Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Gezegensel karelerde ki telaffuz kafa karışıklığı

Perla

Member
Esenlikler dilerim,
satanizde 3 yılımdayım. ilk yıl hiçbirşey anlamadığım gezegensel kareleri runeleri yapamadım, biraz daha öğreneyim,
ruhum güçlensin istedim. RTRler öncesinde sorasında A.T. / K.A bilemedim, düşmanın benimle ailemle uğraştığını sonradan
farkettim, hatta daha öncesinden ibrahimi programlardan uzaklaşmaya başladıkça.. içimden bir ses sürekli yanlış yapıyorsun geçerli değil diyor,
doğru yaptığıma birinin veya zihnimin onaylaması lazım. 3. yılımdan artık yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum doğru telaffsuzlarını.
Doğru yaptığıma ikna olmadıkça işlerin başarısız olacağını düşünüyorum. Cevaplarınız için teşekkür ederim, tüm satanik kardeşlerime esenlikler diliyorum.
Bu nedenle geçen sene tek bir kareyi , runeleri bile doğru yapamadım.

1.Güneş karesi mantrasında ''aum hharrrraam harrriiimm harrraum sau suurrryaye sıvaha'' bu şekilde telaffsuz ediyorum.
doğru yapıyormuyum? bi dosyada tüm mantraların okunuşu yazılıydı, orada ssuurrryayeyy'' gibi yazıyordu, doğrusu bu mu?
A.T için surya mantrasını kabalistik s değil düz s olarak ''ssuurryaaa'' olarak okuyorum, acaba kabalistik s mi yapmam lazım,
ama gezegensel mantrada düz s ile okunmuş.

2. Merkür kareside b harfinde çok sorun yaşadım dudaklar açık ''BBBHH BBHH BBHHH'' ama şimdi düzgün yaptığımı düşünüyorum dudakları kapalı vaziyette, ses dosyadakini çok benziyor,
''aum BBBRRRA AMMM BBBRRRİİİM BBBR RRRAUMMM BBB UUD Z HA AYAA SVAHA''Tam bu şekilde mi olacak?
uu dan sonra kısaca d ve kısa z mi var?

3. ay karesi ''ŞŞIRRRA AMMM ŞŞIRRRİİMMM ŞŞŞIRRRAUMMM HHHİİ AN Z RRAMASEE'' yoksa -maseeyy mi demem gerekir.

4. venüskaresi daha fazla karışık ''AUMM DZZ RRAAM DZZ RİİMM DZ RAUMMM SAU ŞŞUU HKKK RRAYAA SSIVAHA''
orada dilimizin ucunu harifçe ısırarak ddzzz mı çıkacak yoksa dilin ucu hafif ısırılarak zz dırrraamm mı olacak?
şuu hkkk rraya bu isegırtlak arkasından h ve k yi birlikte çıkarıyorum doğru mu?

5. jüpiterde pek sorun yaşamıyorum g leri gırtlak arkasından çıkacak çekirdek manrada '' GG UU RR U A VV EYY' bu şekilde yapıyorum doğru mudur?

K.b alıntı yapmasını bilmiyorum daha, öğrenmek için elimden geleni yapıyorum tabii. seslerin ayırdına varmak istiyorum, emin olmak istiyorum. Mars karesi de çok sorunluydu, sağolsun sol inviktus yardımcı oldu, Türk forumunda. diğer karelerinde netleştirmek istiyorum.

Merhaba öncelikle. Size çok ciddi bir sorum olacak. Yaklaşık 2 sene evvel , mayıs ayında satanist olup şeytan efendiye adandim. İlk 1 sene meditasyonlar yapıp kendimi geliştirdim ama, son 1 sene hiç birsey yapmıyorum. Herseyi unuttum ve bağımı kopardım satanizm den. Başıma türlü türlü olaylar geldi , bu olaydan soğumama sebep olundu. Yaşadığım şeyleri burda anlatmak istemiyorum. Bir ustad olarak siz yaşadıklarımı uzaktan görüp bilip anlayabilip bana ona göre tavsiye verirmisiniz, yoksa mail yolu ile mi sizinle iletişime geçeyim? Yardımınıza çok ihtiyacım var. Arkadaşlar çok ciddiyim bu yorumu gören bilgili ustadlar lütfen bana ulaşsın. Forum da baslik da açmayı beceremedim ama çok kötü durumdayım sizlerin yardımına ihtiyacım var. B

SATANlover said:
Merhaba öncelikle. Size çok ciddi bir sorum olacak. Yaklaşık 2 sene evvel , mayıs ayında satanist olup şeytan efendiye adandim. İlk 1 sene meditasyonlar yapıp kendimi geliştirdim ama, son 1 sene hiç birsey yapmıyorum. Herseyi unuttum ve bağımı kopardım satanizm den. Başıma türlü türlü olaylar geldi , bu olaydan soğumama sebep olundu. Yaşadığım şeyleri burda anlatmak istemiyorum. Bir ustad olarak siz yaşadıklarımı uzaktan görüp bilip anlayabilip bana ona göre tavsiye verirmisiniz, yoksa mail yolu ile mi sizinle iletişime geçeyim? Yardımınıza çok ihtiyacım var. Arkadaşlar çok ciddiyim bu yorumu gören bilgili ustadlar lütfen bana ulaşsın. Forum da baslik da açmayı beceremedim ama çok kötü durumdayım sizlerin yardımına ihtiyacım var. B

