Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Meditasyon yaptığım halde neden insanlar düşüncelerimi okuyabiliyor?

Perla

Member
Esenlikler,
çok kez farkettim, ben bilinçli veya bliçsiz durumdayken yani biliçaltından farkında olmadan bile birşeyler
düşündüğümde, birşeyler imaje ettiğimde karşıdaki insanlar anlayabiliyor. Ben hayatım boyunca konuşkan birisi olmadım,
hatta ben poker suratlı olduğumu sürekli nötr birisi olduğumu söyleyebilirim. Gerekmedikçe pek birşeyler konuşmam, söylemem
inanlara ama benim içimden geçeleri insanlar konuşuyorlar. zihin okuma gibi değilde kendi akıllarına
gelmiş gibi.Nasıl oluyor böyle birşey, benim zihnimde imaje ettiğim görüntü ve hisleri, düşünceler karşıdaki insanlardada
oluşuyor demek ki. çocukluğumdan bu yana bazı şeyleri analiz ediyorum, bu korkunç birşey, yeni yen farkediyorum. Bizim manyetik
alanıza giren bazı şeylerle etkileşime giriyoruz, o yüzden bilebiliyorlar sanırım, çakralar filan enerji çekiyor heralde.
çakra kapatmayıda bilmiyordum daha düne kadar. ''Tüm çakralarım ben eve dönene kadar ters dönüyor x3 '' diyerek çakraların
sivri tarafını dışa getirdiğimi imaje ediyorum.doğru mu yapıyorum? yada uygun afirmasyonu olan?

Maalese ben hala günlük 15 -20 dk meditasyon yapabiliyorum. Ruh ne istediğini çok iyi biliyor ve bu az geliyor tabii, meditasyonu
1-2 saate kadar çıkarmanın vakti geldi. Tamam bu zamana kadar maneviyatan haberimizi yoktu, şimdi var. Günlük 15-20 dk kadar kendimi
dinleyip, meditasyon yaptıüım halde insanlar nasıl düşüncelerimi okuyabiliyorlar?. Hani meditasyon yaparsak diğer insanlar sizin
düşünceizi okuyamazdı? Benim hiç konuşmuyorum zaten onlar kendi düşünceleriymiş gibi konuşuyorlar bazı şeyleri. sapma sapan karışık
diğer düşüncelerde gidiyormudur? Tavsiyeleriniz nelerdir?
Tamam eşimin benim düşüncelerimi okuması normal, sürekli birlikte yaşanışması, alt çakraların birbirine karışması filan bu normal.
Ben niye başkalarının düşüncelerini okuyamıyorum. arada tahmin ediyorum içimden birşeyler geçiyor ma ciddiye almadığımdan..
Ya da benim mi haberim yok.

Esenlikler,

Bunu ilk defa duyuyorum. Evet, çakralarınızı kapamanız iyi olabilir. Normalde su burçları oldukça empatik olur ve karşıdakini anlar, etrafınızdaki herkes eğer böyle değilse başka problemler de olabilir.

Çakraları kapamak ise döndüğü tarafla alakasızdır. Üstüne kapı, kepenk vs. geçirdiğinizi imgeleyin ve bu kapı ya da kepenkten dışarı ışık sızdırmadığını imgeleyin. Böylece dışarıdan enerji çekmez. Sizin durumunuzda sızdırıyorsa da sızdırmaz.

İyi günler.

Peki sınavlarda bir zararı olur mu çakraları kapatmanın? Gardiyan Demonumuz veya Leydi Vapulanın yardımlarını almamıza, iletişim kurmamıza engel olmaz değil mi? Teşekkürler

Aslında sorun benimle mi alakalı bilmem. Ben küçüklüğümden bu yana enerjilere daha hassasım. Bir insan bu zamana kadar bana karşı
tek bir kötü söz veya davranışı olmamasına rağmen onun yanında kendimi kötü hissediyorum, çok tedirgin oluyorum,
sanki pıtrak batması gibi çok rahatsız edici bir durum, anlam veremiyordum, acaba kötü bir şey mi söyleyecek, kötü bişeymi yapacak?
yok, sadece his. Bazı insanların enerjisi ise pozitif, yanlarında olmak huzur veriyor, kendimi iyi hissettiriyor.
Küçüklüğümden beri böyle durumlarla sürekli karşılaşıyorum, çok güçlü birşey bu öyle böyle değil. Bunları bilinçli olarak düşünmedim
bu zamana kadar, hiçbir şeyin farkında değildim. Hala hissediyorum ama insanlardan yayılan enerji eskisi gibi bana zarar vermiyor.
Bende çok negatif enerjiyle kaplıydım, şu an artık kendimi iyi hissediyorum. Meditasyon sayesinde..
Ben, onların negatif karmalarından dolayı olduğunu düşünüyorum. insanların konuştukları kelimeleri, davranışları, ses tonu vb. bunları gözlemliyorum.
insanlardan gelen titreşimlerin ve benden yayılan titreşimleri gözlemliyorum. umarım tüm bu kafa karışıklıkları neyin ne olduğu
zamanla çözülür, rayına oturur.

