Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Sanayi devrimi,robotik kodlama ve bir soru daha

Druid of the Truth

New member
Kadim uygarlıklarımıza baktığımda sanayi devriminin getirdiği bir şey göremiyorum.Tanrıların Pagan atalarımıza verdiği teknoloji sanayi devriminden farklı bir teknolojiydi,değil mi?Ne olduğu hakkında bir fikriniz var mı?Birde robotik kodlama hakkında ne düşünüyorsunuz?Düşmanın insanları köleleştirmek ve her hareketimizi kontrol altına almak için geliştirdiği bir şey değil mi?Camlardan dronlarla gözetlemek(yüksek rahip hooded cobra buna benzer bir şey yazmıştı diye hatırlıyorum),bilgisayar ekranlarından,kameralardan bizi gözetlemek(bunu zaten yapıyorlar,kameralara bant sarma tavsiyesini bilirsiniz) vs.Sizce de robotik kodlama kike pisliği değil mi?

Ha birde çakra nefesi var.Enerjiyi öndeki ve arkadaki çakraya ulaştırmadan,direk ortadaki çakraya görürsek olur mu?Çakralara kare taraflarından(piramit şeklinde olduğu için tabanlarından oluyor)enerji giriyormuş,sadece kare taraflarından mı?Başka yerden giremez mi?SS.org da okumuştum.

Teşekkürler

Sanayi devriminden farklı ve ondan çok üstün bir teknoloji.

Ne olduğu hakkında bir fikrim var. Ruhaniyet ve evren yasaları ile özdeşleşmiş bir teknoloji. Mesela Mısır piramitleri neden çakraya benziyor? Bir tür enerji merkezi olan bir yapı olduğu düşüncesi kulağa hiç de mantıksız gelmiyor.

Robotik kodlama ise senin dediğin gibi kontrol altına almak için var.

Çakra nefesini de enerjiyi ortaya götürerek yapmayı dene. Sonucu yaz buraya. Bakalım ne olacak.

Wotan's Druid said:
Kadim uygarlıklarımıza baktığımda sanayi devriminin getirdiği bir şey göremiyorum.Tanrıların Pagan atalarımıza verdiği teknoloji sanayi devriminden farklı bir teknolojiydi,değil mi?Ne olduğu hakkında bir fikriniz var mı?Birde robotik kodlama hakkında ne düşünüyorsunuz?Düşmanın insanları köleleştirmek ve her hareketimizi kontrol altına almak için geliştirdiği bir şey değil mi?Camlardan dronlarla gözetlemek(yüksek rahip hooded cobra buna benzer bir şey yazmıştı diye hatırlıyorum),bilgisayar ekranlarından,kameralardan bizi gözetlemek(bunu zaten yapıyorlar,kameralara bant sarma tavsiyesini bilirsiniz) vs.Sizce de robotik kodlama kike pisliği değil mi?

Ha birde çakra nefesi var.Enerjiyi öndeki ve arkadaki çakraya ulaştırmadan,direk ortadaki çakraya görürsek olur mu?Çakralara kare taraflarından(piramit şeklinde olduğu için tabanlarından oluyor)enerji giriyormuş,sadece kare taraflarından mı?Başka yerden giremez mi?SS.org da okumuştum.

Teşekkürler

Esenlikler

Sanayi denilince akla genelde fabrikalı bacalı 19. Yüzyıl sanayi devrimi geliyor.

Üretime katkı sağlayan, üretim hızını arttıran her şey sanayidir.

Eski çağlarda iğnenin icadı, iğne ve kumaş arasındaki bağlantının anlaşılması, dokuma atölyelerinin kurulması, yine aynı şekilde obsidyenden cam ve büyüteç yapılması, tarımda orak ve saban gibi aletlerin kullanılması eski çağların sanayi devrimleridir.

Su değirmenlerinin ve yel değirmenlerinin icadı antik çağların sanayi devrimleridir.

Hatta Mısırlıların ve Sümerlerin yaptıkları nehir taşımacılığını da sanayi devrimi olarak kabul edebiliriz.

19. Yüzyılın kömürlü sanayi devrimi çok can yakmıştır ve yakmaktadır ama ateş yanmadan ileriki çağlar aydınlatılmaz.

Sanayi devrimi her çağda halk arasında ayrımlar yaratmıştır lakin 19. Yüzyılınki kadar değil. Ağır iş yükünün getirdiği insan ihtiyacı ve işçi göçü İşçi sınıfını doğurur.

Daha fazla yazardım da vaktim az. Umarım doğal olduğu ve ihtiyaç olduğu anlaşılabilmiştir

İyi akşamlar.

Wotan's Druid said:

...

Teşekkürler

Çoğu şeyde geçerli olduğu gibi bu konuda da amaç önemli. Bu teklonojiler çok kolay şekilde kötü amaçla kullanılabileceği gibi iyi amaçlarla da kullanılabilir. En basit örneği, şu anda bulunduğun forum. İnternet ve bilgisayar teklenojisi olmasaydı SS'liğin bu kadar yayılması imkansızdı.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back