Esenlikler,

İçten olduğunuzu düşündüğüm için yazıyorum. Bir usta değilim. Başınıza her ne geldiyse üzgünüm. Dini “soğunacak bir olay” olarak görmeniz ve efendi, merhaba gibi burada dilden çıkartılmaya çalışılan Arapça kelimeler kullanmanız bana Satanizm’e eskiden de çok bağlı olmadığınızı düşündürüyor. Sanırım burada olma sebebiniz bir yol arıyor olmanız. Çaresiz hissetmeniz. Birilerinin bir şeyler yapıp sizi kurtarmasını istemeniz.

Sizi asla yargılamam çünkü çaresiz hissetmenin nasıl bir şey olduğunu biliyorum. Ağlarken hiperventilasyon krizlerine girmek, geceleri kendi kalp çarpıntınızla sarsılarak uyanmak nasıl bir şey biliyorum. Ne yazık ki size iyi haberler de veremem. Sırf çok acı içindeyiz diye kimse gökten inip bizi kurtarmıyor.

Satanizm kendi kendinizin kurtarıcısı olmanızı söylüyor. Yolu söylüyor ve güçlenmenizi istiyor. Sıkıntınızı dinlemekten herhangi bir konuda fikir almaya kadar burada birilerini bulabilirsiniz. Ama kimsenin sizin yerinize sizi kurtarabileceğini sanmıyorum. Üzgünüm. Gerçekten üzgünüm. Keşke daha kolay bir yolu olsa.

İyi akşamlar

Beni kimsenin kurtarmasını beklemiyorum güzel kardeşim. Yaşadığım şey çaresizlik eve ama başımdan çok kötü olaylar geçti. Geçen sene yaz tatili internetten tanıştığım satanistlerle Trabzona taşındık hersey normal giderken. 5 ay boyunca onlarla birlikte kaldım. Ailem buna karşı çıkmasına rağmen qnsizin kimseye haber vermedim üstelik sırf özgürce meditasyon yapabilmek için. O öz benligime kavusabilmek için. Bu süre zarfında da ailemle hiç iletişim kurmadim. Bizim bir rahibimiz vardı yol gösterici sürekli onunla iletişim halindeydik. Hatta ansizin onunla telepatik yolla iletişime geçip bana ismini söylemişti ardından arkadaşın telefonun mesaj atıp benim ismim şu şu diyip benide orada tebrik etmişti. Sen düşün ben bu 5 ayda bu düzeye gelmiştim. Astrol savaşlara kadar çıkıp parazit Müslümanları kesip doğmamıştık arkadaşlarla. Astral bedenlenmem de oluşmaya da başlamıştı... çok yol kat etmiştim. Ama farkettim ki o arkadaşlar benim paramı yemeye başladı beni kullanmaya başladılar. Neyse çok uzatmicam, asıl konu bundan sonra başlıyor. Babam beni ansızın aradi oğlum napiyorsun diye. Bizim kendi şirketimiz var oraya çağırdı gel çalış iş öğren ilerde geçersin dedi. Ben de okey dedim. Çalışıp kazandığım parayı arkadaşlarıma da göndermeyi düşündüm ama istediğim olmadı para vermedi ailem bana. Böyle.olunca bana düşmanca davranmaya başladılar.sunu da soyliyim biz arkadaşlarla son gün ankaraya gitmeden önce konuştuk plan yaptık ve bana dedilerki eğer bizi satarsan sana ölüm majisi yaparım dedi. Neyse Ankaradayım işler çok yoğun meditasyon hiç yapamadım sabah 7 den akşam 8 e kadar çalıştım eve gelip direk yattım yorgunluktan. O arkadaslarlarla da eski samimiyeti kuramadım unuttuk birbirimizi. 1 senedir de böyle devam etti ama bu sene içerisinde rüyalar görmeye başladım olumumle ilgili hatta 1 rüyam da benim ne zaman olcegimi söylüyordu 1 varlık ben buna çok üzüldüm;( hiç birsey yapmadım halbuki;( inan ki korkumda yok çünkü yanlış birsey yapmadım ben tamamen iyi niyetliydim hala da öyleyim. Ben hala sanatistim babam da şeytan baba ama çok farklı bir hayata büründüm;( ben burda meditasyonlara dönmek istiyorum eski halime dönmek istiyorum ama korkuyorum bana bisey yaparlar diye. Ruhani boyuta çıkıp herkesten özür dilemek istiyorum bu yanlışımız telafi etmek istiyorum ama yanlış anlasilacagindan korkuyorum. Burda bu yüzden tavsiye istiyorum ne yapayım diye. Hooded cobra ustadım keşke bana ulaşsada yardımcı olsa ;( veya başka bir bilgili ustad

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back