bu kadar ciddi bir sorunu burada değil ana forumda sorman gerekir. İngilizce olarak orada tekrar sormalısın. Bahsettiğin şey normal bir şey asla değil. Cevabı ben de merak ediyorum.

Şifa yapmazsın olur biter. Zaten ruhani olarak gelişmeden gelişmiş çalışma yapmaya başlamak hangi akla hizmet.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back