Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Adanamama

İ m New

New member
Yaşamak istiyceginiz/istedigim en son şeyi anlatıyorum sanırım.

Uzun bir süreden sonra evde yalnız kaldım
İnisiye yi yapmam için mükemmel bir fırsattı fakat istemediğim şeyler oldu
Önce ilk kağıtta heyecandan çok fazla yanlış kelime yazdım bu yüzden farklı bı kavita baştan yazmaya karar verdim.
2.kagitta yazının ortasında iken telefon çaldı açmam gerekti çünkü eve gelme ihtimali yüksek biri, o şekilde yakalanmak istemedim.
Hizlica konuşup kapattım ve devam ettim.
Dua'yi yazdiktan sonra kanı akıtmak için iğneye kolanya döktüm.10 kere denedim fakat iğneyi batiramadim.Baska bir ignede denemek için ayağa kalkmak zorunda kaldım.baska bir iğneyle denedim fakat gene olmadı.Daha sonra iğneyi ısıtıp tekrar denedim(o sırada kafayı yedim çünkü=) gene olmadı.
Başka bir zaman tekrar denemek için etrafı topladım.
Daha sonra kan akitmadigim kagidi yakmayı düşündüm ama sanırım bir anlamı olmazdı.
Etrafı düzenledikten sonra elimde olan iki kağıdı ne yapmalıyım diye düşündüm(şuan dolabımda) çöpe atamam.Adanmak için değilde, saygısızlık olmasin diye yakmayı düşündüm ama bunun da adanmaktan bir farkı kalmazdı sanırım(sonuçta adanirkende yakiyoruz kağıdı.O iki kağıdı ne yapmalıyım?).

Olay bu.
Ne yapmam gerek sizce sanki parmağım demirmis gibi kesilmedi?(Yahudi olmadığıma eminim😅😅😭)
Lütfen beni aydınlatın

Romeo said:
Kana neden ihtiyaç var

Esenlikler,

Kan, çok büyük bir güç kaynağıdır. Yahudiler bu yüzden sürekli kurban keserler ve yarattığı inançlardan birinde de bunu düzenli yaparlar. Ancak konumuza dönersek bunun asıl sebebi kan güçlendiricidir dediğim gibi. O metinin ifade ettiklerine daha çok güç katıyor ve yakarak da astralde kalıcı hâle getiriyoruz. Günün sonunda adanmanız birkaç söz parçası olarak sembolik bir şekilde kalmıyor, sizi bu yola bağlayan bir ruhani enerjiye dönüşüyor.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back