Perla said:
Peki sınavlarda bir zararı olur mu çakraları kapatmanın? Gardiyan Demonumuz veya Leydi Vapulanın yardımlarını almamıza, iletişim kurmamıza engel olmaz değil mi? Teşekkürler

Esenlikler,

Tanrılar için bir engel oluşturacağını düşünmüyorum. Sonuçta onlar oldukça güçlü varlıklar, bir insanın çakralarını kapaması onların eylemlerine engel oluşturmaz.

İyi akşamlar.

SimyacıAbuzer07 said:
çakra kapamanın olayı ne

Esenlikler,

Dışarıdan gelen negatif enerjilerden kaçınmak için başvurulan bir yöntem. Çakralar dış enerjilere karşı hassastır ve enerji alımı gerçekleştirir. Tabii negatif ortamlarda bu enerji alımı da zararlı sonuçlar doğurur. Çakraları kapayarak kalabalık yerlerdeki ya da negatif ortamlardaki enerji etkileşiminden kaçınırız.

İyi akşamlar.

Perla said:
Esenlikler,
çok kez farkettim, ben bilinçli veya bliçsiz durumdayken yani biliçaltından farkında olmadan bile birşeyler
düşündüğümde, birşeyler imaje ettiğimde karşıdaki insanlar anlayabiliyor. Ben hayatım boyunca konuşkan birisi olmadım,
hatta ben poker suratlı olduğumu sürekli nötr birisi olduğumu söyleyebilirim. Gerekmedikçe pek birşeyler konuşmam, söylemem

...meditasyon yaptıüım halde insanlar nasıl düşüncelerimi okuyabiliyorlar?..

Esenlikler,

İnsanlar sizin düşüncelerinizi okumuyor. Siz insanlara, onlar farkında olmadan düşüncelerinizi aktarıyorsunuz. Tersi etrafınızdaki birçok kişinin güçlü empatlarlar olduğu anlamına gelir ki imkansıza yakın. Bu durumda, demek ki siz farkında olmadan onları etkiliyor olabilirsiniz. Fazla konuşkan biri olmadığınıza göre bu insani bir ihtiyaç olan iletişim kurma, anlaşılma isteğini bilinçaltınızın karşılamaya çalışmasıyla alakalı olabilir.

Kendinizi daha güçlü bir aura kalkanıyla korumanın ve zihninizi kontrol etmek için boşluk meditasyonu yapmanın yanında neden kendinizi ifade etmek için bunu yaptığınız hakkında düşünmenizi tavsiye ederim. Belki etrafınızdaki kimseye kendinizi açamıyorsunuzdur, belki küçüklükte hiç kendinizi ifade etmenize izin verilmemiştir, belki sebep önceki hayatınızdadır. Sebebi bulmak, bilinçaltından bilinçüstüne çıkarmak sorunun büyük kısmını çözecektir.

İyi günler.

Esenlikler,

Alıntı yapmasını hala bilmiyorum k.b,
Ne demek istediğinizi anladım, bu konuyla meditasyon yaparken yüzleşicem, o zaman çözülecektir.

Benim bu zamana kadar hiç arkadaşım olmadı, kendimi anlatabileceğim tek bir kişi bile olmadı.
Herkes kendi frekansına uygun kişiyle iletişim kurmak ister, benimle aynı frekansta birisi yok.
Konuşacak bir konum olmadığı için, onlar gibi dedikodu, gevezelik yapamadım ve bunlarıda hiç sevmem,
onlara uyum sağlayamadığım için strese giriyorum. onlarla iletişim kurmak için çabalamıyorum artık.
çabalamadığım için, kendi içime döndüğüm içinde çok mutluyum, huzurluyum.

ve ayrıca haklısınız. Küçüklüğümden beri kendimi ifade edemediğim ve yanlış anlaşılma korkusundan dolayı
hep insanların beni anlamasını bekledim, istedim. bu duyguyu biliyorum. bu nedenle bilinçaltı yapıyor olabilir.
Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Perla said:

Esenlikler,

Gönderilerin sağ üst köşelerindeki tırnak işaretiyle alıntı yapabilirsiniz.

Sizi anlıyorum. Yüksek Rahibe Maxine Dietrich vaazlarından birinde Satan'la birlikte olan, onun reenkarne ettiği ruhların Hristiyan ailelerde, Katolik okullarda rahat edemeyeceğini ve topluluğun bir parçası olamayacağını söylemişti. Belki de durum budur. Belki de yalnızca aradığınız ve ihtiyacınız olan derinliği karşılayacak biri yoktu etrafınızda.

Sebep her ne olursa olsun, hiç arkadaşınızın ve karşısında dürüst olabileceğiniz hiç kimsenin olmamış olması normal bir durum değil. Muhtemelen etrafınızda sizi anlayabilecek biri varsa bile onunla o dereceye gelecek kadar yakınlaşamadınız. İnternet yargılanma korkunuz olmadan kendinizi ifade edebileceğiniz bir yer ve bence bunu kullanın. Çünkü çabalamamak daha kolay olsa da bir arkadaşın, bir sevgilinin sizi anlaması ve desteklemesi kelimelerle anlatamayacağım paha biçilemez bir duygu. Ama elbette internette tanıştığınız rastgele insanlara kendinizi açın demiyorum. Sadece insanlardan umudu henüz kesmeyin.

İyi günler!

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back