Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Magnum Opus

Iyi günler,

Düşman istilasından beri bildiğimiz kadarıyla Magnum Opus'a ulaşabilmiş tek kişi Adolf Hitler, ki kendisinin 2. Ramses'in reenkarnasyonu olduğunu düşünürsek bu süreç onun bile asırlarına mal olmuş. Bunu göz önünde bulundurursak Magnum Opus sandığımızdan çok daha zor gibi görünüyor.

Veya tam tersi olabilir mi? Magnum Opus günümüzde, eskiden olduğundan ulaşılması daha kolay olabilir mi? Tanrılarla iletişim şimdi daha net ve elimizde daha çok bilgi var. Düşman lanetlerine eskiden olduğundan daha sert bir şekilde karşılık veriyoruz. Hal böyleyken Magnum Opus belki de sandığımızdan çok daha kolaydır. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sağlıcakla!

Esenlikler,

Hitler, reenkarneye tabi tutulmadan Duat'ta uygun an için bekletildi diye biliyorum. Yani bu böyle olmasaydı çoktan gerçekleştirmiş olurdu.

Magnum Opus ise hayatlar alan bir süreç, burası doğru. Ancak Francis Bacon bile Orta Çağ'da 2. aşamasını gerçekleştirdi. Ve 3. aşamasını gerçekleştirmiş sayısız insan olabilir, ki bunlardan bilinen bir diğeri de Büyük İskender.

Burada bulunan çoğu kişinin eski hayatlarından ruhani tecrübeleri var. Eğer yeni bir ruh olsaydık dediğiniz gibi birkaç hayatımızı alabilirdi ancak ben kendi adıma bu hayatta ya da bir sonraki hayatta çoğumuzun bunu yapabileceğini düşünüyorum. Uzun süreler bu yolda dursalar da gerçekten çok zorlanan kişiler de gördüm, bu bize zorluğunu kanıtlasın. Ancak aynı şekilde geçmiş hayatlarından yetenekleri olup çok hızlı ilerleyen kişiler de gördüm, bu da bize kolaylığını kanıtlasın.

Magnum Opus, Orta Çağ'da olduğundan daha kolay ancak Altın Çağ'da olduğundan daha zor. Siz ise geçmiş hayatlarınızın büyük ihtimal olduğunu bilerek ilerleyin. Magnum Opus'u tamamlayamamanız durumunda bile çok ileri bir yol kat edeceğinizi düşünmekteyim.

İyi günler.

Ποσειδών666 said:
Iyi günler,

Düşman istilasından beri bildiğimiz kadarıyla Magnum Opus'a ulaşabilmiş tek kişi Adolf Hitler, ki kendisinin 2. Ramses'in reenkarnasyonu olduğunu düşünürsek bu süreç onun bile asırlarına mal olmuş. Bunu göz önünde bulundurursak Magnum Opus sandığımızdan çok daha zor gibi görünüyor.

Veya tam tersi olabilir mi? Magnum Opus günümüzde, eskiden olduğundan ulaşılması daha kolay olabilir mi? Tanrılarla iletişim şimdi daha net ve elimizde daha çok bilgi var. Düşman lanetlerine eskiden olduğundan daha sert bir şekilde karşılık veriyoruz. Hal böyleyken Magnum Opus belki de sandığımızdan çok daha kolaydır. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sağlıcakla!

Esenlikler,

Büyük İskender de Magnum Opus'a erişen insanlardan biri. Tarihte bilmediğimiz bir çok kişi var.

İyi günler.

Macellaio(Kasap) said:
Ποσειδών666 said:
Iyi günler,

Sağlıcakla!

Esenlikler,

Büyük İskender de Magnum Opus'a erişen insanlardan biri. Tarihte bilmediğimiz bir çok kişi var.

İyi günler.

"Düşman istilasından beri" diyerek başlamıştım cümleye. Eğer Büyük İskender o sürecin içindeyse doğru diyorsunuz fakat İbrahimî inançların dominasyonu içinde tek Adolf Hitler tamamladı sanırım.

Ποσειδών666 said:
Macellaio(Kasap) said:
Ποσειδών666 said:
Iyi günler,

Sağlıcakla!

Esenlikler,

İyi günler.

"Düşman istilasından beri" diyerek başlamıştım cümleye. Eğer Büyük İskender o sürecin içindeyse doğru diyorsunuz fakat İbrahimî inançların dominasyonu içinde tek Adolf Hitler tamamladı sanırım.

Esenlikler,

Söylediğim gibi, tarihte adını bile duymadığımız kendini gizleyen bir çok okült kişilik var. Bunları tanrılarımıza da sorarak onaylatabiliriz zaten.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back